Mladší žáci (ročník 2006 a mladší)

Mladší žáci odehráli kvalitně obsazený a fyzicky náročný turnaj v HK

Přípravný turnaj MLŽ - ročník 2006 - 23.3.2019 - UMT Slavia HK.

V sobotu 23.3.2019 jsme zajížděli s mladšími žáky na kvalitně obsazený turnaj na umělku do areálu hradecké Slavie. Turnaje s zúčastnilo 8 kvalitních týmů a hrálo se nejspravedlivějším možným systémem každý s každým 1x18 minut. Opět nám chyběl Jirka Karel, a tak jsme museli v útoku trochu improvizovat. I přesto, že jsme měli před turnajem na lavičku 4 náhradníky, dohrávali jsme poslední 3 zápasy defakto bez střídání, neboť turnaj byl fyzicky velmi náročný a připsali jsme si hned několik zranění...

Výsledky našeho týmu:

FK Jaroměř - TJ Sokol Hoříněves  0:0

Branky: :(

V zahajovacím utkání, která nám tradičně moc nejdou nás čekal účastník finálové skupiny jarní části sezóny. Začátek zápasu jsme nechytili a soupeř nás přehrával především důrazem a nasazením. Po počátečním rozkoukávání jsme přidali a do konce zápasu jsme již byli lepším týmem, ale branku se nám bohužel vstřelit nepodařilo.

FK Jaroměř - FK Kostelec n.O.  1:0

Branky: Poděbradský

Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, ale nedokázali jsme přidal další branky a dohrát tak zápas v pohodě do konce.

FK Jaroměř - Česká Třebová  1:2

Branky: Dítě

Hned na začátku zápasu jsme se ujali vedení, které nám ale paradoxně spíš ublížilo. Kluci trochu polevili a soupeř dokázal otočit skóre. Je to škoda, neboť tento zápas jsme měli určitě vyhrát.

FK Jaroměř - FC Nový HK "rudá"  1:2

Branky: vlastní

V tomto utkání jsme chtěli napravit dojem s předešlého nepříliš povedeného zápasu. Kluci hráli o 100% lépe a i přes začínající absence jsme byli vyrovnaným soupeřem pro tým domácích. Takováto prohra nás nemrzí, neboť byla se ctí a po velmi dobrém výkonu.

FK Jaroměř - MFK Trutnov  0:4

Branky: 0:4

Zápas s Trutnovem nám nevyšel a od začátku zápasu byl soupeř jednoznačně lepší. Na nás se již začala projevovat veliká únava a zranění některých hráčů. Zasloužená výhra soupeře.

FK Jaroměř - FK Černilov  2:3

Branky: Poděbradský (p.k.), Lebedinský

V tomto zápase již byla na obou týmech vidět opravdu enormní únava, a tak se hrálo velmi vlažné a pomalé utkání. I přesto, že jsme do tohoto zápasu nastupovali defakto s jediným náhradníkem, tak jsme dokonce 2x vedli, ale vedení jsme bohužel nedokázali udržet, což nás mrzí, neboť se to určitě dalo...

FK Jaroměř - FC Nový HK "bílá"  0:1

Branky: :(

V posledním utkání nás čekal celkový vítěz turnaje, lepší tým domácích. V utkání jsme statečně vzdorovali, našli poslední zbytky sil, ale gól jsme bohužel i přes některé šance vstřelit nedokázali.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Hofman, Bělohlávek, Mrkos - Hemelík, Lebedinský, Pospíšil, Poděbradský, Dítě, Kadlec - Libich, Pitor

Jiří Lebedinský, Martin Čenovský - trenéři FK Jaroměř: Na turnaj jsme odjížděli plni očekávání z našich výkonů. Střídali jsme lepší zápasy s horšími, ale v důsledku jsme i přes výsledky s výkony kluků spokojeni. Dnes si sáhli opravdu až na dno svých sil, neboť odehráli 126 minut a pauzy mezi zápasy byly vždy pouze jenom 18. minut a jednou jsme hráli dokonce 2 zápasy za sebou. Navíc vedro na místní umělce bylo opravdu veliké a nezvyklé. Kluci viděli, že i přesto, že jsou extrémně unavení, dokáží v sobě najít vždy zbytek sil a zabojovat, a to je myslím dnes to nejlepší zjištění. Za 14 dní nás čeká start finálové skupiny, na který se chceme co nejlépe připravit.

