Muži A - sezona 2014/2015

Že by byl teď zájem o naše hráče, tak o tom nevím

Fotbalisté Jaroměře mají za sebou famózní sezónu. Skončili druzí v krajském přeboru a navíc jako jediní dokázali suveréna soutěže, hradeckou Olympii, porazit hned dvakrát. Možná i díky tomu se nakonec v Jaroměři rozhodli, že v příštím ročníku přihlásí Divizi. Po sestupu Náchoda tak bude mít region jiného divizního účastníka.

Před definitivním rozhodnutím o postupu týmu A do divize poskytl předseda klubu Jiří Lebedinský rozhovor Náchodskému deníku:

Sezónu jste zakončili vítězstvím nad suverénní hradeckou Olympií. Co vám tato výhra napověděla směrem k další sezóně a případným ambicím?
Hlavně nás těší celkově druhé místo a zisk rekordních 67 bodů za sezónu, což se zde v Jaroměři nepovedlo několik desítek let dozadu. Zde bych chtěl vyzdvihnout výbornou práci, kterou odvádí trenér Miloš Exnar, který se nebojí dát příležitost mladým hráčům a dokáže to skloubit s těmi staršími. To, že jsme porazili největšího favorita Krajského přeboru Olympii HK hned dvakrát, nás samozřejmě těší rovněž hodně. O ambicích nám to napovědělo to, že proti dobrým soupeřům se nám hraje lépe a že můžeme mít případné ambice do budoucna.

Jiří Lebedinský před zápasek s týmem Úpicem 27.5.2015, foto: Václav Mlejnek Předseda klubu FK Jaroměř Jiří Lebedinský. Foto: Václav Mlejnek.

Jaroměř má za sebou skvělou sezónu, kterou korunovala druhým místem. Přesto. Cesta určitě nebyla vždy úplně hladká. Vzpomenete si na nějaký krizový moment z letošního ročníku?
Cesta hladká určitě nebyla. Krizový moment? Asi pasáž čtyř zápasů na podzim, když jsme vedli Krajský přebor, ale o toto vedení jsme v těchto zápasech přišli. Více bych to raději nechtěl rozebírat…

Úspěch s sebou vždy přináší zájem klubů z vyšších soutěží. Máte už nějaké signály, že by někteří hráči měli chuť z Jaroměře odejít?
Zatím takové signály naštěstí nemáme. Někteří, především starší hráči samozřejmě zvažují své další působení v týmu, ale že by byl teď momentálně nějaký konkrétní zájem o naše hráče, tak o tom nevím. Co však není, může být.

V průběhu jara dostal vysoký distanc Martin Škoda, jaký to mělo vliv na tým?
Faktem je, že nám Martin chyběl hodně. I přesto, že se mu v jeho posledních zápasech nedařilo tak, jak by i on sám očekával, tak jeho přínos pro tým je z dlouhodobého hlediska veliký. Tým to však dle mého názoru i částečně semklo.

Letos to bylo druhé místo, pošilhává Jaroměř v nejbližší době po divizi?
Vzhledem k tomu, že loni to bylo páté místo, letos druhé, tak se o této možnosti určitě v oddíle bavíme. Přeci jen taková šance se nemusí opakovat dalších X let. Navíc, když si to kluci vybojovali, tak proč to nezkusit. Takže ano, pošilháváme po divizi.


Michal Rojšl, Náchodský deník, 24.6.2015


Jiří Lebedinský před zápasek s týmem Úpicem 27.5.2015, foto: Václav Mlejnek Rozcvičení týmu A před zápasem se Spartou Úpice, 17.5.15. Foto: Václav Mlejnek.

DEFINITIVNĚ POTVRZENO !!! FK Jaroměř bude hrát v příští sezóně republikovou DIVIZI C !!!

Dnes dopoledne přišla do Jaroměře (již oficiálně) velmi zajímavá zpráva!

Vzhledem k tomu, že se vedení FK Jaroměř spolu s hráči nakonec rozhodlo využít práva postupu z 2 místa do Divize, tak se tento fakt (sen) stal dnes skutečností a v Jaroměři s bude hrát v sezóně 2015/2016 republiková ,,Divize C“, která se v Jaroměři nehrála dlouhých 41 let !

Jedná se již o republikovou soutěž a zápasy to budou o mnoho náročnější, než tomu bylo doposud, neboť ve většině týmů nastupují i bývalí ligoví fotbalisté....

