Mladší žáci (ročník 2011 a mladší)

Mladším žákům se nedaří zakončení

3. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 9.9.2023 od 09:00 - hřiště Dobruška

SK Sparta Úpice - FK Jaroměř – 2:0 (1:0)

Branky: :-(

V rámci 3. kola mistrovských utkání jsme zavítali na hřiště v Dobrušce. Prvním soupeřem nám bylo mužstvo Úpice. Se soupeřem jsme hráli opticky vyrovnaný zápas, ale, bohužel, nás trápila opět koncovka. Byly pasáže zápasu, kde jsme měli více ze hry, ale vyhrává se na góly a soupeř nás nemilosrdně trestal z protiútoků. Ale i přes prohru jsme neměli našim hráčům co vytknout, jelikož snaha o kombinaci, nasazení ve hře – to vše bylo v pořádku.

Dobruška/Opočno - FK Jaroměř – 4:1 (3:1)

Branky: 4 - Šimon Suchánek

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo souklubí Dobruška/Opočno. Po minulé zkušenosti se soupeřem jsme očekávali tlak ze strany domácích a tak jsme se snažili k tomu přizpůsobit sestavu. Bohužel se nám nedařila kombinace, a někdy až zbytečné chyby v rozehrávce, a nepřesné, zbrklé řešení herních situací nás sráželo herně dolů. I přes tento herní projev poločas skončil 2:1 pro Dobrušku. V druhé polovině se ale situace nezměnila a soupeř nás po dvou chybách v obraně potrestal dalšími brankami, a tak zaslouženě vyhrál.

Náchod B - FK Jaroměř – 3:0 (2:0)

Branky: :-(

Třetím soupeřem nám bylo mužstvo Náchod B. S tímto soupeřem jsme v podzimní části hráli poprvé a neměli jsme tudíž žádnou zkušenost. Dovolím si říci, že zápas byl vyrovnaný, ale hraje se na vstřelené góly, a my, i kdybychom hráli se soupeřem 2x45 minut, tak by se nám asi v sobotu nepodařilo branku vstřelit. Druhou půlku tohoto zápasu jsme odehráli vlivem zranění již pouze s jedním hráčem na střídání, a ke konci klukům již docházely síly. Soupeř si dokázal v koncovce poradit, takže jeho výhra byla zasloužená.

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Žďárský, Bergr, Poděbradský, Rieger, Pacovský, Jedlička, Potočková, Kábrt ( 2013 ), Dyma, Suchánek

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř:  Pro zlepšení hry musíme zapracovat na přihrávkách, klid v koncovce a opět to dokážeme pouze tím, že se bude trénovat, trénovat, trénovat.

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 30

Mladší žáky čeká tvrdý trénink

2. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 2.9.2023 od 10:00 - hřiště Police n. M.

Police nad Metují - FK Jaroměř – 3:3 (1:1)

Branky: Kovář, Laucký, Machovec – Poděbradský, Žíla, vlastní

Za pěkného počasí jsme zavítali v rámci 2. kola mistrovských utkání na hřiště do Police nad Metují. Na zápas nemohlo jet několik našich opor, ať kvůli nemoci, nebo dalším sportovním povinnostem. V naší sestavě bylo více jak polovina hráčů, pro které byl mistrovský zápas na větším hřišti premiéra. Prvním soupeřem nám bylo mužstvo domácích z Police nad Metují. Se soupeřem jsme hráli více jak vyrovnaný zápas a na gólové šance jsme měli převahu. Ale nedařila se nám přesná koncovka a potřebný klid v zakončení. A i přes to, že jsme vždy v zápase vedli, tak vlivem nedůrazu a částečně také nezkušenosti nakonec zápas skončil remízou 3:3. Nutno podotknout, že s odstupem času je remíza v tomto zápasu spravedlivá.

KP U13 Spartak Police nad Metují - FK Jaroměř, 2.9.2023, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek.