Děkuji rodičům za dopravu a podporu během celého turnaje.

Přátelský zápas mladších žáků v Černilově

Přátelský zápas - UMT Černilov - 13.3.2019 od 16:30.

V týdnu jsme byli místo tréninku pozváni do Černilova na tamní umělku k přátelskému zápasu s místním týmem mladších žáků, se kterým se na jaře utkáme ve finálové skupině. Na zápas jsme bohužel nemohli počítat kvůli lyžáku s Jířou Karlem, který nám - hlavně pak v útoku, hodně chyběl. Hrálo se v rozestavení 7+1 a 3 x 25 minut

FK Černilov - FK Jaroměř 7:5 (1:3, 4:0, 2:2)

Branky: Libich 2x, Dítě, Poděbradský, Kadlec

Do zápasu jsme vstoupili výborně a během úvodních 10ti minut jsme byli jednoznačně lepším týmem a připsali jsme si i rychlé vedení. Ke konci poločasu nás již domácí začali přehrávat a zaslouženě snížili. Druhou třetinu jsme absolutně nezvládli a s vidinou toho, že se nám zřejmě nic nemůže stát jsme byli jednoznačně horším týmem, kdy nás domácí jasně přehráli, především pak ve hře 1:1 a zaslouženě otočili skóre. Do poslední třetiny jsme trochu přeskupili řady, kluci se ,,kousli" a tato třetina snesla z naší strany přísnější měřítko, kdy jsme ještě některé naše vyložené šance nedali.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Bělohlávek, Hofman, Mrkos - Libich, Hemelík, Lebedinský - Dítě, Poděbradský, Olexa - Kadlec, Pospíšil

Jiří Lebedinský - trenér FK Jaroměř: Dnešní zápas jsme střídali lepší okamžiky s horšími. Určitě bylo znát, že jsme kvůli prázdninám vlastně skoro 10 dní netrénovali a díky tomu jsme na tom nebyli fyzicky nejlépe. V útoku nám dnes určitě hodně chyběl především svým důrazem a rychlostí Jířa Karel, ale na to se nemůžeme vymlouvat, neboť různé absence nás mohou potkat i v sezóně. Mrzí mě, že jsme si nedokázali po celý zápas lépe poradit s nejlepším hráčem domácích Lukášem Veselovským, který nám dělal po celý zápas opravdu obrovské potíže. I přes herní výpadek, hlavně pak ve 2. třetině, děkuji všem hráčům za předvedené výkony, přístup k zápasu a nasazení. Nechtěl jsem chválit jednotlivce, ale dnes musím pochválit Matyáše Libicha, který hrál opravdu výborně a hlavně hecoval ostatní a šel jim příkladem.

Děkuji rodičům za dopravu a za podporu - zmrzli jsme jen trochu... :)))

Stříbro a slzy 2006-tek na turnaji ve Rtyni

HT MLŽ - ročník 2006 - 24.2.2019 - hala Rtyně v Podkrkonoší.

V neděli 24.2.2019 jsme zajížděli na zřejmě poslední halový turnaj v letošní sezoně s tímto ročníkem. Utkalo se zde 8 týmů 1x12 minut, a to spravedlivým systémem každý s každým. Na poslední chvíli nám vypadl pro nemoc Marťa Hofman, tak s námi jel ,,Mrky".

FK Jaroměř - TJ Velké Počíčí  4:0

Branky: Karel 3x, Libich

Úvodní zápas nás čekal houževnatý protivník z Velkého Poříčí. Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a připsali jsme si na úvod zasloužené vítězství.

FK Jaroměř - TJ Tatran Hostinné  7:1

Branky: Karel 3x, Libich 3x, Lebedinský

Známý soupeř z Hostinného nás čekal v dalším zápase. Ten jsme měli pod kontrolou od začátku až do konce, takže nás mrzí jen zbytečně inkasovaný gól.

FK Jaroměř - TJ Baník Žacléř  4:0

Branky: Karel, Libich, Lebedinský, Mrkos

V tomto zápase jsme předvedli herně a hlavně nasazením zřejmě dnešní nejslabší výkon. Zarputilý soupeř proti nám houževnatě bránil a nám trvalo téměř 7 minut, než jsme se dostali do tempa.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec I  1:0

Branky: Bělohlávek

Další z mnoha derby zápasů proti tomuto soupeři přinesl velikou bitvu od začátku do konce. V utkání jsme však byli herně určitě lepším týmem a zaslouženě jsme ho vyhráli, jen jsme mohli o jedho výsledku rozhodnout dříve a nebyly by to takové nervy.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec II  6:0

Branky: Karel 3x, Libich, Hemelík, Lebedinský

Proti mladšímu soupeři (většina hráčů ročník 2007) jsme od začátku hráli na jednu branku a po pěkných akcích jsme vysoko z vítězili.