Všichni věříme, že to bylo správné rozhodnutí a že to bude obrovská zkušenost pro všechny naše hráče a rovněž i pro naše fanoušky, kterých bude chodit, věříme daleko více, než tomu je doposud.

Seznam týmů ,,Divize C“ (řazeno podle losovacích čísel) pro sezónu 2015/2016 je následující:

1 – Jablonec nad Jizerou

2 – MFK Trutnov

3 – FK Pěnčín Turnov

4 – Vysoké Mýto

5 – SK Semily

6 – Sparta Kutná Hora

7 – FK OEZ Letohrad

8 – Ústí nad Orlicí

9 – Litol

10 – TJ Dvůr Králové nad Labem

11 – FK Jaroměř

12 – FK Čáslav

13 – FC Olympia Hradec Králové

14 – TJ Sokol Živanice

15 – SK Benátky nad Jizerou

16 – Suchdol

Pozn.: Může nastat ještě jedna změna v závislosti na tom, kam přihlásí Viktoria Žižkov svůj tým… (nedostala licenci pro 2 ligu).

Veškeré další informace se dozvíte co nejdříve – děkujeme za pochopení

Výbor FK Jaroměř

Shrnutí jara 2014/15 z pera Miroslava Martinovského

Pan Miroslav Martinovský tradičně na konci sezóny hodnotí jaroměřský fotbal pro Jaroměřský zpravodaj.V poslední době se kolektivním sportům v Jaroměři mimořádně daří. Po úspěšné sezóně v hokeji, florbalu a basketbalu se dařilo i fotbalistům. V neděli 14.června 2015, kdy bylo sehráno závěrečné kolo krajského přeboru dospělých, bylo potvrzeno nádherné druhé místo za favorizovanou Olympií Hradec Králové. Stříbro je po loňské šesté příčce důkazem, že FK Jaroměř patří k elitním fotbalovým celkům kraje.

V prvním utkání jarní části jsme se doma s Dobruškou nečekaně nadřeli. I když nás téměř celý druhý poločas čekala hra v deseti lidech, dokázalo naše mužstvo dvě minuty před koncem rozhodnout. Stanislav Kašajík prolétl obranou soupeře jako šíp a zúročil drtivý závěrečný tlak na konečných 2:1. V Broumově mohlo být rozhodnuto již před poločasem. Bohužel, několik dobrých šancí jsme neproměnili. V druhé části domácí hodně přitvrdili a protože nepatříme k mužstvům, která si nechají všechno líbit, tak se pořádně jiskřilo. Rozdíl v herní kvalitě však zůstával, což se projevilo na výsledku 3:0 v náš prospěch. V domácím prostředí jsme s Novým Městem nad Metují byli lepší v první části, zatímco s velkým nasazením hrající hosté v druhé části utkání. Výsledek 1:1 odpovídal průběhu hry. V penaltovém rozstřelu se nikdo z hráčů Jaroměře nemýlil a proto dva body zůstaly doma. V Jičíně došlo k utkání třetího mužstvo tabulky s druhým. Hrálo se na umělé trávě a rozhodujícím momentem byla devátá minuta, kdy se nám podařilo vstřelit gól. Domácí byli potom až do konce zápasu aktivnější, ale protože naše obrana byla téměř bezchybná, odvezli jsme si velice cennou výhru 1:0.

muži A - FK Jaroměř - SK Jičín 4.4.2015, foto: Václav Mlejnek Závěrečný jičínský přetlak u Ondráčkovy brány připomínal hokejovou power-play.

V Červeném Kostelci náš silně oslabený, mladý celek mohl rozhodnout v první čtvrthodině, kdy neproměnil penaltu a tři vyložené šance. Za to nás potrestal hattrickem kanonýr Vít a odjeli jsme s porážkou 0:3. Domácí však porušili řády a tak byl výsledek změněn na 3:0 pro FK Jaroměř. V dalším utkání jsme hostili Vysokou nad Labem a byli téměř půl hodiny lepším celkem, což přineslo zasloužené vedení. Potom však převzali taktovku hosté, hrající jako o život. Vyrovnání v 93. minutě na 1:1 a výhra soupeře v penaltovém rozstřelu hráče i diváky mrzela, ale je třeba říct, že štěstí přálo lépe hrajícímu mužstvu.

