Po remíze a dlouhém penaltovém rozstřelu vezou muži dva body

6. kolo AM Gnol 1.A třídy mužů - neděle 15.9.2019 od 17:00 h., Týniště, Olšina

SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř 0:0 (0:0) (PK 10:11)

Branky: -

SK Týniště nad Orlicí: Hlaváč - Šreibr, Mondík, Kos, Forejtek, Voda, Mládek (C), Matoušek (85. Ráček), Repák, Šreibr, (81. Winkler), Krupka

FK Jaroměř: Finke - Valášek, Častvaj, Horák, Grmela, Pácalt, Michálek (C), Chalupa, Exnar, Emlar, Poděbradský

1.A FK Jaroměř - TJ Loko HK, 1.9.2019, foto: Václav Mlejnek Penaltový rozstřel. Foto: Michaela Zvolánková

Lukáš Ráček, vedoucí týmu SK Týniště nad Orlicí: Naše nedělní utkání moc krásy nepobralo. Nakonec o výsledku musely rozhodnout penalty, které se lépe povedly soupeři. Pro nás pozitivní, že jsme dokázali odehrát utkání bez inkasovaného gólu.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Absolvovali jsme fyzicky velmi náročné utkání, které bylo plné osobních soubojů a doslova bojem o každý metr hřiště. Dva body jsou pro nás velmi cenné a vážíme si jich.

Rozhodčí: Kubec, Junek, Vlachý

DS: Přibyl

ŽK: 31. Repák, 58. Mládek - 28. Chalupa, 86. Poděbradský, 90. Emlar

Diváků: 140

YouTube

Záznam na kanálu KFS HK. 1. poločas, 2. poločas.

Ohlasy v tisku:

Muži se vrátili z Velkého Poříčí bez bodu i bez vstřeleného gólu

5. kolo AM Gnol 1.A třídy mužů - sobota 7.9.2019 od 17:00 h., Velké Poříčí

TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř 3:0 (1:0)

Branky: 33. Martínek, 78. Hlava D., 89. Hurdálek - 0

TJ Velké Poříčí: Bryksi - Závoďančík, Novotný, Hubka (C), Pařízek, Hurdálek, Martínek (82. Dobýval), Werner (80. Hanzl), Čtvrtečka (50. Lokvenc), Hlava D. (86. Gois), Punar

FK Jaroměř: Finke - Horák, Poděbradský, Pácalt, Valášek, Michálek (C), Častvaj, Grmela (74. Mertlík), Exnar Mi., Emlar L., Németh (46. Hanusík)

Popis zápasu podle FB soupeře: Náš tým se konečně dočkal první výhry v sezóně po dobrém výkonu všech hráčů. Do sestavy se vrátil po karetním trestu Jan Novotný, a tak jsme si mohli dovolit hrát vzadu pouze na tři obránce a vpředu na tři útočníky. Toto rozestavení dělalo soupeři problémy, kterých využila ve 33. minutě letní posila Tomáš Martínek, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Ve druhém poločase nás hosté zatlačili na dobrých 15 minut k našemu vápnu. Gól se jim však díky dobré defenzívě a zákrokům gólmana Pavla Bryksiho dát nepodařilo. Otevřené hry hostů pak dokázal využít David Hlava, ktery si pohrál i s gólmanem a zvýšil v 78. minutě na 2:0. Tímto gólem se kluci uklidnili a zkušeně dohráli zbytek utkání. V závěru se ještě blýskl krásnou střelou za vápnem poříčský odchovanec Radim Hurdálek a uzavřel tak na konečných 3:0 pro naše borce. Velmi důležitá výhra a body do tabulky doufejme nabudí kluky do dalších utkání.

1.A FK Jaroměř - TJ Loko HK, 1.9.2019, foto: Václav Mlejnek Domácí brankář Finke uhájil nulu. Foto: Václav Mlejnek.

Josef Hurdálek, vedoucí týmu TJ Velké Poříčí: Domácí nastoupili k utkání s cílem získat první výhru.Získali převahu a dostali se do vedení. Nastřelili ještě břevno. Druhý pol. hosté více otevřeli hru. Byli to ale domácí,kteří zvýšili na 2:0 V závěru dali ještě třetí branku a další příležitosti nedali. Zasloužená výhra domácích

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: S výjimkou úvodu obou poločasů jsme byli horším týmem. Nedokázali jsme se vyrovnat s agresivitou a jednoduchostí domácích, kteří zvítězili naprosto zaslouženě.

Branky: 0 - 17. Hák Michal

FK Jaroměř: Finke - Horák (61. Čekal), Poděbradský (C), Pácalt, Mertlík (61. Exnar Mi.), Valášek, Častvaj, Hanusík (46. Grmela), Németh, Konrád, Emlar L.

SK Libčany: Tošovský - Mařas (C), Rompotl, Krejčík (55. Havrda), Hák (55. Mokrý), Šejvl, Libřický, Blažej (64. Hůlka), Peš (73. Klátil), Kuneš (55. Hofman), Kraják

Rozhodující branku vsítily Libčany hned z první vážné šance v 17. minutě. Po přihrávce Krajáka a rychlé otočce vystřelil na domácí bránu z dobrých pětadvaceti metrů Hák a jeho nedbale sebejistá rána do šibenice by jistě ozdobila leckterou z anket o gól roku - 0:1. Ve 21. minutě hostující Kuneš pálil k pravé tyči. Ve 35. minutě se jaroměřský Hanusík ocitl před brankářem, jenže jeho šouráček se do libčanské sítě nedokoulel. Ve 40. minutě dosprintoval Blažej před domácího brankáře Finkeho, ten však vyrazil.