FK Jaroměř – Dobruška/Opočno – 1:4 (0:4)

Branky: Kábrt - 4

Druhým soupeřem nám bylo mužstvo soukolí Dobruška/Opočno. Tento soupeř byl nad naše síly. Jak po fyzické stránce, tak po herní stránce. Soupeř nás od začátku zápasu zatlačil před naši branku a bylo jen otázkou času než inkasujeme. Bohužel nám vázla kombinace a v obraně panoval nedůraz a také možná zbytečný respekt. V poločase jsme prohrávali 0:3. O pauze jsme přeskupili řady. Důraz v obraně se zlepšil a i kombinace se začala dařit. Ale i tak padlo na obou stranách po jedné brance. Za náš tým skóroval hráč Marek Kábrt – ročník 2013. Konečný výsledek tedy 1:4.

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Žďárský, Bergr, Zámečník O., Zámečník V., Žíla, Poděbradský, Rieger, Pacovský, Jedlička, Potočková, Kábrt (2013)

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř:  Pro zlepšení hry nezbývá než tvrdě trénovat a věříme, že výsledky se dostaví.

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 40

FK Jaroměř - Dobruška/Opočno, 2.9.2023, foto: Václav Mlejnek Fotogalerie k zápasu zde.

Mladší žáci zahájili sezónu na domácí trávě

1. kolo MEKKAGROUP KP mladších žáků U-13 - sk. B - sobota 26.8.2023 od 09:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř – TJ Slovan Broumov 0:1 (0:1)

Branky: :-(

FK Jaroměř - Spartak Police nad Metují 5:0 (3:0)

Branky: ??

FK Jaroměř – SK Sparta Úpice 2:1 (2:0)

Branky: ??

Soupiska FK Jaroměř: Tomek – Žďárský, Bergr, Poděbradský, Pacovský, Pastuch, Pecháček, Svetlák, Hamáček. Němeček, Zámečník O., Zámečník V.

Panenka, Žďárský, trenéři FK Jaroměř: 

Rozhodčí: 

ŽK: 

Diváků: 26

Hodnocení mladších žáků - jaro 2023

Úspěchy mladších žáků na jaře 2023 shrnul trenér Petr Libich.


Na začátku sezóny jsem si dal jasný cíl. Začlenit nové hráče mladších žáků ročníku 2010/2011 do týmu a kvalitativně posunout kluky z ročníku 2011 směrem nahoru.

Naprostá většina kluků se toho zhostila se ctí. Postupem času bylo vidět kdo chodí poctivě na tréninky. V podzimní části náš tým skončil v druhé půlce tabulky. V zimní přípravě jsme opět hráli Zimní ligu v Dobrušce, kde jsme sehráli víc jak dvacet zápasů. Zde nás jako na podzim srážela malá střelecká produktivita, ale fotbalově jsme stoupali.

Na jaře už to bylo jiné, cíl byl jasný, bojovat o nejvyšší příčky. Točil jsem všechny kluky, kteří chodili stabilně na tréninky. Bylo na nich vidět vidět, že chtějí hrát, a hlavně urvat výhru.

Naši skupinu jsme s přehledem vyhráli s bilanci 17 výher, 3 remízy a 5 proher, se skóre 75:27. Kluci předváděli pěkný fotbal, a konečně i s gólovým zakončením. Nejlepší střelec jara byl Luboš Hemelík se 17 brankami (poslední zápas dohrál se zlomenou rukou).

Všichni hráči ročníku 2010 průběžně doplňovali náš tým starších žáků, kde rozhodně ostudu neudělali. Celou odehranou sezónu hodnotím jako výbornou. Kluci náš cíl splnili, za což patří díky i Michalovi Dufkovi, který jako trenér vedl množství tréninků.


mladší žáci, 4.7.2023, foto: Václav Mlejnek Poslední zápas v Nové Pace. Foto: Petr Libich

Desáté kolo Mekka-Group MLŽ

10. kolo Mekka-Group KP MLŽ skupina "G" - 11.6.2023 hřiště Stará Paka

FK Jaroměř - TJ Slavoj Předměřice  3:2

Branky: Kašajík,Zámečník,Kudláček

FK Jaroměř - 1.FK N.Paka/TJ Sokol St.Paka 1:1

Branky: Dyma 

Sestava FK Jaroměř: Vávra - Hemelík, Libich, Kašajík, Dyma,Kudláček, Svetlák, Hak, Haase,Žďárský ,Kašpar,Potoček,Švec,Zámečník V+O

Petr Libich, trenér FK Jaroměř: Dnes to to bylo hodně upracované a bez šťávy .

Friday the 22nd.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.