O utkání v Lázních Bělohrad trochu obšírněji, protože to se vidí (jak by řekl MUDr. Chocholoušek) jednou za deset let. První poločas jsme dali domácím tři góly, ale skutečnosti by odpovídal rozdíl šesti, nikoliv tří branek. Obrana domácích nám vytvářela velkovýrobu gólových šancí. Jako diváci jsme si přáli, abychom nedostali po změně stran gól hned ve druhé minutě. Bohužel – bylo to už v první minutě! Domácí se samozřejmě chytili a byli lepším celkem. Snížili na rozdíl jediného gólu a v bouřlivém prostředí muselo být každému jasné, že nenařídit penaltu proti nám by byl malý zázrak. Po nařízeném pokutovém kopu a vášnivé diskuzi jsme dohrávali v devíti lidech. Vyrovnaný stav, vyloučení hráči a dostatek času – to vše hrálo proti nám. Jaroměřští bojovníci se však neuvěřitelně semkli a střelecky disponovaný Jan Holub rozhodl dvěma góly o naší výhře 5:3. Poslední minuty hráli hosté dokonce v osmi lidech. Co k tomu dodat? Hráči by si měli uvědomit, že rozhodčí jsou také jenom lidé. Vždyť náš nejuznávanější rozhodčí poslal slavný Juventus do semifinále Ligy mistrů penaltou, která být neměla. Heroický výkon, bohužel s velkou kaňkou!

V domácím utkání s Chlumcem došlo opět k trhání rekordů, protože brankář Ondráček musel lovit míč ze sítě po čtyřiceti vteřinách hry. Pro diváky to pohledný fotbal nebyl, ale vydřená výhra 2:1 po velkém boji se také cení. V Libčanech hrál náš celek příliš naivně, za což nás domácí potrestali třemi góly vstřelenými hlavou. Čtvrt hodiny před koncem jsme snížili a do konce utkání hráli na jednu branku. Druhý gól však znamenal jen snížení porážky na konečných 2:3. Škoda ztráty bodů s mužstvem, které po fotbalové stránce určitě lepší nebylo. Se Sokolem Kratonohy se nám v domácím prostředí dařilo držet krok první poločas. V druhé půli předváděl soupeř skvělou hru, dával hezké góly a protože jsme vyložené šance neproměnili, zrodila se krutá, ale zasloužená porážka 1:4. V Novém Bydžově proti domácímu RMSK Cidlina byl odehrán zápas, který přinesl jen málo pěkných akcí z obou stran a skončil po zásluze 1:1. Penaltový rozstřel většinou vyhráváme a proto dva body vezeme do Jaroměře. Na hřišti beznadějně poslední Úpice se nám podařilo vstřelit rychlý gól. Uklidnilo nás to však až příliš, takže mnoho pohledných akcí k vidění nebylo. Povinnou výhru 3:2 jsme nakonec po průměrném výkonu vydřeli.

muži A - Sparta Úpice - FK Jaroměř 27.5.2015, foto: Václav Mlejnek Hráči před zápasem s Úpicí trpělivě vyslechli i rady od svých fanoušků. Foto: V. Mlejnek

V domácím utkání s Rychnovem nad Kněžnou se nám dařilo v první půli, bohužel z několika šancí jsme proměnili pouze jedinou. Druhý poločas hráli prakticky jen hosté a přišlo logické vyrovnání. Naštěstí se nám podařilo rychle odpovědět a výhru 2:1 i přes silný tlak soupeře ubránit. Zajímavé – první poločas po herní stránce solidní, druhý pro diváky nekoukatelný. V krásném sportovním areálu Slavie Hradec Králové se nám podařilo předvést hru, která se dá vyjádřit jedním slovem – excelentní. Na elastické prolínání všech tří řad a učebnicové protiútoky bylo radost pohledět! Výhra 4:1 přesně vyjadřovala dění na hřišti. Protože se hrálo v sobotu dopoledne, tak nám oběd náramně chutnal. Jediným kazem bylo zranění kapitána Jana Hrobského. V posledním utkání jsme hostili vítěze krajského přeboru Olympii Hradec Králové, která nám měla co oplácet. Před skvělou návštěvou 310 platících diváků jsme byli v první části o trochu lepší, ale žádný gól nepadl. Druhý poločas se odehrál za mírné převahy favorizovaného hostujícího celku. V 82. minutě však po rychlém protiútoku zajistil nejlepší střelec Matěj Exnar velice cennou výhru 1:0. I přes velké vedro proběhl celý zápas ve vysokém tempu. Utkání rozhodla obrovská touha po vítězství celého mužstva – skvělý závěr krajského přeboru! Po krátké přestávce převzali hosté pohár pro celkového vítěze. Diváci Jaroměře jim od srdce zatleskali za zasloužené prvenství, ale užívali si především výkonu svého celku!