muži - 2. kolo Poháru hejtmana KHK mužů, 4.9.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Druhý poločas přinesl více šancí na změnu skóre. V 61. minutě se libčanský Kraják pokusil o křižnou střelu, a týž hráč o dvě minuty později trefil levou tyč. Dodatečnou dorážku pak Mokrý zakončil do brankáře. V 65. minutě se po rohovém kopu o další libčanský úspěch pokusil Hofman. V 76. minutě zkusil napodobit Háka domácí Miloš Exnar, jeho střela ale neměla stejnou razanci a Tošovský ji v pohodě zneškodnil. V 80. minutě dostal přihrávku od Exnara domácí kapitán Poděbradský, jenže jeho kopačka se v malém vápně s míčem minula. V 86. minutě otestoval postřeh domácího gólmana Havrda a v 87. minutě uzavřel brankářské prověrky Klátil, gól už ale nepadl.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Loučíme se s pohárem se vztyčenou hlavou. Mrzí nás neproměněné šance a ukvapené řešení některých brejkových situací. Soupeři blahopřejeme k postupu.

František Bárta, sekretář SK Libčany: Nuda se přestěhovala ve středu večer z Brna na fotbalový stadion v Jaroměři.

Rozhodčí: Franěk, Škoda, Kalaš

Diváků: 155

YouTube FK Jaroměř

Záznam můžete shlédnout na YouTube. 1. poločas, 2. poločas.

Zkrácený sestřih zápasu:

Bodový průlom ve 4. kole - muži poprvé zvítězili

4. kolo AM Gnol 1.A třídy mužů - neděle 1.9.2019 od 17:00 - hřiště Jaroměř, Růžovka

FK Jaroměř - TJ Lokomotiva H. Králové 2:0 (1:0)

Branky: 29. Exnar, 68. Petráček - 0

FK Jaroměř: Finke - Horák (84.Mertlík), Poděbradský, Michálek (C) (60.Pácalt), Valášek, Grmela, Exnar Ma., Častvaj (92.Konrád), Petráček, Exnar Mi., Emlar L.

TJ Loko HK: Menšl (C) - Filipi, Schejbal, Havlíček, Javůrek (57.Zvolánek), Holeš, Korenčík, Drozd Pavel, Drozd David, Jůlka (46.Barcic), Černík (85.Šubrt)

Po dvou efektních přihrávkach patičkou od Davida Drozda a Černíka se v 11. minutě přiblížil zprava k jaroměřské bráně Korenčík a křižnou střelou těsně minul levou tyč. Ve 28. minutě se díky své fyzické převaze probil Emlar přes dva hráče soupeře, přihrál do běhu Matěji Exnarovi, který vystřelil z první a trefil bránu u pravého dolního rohu - 1:0. Ve 36. minutě vyslal velmi nebezpečnou střelu pod horní tyč Pavel Drozd, domácí brankář Finke však konečky prstů střelu vychýlil a ta se od břevna odrazila ven.

V 59. minutě prubnul střelu z dálky hostující Javůrek, pravou tyč minul opravdu těsně. V 62. minutě zkusil odvetu Horák, když míčem dokonce rozezvučel levou tyč soupeřovy brány. Po nepřesné hlavičce bránícího Havlíčka se v 68. minutě zmocnil míče Matěj Petráček, obkroužil pokutové území, aby setřásl dotírající obránce a zleva překopnul vybíhajícího Menšla - 2:0. V 75. minutě vyrazil Menšl míč Emlarovi, na jeho dorážku už ale nedosáhl, třetímu gólu Jaroměře zabránil sprintující Havlíček odkopnutím balónu takřka z brankové čáry. Finke si sáhl na míč v 78. minutě, když korigoval střelu Holeše z velmi ostrého úhlu. Velmi pěkný sólový únik se povedl v 91. minutě Valáškovi, který po nedotaženém zákroku brankáře Menšla zakončil akci slibnou křižnou střelou. Stav zápasu však už zůstal nezměněn.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme získali velmi důležité tři body. Základem byla disciplína a poctivost ve všech řadách.

Michal Sobotka, TJ Loko HK: Na dnešní utkání musíme rychle zapomenout. Nic se nám nedařilo, prostě zápas "blbec„.

Branky: 36. Kučera, 42. Čihák, 57. Vlasák - 0

FK Jaroměř: Finke - Hanusík (59. Németh), Poděbradský, Michálek (C) (3. Mertlík), Valášek, Chalupa (45. Častvaj), Exnar Mi., Grmela, Emlar L., Petráček, Exnar Ma. (81. Konrád)

SK Roudnice: Ruml - Koutník Lu. (33. Cuberka), Bárta, Černý, Tomeš (64. Pospíšil), Obermajer (84. Petira), Dostál, Kučera, Houser, Čihák, Vlasák (C) (86. Koutník Ni.)

Popis zápasu na FB soupeře: V herně vydařené první půli jsme využili nedůslednosti hostů a ujali se dvoubrankového vedení. Druhá polovina již nebyla tak povedená, ale přidali jsme třetí gól a dovedli utkání k výhře za tři body. První start si za A tým připsali dva mladší dorostenci.

1.A FK Jaroměř - FK Náchod, 18.8.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Tomáš Rejl, sekretář SK Roudnice: První poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě šli do vedení. Po zvýšení na 3:0 jsme vyklidili střed hřiště a do hry se dostali více hosté. Pochvala obranné fázi za druhou nulu v řadě.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme se o lepší výsledek připravili sami svými individuálními chybami.

Rozhodčí: Otava, Vích, Kubec