FK Jaroměř - Rtyně v Podkrkonoší  4:0

Branky: Karel 3x, Hemelík

Domácí se proti nám dobře nahecovali a připravili. Kluci si však s jejich obranným valem dokázali poradit a zvítězili jsme dnes častým výsledkem.

FK Jaroměř - MFK Trutnov  0:3

Branky: :(

V posledním zápase nás čekal ligový a 2006tkový tým Trutnova. Byl to přímý souboj o celkové vítězství v turnaji a jednalo se tak o jeho pěkné vyvrcholení. I když nám k celkovému vítězství na turnaji stačila remíza, šli jsme do utkání s cílem ho vyhrát a hrát aktivně. Od začátku zápasu se hrálo velmi svižné utkání, kde oba týmy předváděly pěkný fotbal. Do 9. minuty jsme byli herně uričtě lepším týmem a měli jsme i nějaké závary, ale bohužel jsme kýžený gól vstřelit nedokázali. Pak jsme se dopustili dnes snad jediné hrubé chyby při rozehrávce, soupeř nás potrestal a dostal se na koně. Hned za dalších pár vteřin jsme dostali bohužel druhý gól, a to kluky definitivně položilo. I přes snahu až do posledních sekund jsme již s utkáním nedokázali nic udělat, a tak přišly slzy v podání několika kluků. Prohra v tomto utkání, s takto kvalitním týmem a po takovémto výkonu však určitě nevadí a kluky může do budoucna jen posílit.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Hemelík, Bělohlávek, Mrkos - Karel, Libich, Lebedinský

Celkové pořadí turnaje: 1. MFK Trutnov, 2. FK Jaroměř, 3. Červený Kostelec I, 4. Rtyně v Podkrkonoší, 5. TJ Velké Poříčí, 6. TJ Červený Kostelec II, 7. TJ Baník Žacléř, 8. TJ Tatran Hostinné

Nejlepší střelec turnaje: Jiří Karel (13 branek) - gratulujeme!

Jiří Lebedinský - trenér FK Jaroměř: Je škoda, že dnes vypadl z turnaje tým z Černilova, neboť nám odpadl jeden kvalitní protivník a tím pádem i těžký zápas, které potřebujeme. Kluky musím za dnešní turnaj jen pochválit a poděkovat jim za dnešní výikony. Hrozně nás mrzí prohra ,,ve finále" turnaje s Trutnovem, ale takový je prostě fotbal. Jednou jsi dole a jednou nahoře. Kluci dnes prohru s Trutnovem obrečeli, ale není jim opravdu co vytknout. S turnajem a naším vystoupením dnes panuje rozhodně jen a jen spokojenost. Skóre 26:4 je nutné rovněž hodnotit pozitivně. Nyní již začneme naše tréninky a zápasy směřovat ven a chceme se během následujícího měsíce co nejlépe připravit na jarní ,,finálovku" na kterou se všichni již moc těšíme.

Děkuji rodičům za dopravu a podporu.

Rtyne

Triumf a povedené vystoupení 2007ček na domácím halovém turnaji

HT MLŽ - ročník 2007 - 23.2.2019 - hala Asvaj

V sobotu, 23.2.2019, odehráli mladší žáci ročníku 2007 další z mnoha halových turnajů. V domácí Asvaji jsme chtěli odčinit naše poslední vystoupení z Náchoda, kde jsme nepředvedli to, co je v našich možnostech a navíc se nám na těchto domácích turnají doposud velmi dařilo.

FK Jaroměř - TJ Rasošky  7:0

Branky: Poděbradský 3x, Olexa 2x, Mrkos, Dítě

Slabší soupeř na rozehrání, což nám vyhovovalo vzhledem k našim častým špatným prvním zápasům. Kluci hráli naplno a jednoznačně jsme soupeře přehráli a nasázeli potřebné branky.