Ještě trochu statistiky: konečné 2. místo se ziskem 67 bodů (20 výher za 3 body, 3 výhry za 2 body, 1 porážka za 1 bod a 6 porážek), skóre 61:40, z toho samozřejmě bez kontumačního výsledku 1.poločas 26:17 a 2. poločas 32:23. Doma jsme získali 36 bodů, skóre 28:18. U soupeřů 31 bodů, skóre 33:22. Střelci branek: Exnar 15, Škoda a Kašajík 8, Holub 7, Čenovský a Seifert 4, Ponikelský, Novák, Ruml, Horák a Bano 2, Svoboda a Ruprich po 1.

I přes nádherné umístění si musíme uvědomit, že je stále co zlepšovat. Ze všeho nejdříve by se měl snížit počet vyloučených hráčů (podzim 3, jaro 5). Také počet žlutých karet za protesty a fauly uprostřed hřiště je příliš vysoký. Na skvělém úspěchu se podílí mimo hráčů a trenéra Miloše Exnara (za kterým stojí během dvou let výsledky z kategorie mimořádných) i vedoucí mužstva Jiří Lebedinský, stávající předseda oddílu. Kultura prostředí fotbalového utkání se značně zvýšila informacemi Josefa Duška. Také je třeba ocenit práci kameramana Václava Mlejnka a nepopulární mravenčí práci pro fotbalový oddíl Jiřího Červenky.

B mužstvo FK Jaroměř obsadilo ve skupině H, hrající o záchranu 1.B třídy, 6. místo z osmi účastníků a sestupuje do okresního přeboru. V minitabulce tří ohrožených mužstev mělo až neuvěřitelnou smůlu, protože při rovnosti bodů rozhodl jediný gól. Celek složený z převážně mladých hráčů, doplněný několika zkušenými, měl obrovský rozsah výkonů od vynikajících až po hodně nepovedené. Soutěž byla velice vyrovnaná a pokud by se podařilo našemu celku v posledním utkání doma vyhrát, tak by obsadil ve skupině 1. místo! Také Bengo mělo značné rezervy v disciplíně. Je to velká škoda, protože jak v podzimní, tak v jarní části scházel k úspěchu poslední krůček. Pro hráče i Tomáše Palečka, který odvedl velký kus poctivé práce, musí být sestup velkým zklamáním. Zkušení hráči jistě potvrdí, že charakter mužstva se ukáže po neúspěchu – uvidíme! Naděje umírá poslední a tak je třeba počkat, zda všechny oprávněné celky budou mít zájem 1.B. třídu hrát.

Jarní část ročníku 2014-2015 skončila, podzimní část ročníku 2015-2016 se rychle přiblíží. Bylo by dobré rozebrat všechny příčiny úspěchů i neúspěchů. Také si musíme uvědomit, že ve sportu bývá smutek jednoho vyvážen radostí druhého. Na závěr si pisatel těchto řádků dovolí pozvat veřejnost na podzimní část. Návštěva na posledním utkání krajského přeboru ukázala, že Jaroměř patří k fotbalovým městům. Hráči FK Jaroměř si podporu jistě zaslouží!

Miroslav Martinovský

V Jaroměři 15.6.2015
PRO  JAROMĚŘSKÝ  A  JOSEFOVSKÝ  ZPRAVODAJ

Áčko po výborném výkonu srazilo lídra soutěže i podruhé a zakončilo sezónu vítězstvím !

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

30. kolo VOTROK KP - 14.6.2015 od 17:00 – hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř  - FC Olympia 1:0 (0:0)

Branky: 83. Exnar

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruml, Svoboda (79. Častvaj), Ruprich - Čenovský, Holub-K, Michálek, Böhm - Kašajík (89. Valášek), Exnar (85. Petráček)

FC Olympia: Finke - Haupt, Novotný, Zounar - Faltus (69. Kuťák), Hubička (46. Hruška), Klapka-K (60. Kuneš), Poděbradský - Omovie, Semerák, Karanský

