Mladší žáci (ročník 2011 a mladší)

První body mladších žáků z Opočna

2. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 6.4.24 od 9:00 - hřiště Opočno

FK Jaroměř - Police nad Metují 2:0 (0:0)

Branky: 1x Pastuch, 1x Poděbradský - 0

Prvním soupeřem nám bylo mužstvo z Police nad Metují. Naši hráči začali aktivně a měli nad Policí mírnou převahu, ale z několika gólových šancí se nám nepodařilo nic vytěžit. V druhé poločase jsme již vstřelili dva góly, ale soupeře to přesto nezlomilo a díky našemu polevení ve hře a důrazu nás soupeř začal přehrávat a měl i několik šancí. Přesto nakonec výhra zůstala u nás.


Opočno/Dobruška - FK Jaroměř 1:1 (0:0)

Branky: Poděbradský - 1

Druhým soupeřem nám bylo domácí mužstvo Opočno/Dobruška. Podařil se nám zachytit začátek zápasu, soupeře jsme přehrávali, ale přes několik velmi slibných šancí se nám nepodařilo skórovat. Naopak soupeř nás potrestal gólem, střelou ze střední vzdálenosti. Přesto kluci nesložili zbraně a po několika minutách jsme vyrovnali. Nakonec se po několika dalších slibných, ale neproměněných šancích, zrodila remíza.


FK Jaroměř - Rychnov nad Kněžnou 0:3 (0:2)

Branky: :-( - 3

Naše hráče jsem nechválil za výkon proti Polici nad Metují, kde jsme měli předvádět daleko lepší fotbal. Naopak kladně hodnotím zápas s Opočnem/ Dobruškou, kde kluci bojovali, a i přes nepříznivý stav dokázali vyrovnat a dobrou hru předváděli až do konce zápasu. Paradoxně jsem hráče pochválil (i přes prohru) za zápas s Rychnovem nad Kněžnou, kde jsme do poslední chvíle bojovali a pokoušeli se nepříznivý výsledek zkorigovat. Herní projev byl fotbalový, kluci se snažili kombinovat, přecházet přes hráče a balón držet co nejvíce na zemi, což kladně hodnotil po zápase i trenér soupeře.

Soupiska FK Jaroměř:  Tomek – Poděbradský, Pastuch, Pacovský, Bergr, Ždárský, Pecháček, Zámečník Vojtěch, Zámečník Ondra

Žďárský, trenér FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

Mladší žáci zahájili jaro 24 doma

1. kolo MEKKAGROUP KP ml. žáků U-13 - sk. E, jaro 2024 - sobota 30.3.24 od 9:00 - Jaroměř, Růžovka

FK Jaroměř – SK Týniště nad Orlicí 1:5 (1:2)

Branky: :-(

FK Jaroměř - FC Sp. Rychnov n. Kn. 0:3 (0:2)

Branky: ??

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Bergr, Poděbradský, Pacovský, Pastuch, Bartoň, Kábrt, Rieger, Suchánek, Žoček

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 20

FK Jaroměř - Sp. Rychnov n. Kn., 30.3.2024, foto: Václav Mlejnek Fotogalerie k zápasu zde.

Závěr podzimu u mladších žáků

10. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 4.11.2023 od 09:00 - hřiště Nové Město n. M.

Jaroměř - Nové Město nad Metují 0:5 (0:2)

Branky: :-(

Prvním soupeřem nám bylo domácí mužstvo Nové Město nad Metují. Zasloužená výhra domácích.

Jaroměř - Úpice 4:4 (2:4)

Branky:  3x Poděbradský, 1x Pecháček

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo Úpice. Zasloužená remíza a konečně také vstřelené góly !

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Poděbradský, Jedlička, Dyma, Pacovský, Bergr, Ždárský, Kotland, Rieger, Kábrt, Potočková, Hamáček, Pecháček, Bartoň, Žíla

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř:  Nyní náš čeká zimní liga. Na hřišti v Dobrušce odehrajeme do konce roku dva turnaje, a v zimní přípravě další čtyři turnaje. Přes zimu musíme pořádně zamakat a věříme, že jaro bude již výsledkově úspěšnější.

Rozhodčí: Pavel Tokár

Diváků: 20

Domácí turnaj mladších žáků

9. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 28.10.2023 od 09:00 - hřiště Jaroměř

Další kola mistrovských utkání jsme odehráli na domácím hřišti. Do zápasů jsme zapojili co nejvíce našich hráčů, abychom dali šanci i těm, kteří potřebovali od začátku sezóny ještě trochu potrénovat, aby mohli naskočit do zápasů.

Jaroměř - Broumov 0:0 (0:0)

Branky: :-(

Prvním soupeřem nám bylo domácí mužstvo Broumova. Se soupeřem jsme sehráli vyrovnané utkání, ale naše bolest je celý podzim zakončení, bez vstřeleného gólu se nedá vyhrát. Proto utkání skončilo remízou.

FK Jaroměř - Broumov, 28.19.2023, foto: Václav Mlejnek Jaroměř měla ke gólovému úspěchu blízko. Foto: Václav Mlejnek.

Jaroměř - Dobruška/Opočno 0:1 (0:1)

Branky: :-(

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo souklubí Dobruška/Opočno. S tímto mužstvem náš tým podal solidní výkon, bohužel jedna naše chyba rozhodla o výhře soupeře.

Jaroměř - Nové Město 0:5 (0:3)

Branky: :-(

Třetím soupeřem nám bylo mužstvo z Nového Města nad Metují. Soupeř byl opět nad naše síly, jeho herní projev a výkonost nám je zatím hodně vzdálena. Hosté zaslouženě vyhráli.

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Poděbradský, Jedlička, Dyma, Zámečník Ondra, Zámečník Vojta, Pacovský, Bergr, Ždárský, Beneš, Kotland, Rieger, Suchánek, Kábrt

Panenka, trenér FK Jaroměř:  I přes nepříznivé výsledky jsme byli s výkonem hráčů až na drobné nedostatky spokojeni. Pevně věříme, že se dobré výsledky dostaví.

Rozhodčí: Pavel Mareček

Diváků: 20

Turnaj MŽ v Opočně

8. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 21.10.2023 od 09:00 - hřiště Opočno

Další kola mistrovských utkání jsme odehráli na hřišti v Opočně. Na zápas kvůli nemocem a dalším omluvenkám dorazilo pouze osm hráčů do pole.

Dobruška/Opočno - Jaroměř 3:0 (2:0)

Branky: :-(

Prvním soupeřem nám bylo domácí mužstvo souklubí Dobruška/Opočno. Se soupeřem jsme sehráli bojovné utkání, kde ze strany našich hráčů nechybělo nasazení a bojovnost. Bohužel nás soupeř přetlačil.

Jaroměř - Police nad Metují 2:0 (1:0)

Branky:  2x Jedlička Pavel

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo Police nad Metují. Do tohoto zápasu jsme nastoupili vlivem zranění hráče již bez možnosti střídání. Přesto se všichni hráči semknuli a díky jejich nasazení, bojovnosti a konečně i fotbalových dovedností podali nejlepší výkon dosavadní sezóny!

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Poděbradský, Jedlička, Dyma, Zámečník Ondra, Pacovský, Bartoň, Bergr, Potočková

Panenka, trenér FK Jaroměř:  Poprvé v letošní sezóně jsme spokojeni s představenou hrou našich svěřenců. Doufáme, že se konečně začínají dostavovat výsledky z tréninků. A i přes prohru s mužstvem domácích si naši hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Makáme dál !!!!

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 50

Monday the 15th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.