FK Jaroměř - A.P. Orlik Lagiewniki  4:3

Branky: Poděbradský 2x, Olexa, Mrkos

Neskutečný zápas proti nejfotbalovějšímu týmu ze všech soupeřů. Odehrané tři minuty a skore bylo 0:3 v náš neprospěch. Kluci se však úžasně semkli, soupeře nenechali hrát, zatlačili ho a zápas dokonale otočili. Divákům se tento zápas plný zvratů musel opravdu líbit!

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec  3:0

Branky: Poděbradský, Olexa, Dítě

Proti kvalitnímu soupeři kluci pokračovali ve výborném nasazení a zaujetí a tím jsme soupeře zcela přehráli. Zasloužený výsledek, který jsme nečekali, ale nedali jsme soupeři šanci.

FK Jaroměř - MFK Trutnov  0:1

Branky: :(

Další kvalitní soupeř. Od začátku zápasu jsme měli daleko více ze hry, akce střídala akci a několikrát jsme byli jen pár centimetrů od golu. Náš tlak sílil a věřili jsme, že nám to tam nakonec spadne. To se bohužel nestalo a soupeř využil jednoho svého brejku v poslední minutě a vyhrál tak 1:0. To je občas fotbal a klukům není co vytknout.

FK Jaroměř - TJ Přelovice  3:1

Branky: Poděbradský, Mrkos, Dítě

Soupeř, který od začátku turnaje překvapoval, byl velmi bojovný a nepříjemný a prohrál doposud jediné utkání, takže to byl veledůležitý zápas vzhledem k tomu, že se ostatní soupeři poráželi mezi sebou. My k utkání přistoupili zodpovědně a hned v úvodu jsme vstřelili dva rychlé goly, které nás uklidnili v dalším průběhu zápasu a výsledek jsme si v poklidu pohlídali.

FK Jaroměř - MFK Nové Město n./M. 3:0

Branky: Poděbradský 2x, Mrkos

Poslední zápas proti outsiderovi, k celkovému vítězství nám stačila jakákoliv výhra. Avšak polovinu utkání jsme nebyli schopni zúročit náš velký tlak, nehráli jsme úplně na doraz a to se projevilo. Naštěstí nás zvedl gol výborného Tomika a zápas si nakonec v klidu pohlídali

Sestava FK Jaroměř: Pospíšil - Poděbradský, Mrkos - Dítě, Olexa, Kadlec, Pitor, Bano

Celkové pořadí turnaje: 1. FK Jaroměř, 2. A.P. Orlik Lagiewniki, 3. TJ Přelovice, 4. MFK Trutnov, 5. TJ Červený Kostelec, 6. MFK Nové Město, 7. TJ Rasošky

Nejlepší hráč turnaje : MICHAL MRKOS (FK JAROMĚŘ) - zaslouženě Mrky - gratulace!!!

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Dnes jsme předvedli výkon, za který jsem moc rád, na klukách byla vidět velká chuť a zaujetí, což je hlavní a vrátili jsme se tím na vítěznou vlnu, která byla přerušena na posledním turnaji v Náchodě. Dnes jsme do brány postavili Pospu a chtěli tím maximálně využít hru s brankářem a víc držet míč, což se nám docela dařilo. Tahouny dnes opět byli Tomik s Mrkym, ale solidní výkon předvedli i ostatní. Chci klukům moc poděkovat a makáme dálm, ať se stále zlepšujeme!

Děkuji klukům za účast a rodičům za dopravu a velikou podporu!

Suverénní vítězství 2006tek na turnaji v Hostinném!

HT MLŽ - ročník 2006 - 9.2.2019 HT Hostinné.

V sobotu 9.2.2019 jsme zajížděli na halový turnaj do Hostinného. Na turnaji jsme se chtěli prezentovat kvalitními výkony a týmovým pojetím, což se nakonec bezezbytku podařilo. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů a hrálo se systémem každý s každým

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Hemelík, Libich, Mrkos - Hofman, Lebedinský, Karel

Celkové pořadí turnaje: 1. FK Jaroměř, 2. MFK Trutnov, 3. Dvůr Králové......

Petr Libich - trenér FK Jaroměř: Dnešní turnaj jsme vyhráli naprosto zaslouženě, neboť jsme se prezentovali opravdu dobrými výkony. Veliké poděkování všem klukům za dnešní turnaj, který odehráli s naprostým přehledem. Byla na nich vidět obrovská chuť a týmový duch, což mě hodně potěšilo.

Děkuji klukům za účast a rodičům za dopravu.