Šlágr kola, kdy se v Růžové ulici utkaly první 2 týmy tabulky KP, začal před početnou návštěvou ve velmi svižném tempu. V 7 minutě měli hosté výhodu 3 rohových kopů po sobě, ale nevyužili ji. V 9 minutě střílel z TK nad branku hostí Böhm. V 11 minutě střílel domácí špílmachr Kašajík rovněž nad branku hostů. V 16 minutě měla Jaroměř velikou šanci. Holub přihrál do běhu Exnarovi, ale jeho střela šla těsně vedle Finkovy branky. Ve 30 minutě se dostali do první větší šance hosté z Hradce. Rychlonohý Omovie se dostal ve vápně ke střele, ale Ondráček byl připraven a jeho tvrdou střelu chytil. Ve 31 minutě měla obrovskou šanci domácí Jaroměř. Míč propadl po kombinaci Čenovský - Kašajík trochu nečekaně ke druhému jmenovanému, ovšem jeho střela z hranice penalty šla jen těsně pravé tyče hostující branky. Ve 40 minutě měli z ničeho nic šanci hosté. Semerák střílel z otočky a jeho tečovaná střela se olízla o tyč domácí branky.

Druhý poločas začal sérií rohů Olympie, ta ale ani jeden z nich nedokázala využít. Poté bylo ve hře na obou stranách hodně nepřesností. V 59 minutě utekl napravo Semerák a nacentroval volnému Omoviemu. Jeho prudká střela šla však nad Ondráčkovu branku. V 68 minutě kopala Jaroměř roh. Odražený míč se dostal k volnému Holubovi, který dokázal vystřelit, ale Finke byl na místě. V 73 minutě postupoval Böhm sám na branku Olympie, ovšem těsně minul. Gólovou a zaslouženou radost domácích přinesla 83 minuta. Holub s Kašajíkem vybojovali míč, zakombinovali, a poté Kašajík vysunul Exnara. Ten postupoval ze strany na hostující branku a dokázal prostřelit na zadní tyč Finkeho - 1:0 !. Radost domácích byla veliká....Olympie se snažila tlačit do útoku a s výsledkem ještě něco udělat, ale pozorná domácí obrana ji již k žádnému vážnějšímu ohrožení branky nepustila. Olympie měla poslední větší šanci v 88, když po přihrávce Poděbradského střílel těsně vedle Ondráčkovi branky Novotný. 

muži A - FK Jaroměř - Olympia Hradec Králové 14.6.2015, foto z videa: Václav Mlejnek Matěj Exnar napřahuje k jedinému gólu utkání. Foto z videa.

Jaroměř odehrála velmi dobré utkání. Dobře a zodpovědně bránila a snažila se vyrážet do rychlých protiútoků. Tuto taktiku se jí dařilo držet až do samotného konce a výsledkem toho bylo její zasloužené vítězství. Potěšení je o to větší, že dokázala porazit hradeckou Olympii (již jistého postupujícího do divize) i podruhé v sezóně. Velikou pochvalu zaslouží i rozhodčí dnešního utkání, kteří ho odřídili s velikým přehledem.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Naše forma z posledních týdnů vygradovala v pravý čas a sehráli jsme výborné utkání s již jistým účastníkem divize, kterému tímto gratuluji k vítězství v krajském přeboru. Chválím celý tým za precizně zvládnutou obrannou činnost a stejně tak kvalitní ofenzivní nadstavbu. Chci tímto poděkovat všem hráčům za skvělou sezónu. Poděkování patří rovněž celému realizačnímu týmu a všem našim fanouškům. 

František Bárta ml., vedoucí mužstva Olympia Hr. Králové: Dnes se v Jaroměři sehrálo vcelku vyrovnané utkání, které nebylo příliš bohaté na vyložené šance. Soupeř v závěru dokázal využít naší chybné rozehrávky a utkání jediným gólem rozhodl.

Rozhodčí: Vít, Kazda, Otava

DS: Šotek

ŽK: 66. Ondráček - 40. Hubička, 66. Omovie

Diváků: 310

muži A - FK Jaroměř - Olympia Hradec Králové 14.6.2015, foto z videa: Václav Mlejnek Hráči Olympie v otevřeném autobuse opouštějí coby vítězové KP Růžovou ulici v Jaroměři. Foto z videa: Václav Mlejnek.

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.


Zkrácený sestřih zápasu:


 

Ohlasy v tisku:

Zasloužené vítězství áčka na hřišti hradecké Slavie po velmi dobrém výkonu !

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

29. kolo VOTROK KP - 6.6.2015 od 10:15 – hřiště Slavie Hradec.

FC Slavia HK - FK Jaroměř  1:4 (0:2)

Branky: 48. Horák - 24. Exnar, 43. Kašajík, 50. Exnar, 57. Bano

FC Slavia HK: Mašek - Šolc (77. Šolc), Lán-K, Hloušek, Mottl - Homolka (48. Derner), Brázda, Horák, Veselý - Hutla (48. Erber), Linhart (81. Klicnar)

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruml, Hrobský-K (34. Čenovský), Rejchrt (52. Böhm) - Ruprich, Holub, Michálek, Bano - Kašajík, Exnar (70. Seifert)

Utkání začalo ve velkém tempu a oba týmy byly hodně aktivní. První šanci měl jaroměřský Holub, ale jeho střela z hranice vápna šla těsně nad domácí branku, když ještě jemně olízla její břevno. Ve 24 minutě již udeřilo. Bano přihrál Holubovi, jehož střelu vyrazil domácí Mašek. Míš se odrazil ke Kašajíkovi, jehož střelu Mašek dokázal opět vyrazit. Tento odražený míč však zkrotil Exnar a vstřelil důležitou a uklidňující úvodní branku zápasu svého týmu - 0:1. Ve 34 minutě přišlo neštastné a nezaviněné zranění kapitána Honzy Hrobského, pro kterého tak letošní sezóna definitivně zkončila. Ve 36 minutě zahráli domácí špatnou malou domů a Exnar šel sám na Maška, ale jeho lob v těžké pozici šel nakonec těsně vedle. Ve 43 minutě předvedla Jaroměř parádní akci. Bano přihrál po straně na Exnara, ten viděl středem nabíhajícího Kašajíka, kterému předložil ideální nahrávku do samostatného uniku. S ním si zkušený špílmachr dokázal poradit a obstřelil brankáře Maška - 0:2.

muzi A Slavia Hradec Králové - FK Jaroměř 6.6.2015, foto Václav Mlejnek Gól Stanislava Kašajíka. Foto Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.

Druhý poločas začala Jaroměř ospale a byla za to po zásluze potrestána ve 48 minutě. V mlýnici v jejím vápně se po propadlém centru dokázal nejlépe zorientovat Horák a prostřelil Ondráčka - 1:2. Jaroměř však tento gól naštěstí probral, zvýšila obrátky, a hned v zápětí opět odskočila na rozdíl dvou gólů. V 50 minutě vysunul ideálně Bano za domácí obranu Exnara, který si v samostatném úniku položil Maška a levou nohou skóroval - 1:3. Jaroměř tento gól uklidnil a hrála ve veliké pohodě. V 57 minutě přihrál ideálně Kašajík na Bana, který ač tísněn, tak si dokázal v nájezdu poradit a po zemi prostřelil Maška - 1:4. Domácí, kteří hráli v obraně hodně naivně byli v těchto chvílích doslova na ručník. V 60 minutě přihrál Kašajík do běhu Exnarovi, který ovšem ve své další vyložené šanci ztroskotal na Maškovi a hattrick tak nezkompletoval. V 69 minutě zhasly všechny naděje domácích na bodový zisk. Po 2 žluté kartě byl vyloučen hráč domácích Brázda, který nutno říci, si o vyloučení koledoval od začátku zápasu. V 73 minutě postupovala Jaroměř tři na jednoho, ale nedokázala tuto obrovskou šanci využít. Do konce zápasu bylo na straně Jaroměře ještě pár šancí, které ale nevyužila, a tak se zápas hraný ve velkém vedru ,,dokutálalel" do svého konce.

Jaroměř byla od začátku zápasu lepším týmem. Dobře bránila a podnikala nebezpečné brejky, které se jí dnes vcelku i dařilo proměňovat. Vítězství Jaroměře však mohlo být ještě daleko vyšší, neboť v závěru zápasu proti 10ti domácím měla ještě spoustu šancí, které ale nedokázala proměnit.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Znovu chválím celý tým za výborně zvládnutý zápas z pohledu obranné činnosti. Dnes jsme k tomu přidali i nadstavbu v podobě gólové produktivity. Tři body věnujeme našemu kapitánovi Honzovi Hrobskému, který se nešťastně zranil a přejeme mu brzký návrat na trávník.

Rozhodčí: Filip, Kos, Špaček

DS: Hubička

ŽK: 17. Šolc, 40. Linhart, 55. Brázda, 69. Brázda, 77. Lán - 29. Michálek

ČK: 69. Brázda (po 2 ŽK)

Diváků: 85

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 

Ohlasy v tisku:

Monday the 22nd.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.