Muži A - sezona 2023/2024

Áčko hrálo v Hořicích dlouho v oslabení, přesto trefilo v poslední minutě důležité vítězství!

27. kolo KP KHK - pátek 17.5.2024 od 18:00 - hřiště Hořice.

TJ Jiskra Hořice - FK Jaroměř  2:3 (1:1)

Branky: 37. Havelka, 83. Palm P. - 23. Gorol, 76. Podolník, 90. Bano

TJ Jiskra Hořice: Mašek - Bango, Havelka, Rozsévač, Černý - Palm D. (K), Pour, Hátle, Pácalt - Kuneš P., Kuneš J.

FK Jaroměř: Červenka - Rind, Podolník, Bajer (27. Prokš), Horák - Rezek (46. Hemelík (84. Kudrnáč)), Skalický (46. Lebedinský), Gorol, Exnar Ma. (K) (70. Votrubec), Exnar Mi. - Bano

Pavel Procházka, trenér domácích: Jednoznačný zápas? 1 poločas: Goly 1:1, držení míče 47%:53%, střely na branku 6:7, rohy 6:3. 2 poločas: Goly 1:2, držení míče 57%:43%, střely na branku 3:3, rohy 4:1. Kvalitní výkon soupeře a gól v 90minutě rozhodl o tom, že si Jaroměř odváží 3body. Dovolím si také pochválit náš tým. Na hře je vidět zlepšení, bohužel to tentokrát ještě nestačilo. Ptáte sem jak můžu chválit, když jsme prohráli? Protože věřím, že cituji ,,proces je nadřazen výsledku,, Díky Michale.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Zápas, který vypadal jednoznačně jsme si sami zcela zbytečně zkomplikovali. Musím na druhou stranu ocenit, že tým se nakonec dokázal semknout a i přes dlouhou hru v deseti dovést zápas do vítězného konce.

Rozhodčí: Čožík, Haleš, Janoušek

DS: Malena

ŽK: 50. Kuneš P., 65. Hátle, 85. Havelka - 54. Hemelík, 45+1. Exnar Ma., 60. Gorol

ČK: 89. Kuneš P. (po 2 ŽK) - 50. Exnar Mi.

Diváci: 180

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Áčko ztratilo výhru se Dvorem až v samotném závěru zápasu

26. kolo KP KHK - neděle 12.5.2024 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 2:2 (2:1)

Branky: 33. Horák, 38. Bano - 28. Knespl, 88. Trnka

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Bajer, Podolník, Prokš - Rind, Gorol, Exnar Ma. (K) (71. Rezek), Bano, Rind - Kocourek (11. Skalický (80. Lebedinský))

TJ Dvůr Králové n.L.: Matula - Janata, Olawoiyn, Vitebský (K), Picha - Machač (88. Hák), Hruška (11. Sojka), Jirousek (67. Ngantsie), Formánek, Knespl - Trnka

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Zápas jsme mohli a měli výsledkově rozhodnout ve druhé půli, kdy jsme si vytvořili dostatek vyložených šancí. Závěrečné minuty jsme však nezvládli a v poslední minutě jsme měli i velké štěstí. Utkání bylo atraktivní a muselo se divákům líbit.

Zbyněk Dujsík, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: Ve svižném utkání, které mělo velmi dobrou úroveň, se zrodila zasloužená remíza. Nasazení obou mužstev bylo na vysoké úrovni a diváci se určitě nenudili. Nás přijel podpořit kotel mladých fanoušků a za podporu jim znovu děkujeme.

Rozhodčí: Horský, Valihora, Klement

ŽK: 11. Červenka, 49. Podolník, 90. Prokš - 2. Machač, 32. Olawoiyn, 85. Knespl

Diváci: 171

KP FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové nad Labem, 12.5.2024 Foto: Václav Mlejnek.

TVcom

Zkrácený sestřih:

Áčko padlo v dohrávce v Libčanech až v samotném závěru zápasu

17. kolo KP KHK - středa 8.5.2024 od 17:00 - hřiště Libčany.

SK Libčany - FK Jaroměř 2:1 (1:1)

Branky: 32. Čihák, 87. Čihák - 17. Kocourek

SK Libčany: Tošovský - Mařas (K), Chromek (46. Hušek), Petřík, Čihák - Novotný, Korenčík, Buriánek, Holubec - Studýnka, Hrůša (59. Tyrych)

FK Jaroměř: Prokhyra - Horák, Bajer, Prokš, Rind - Rezek (68. Korityák), Bano, Skalický, Exnar Ma. (K) (46. Gorol), Exnar Mi. - Kocourek (79. Hemelík)

František Bárta, sekretář domácích: Tentokrát výsledkově stálo štěstí při nás. Na druhou stranu máme dalšího zraněného...

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: I přes trvalou převahu celý druhý poločas se nám nepodařilo vstřelit druhý gól. Domácí pak byli dneš šťastnějším mužstvem a po standardní situaci v závěru utkání rozhodli ve svůj prospěch.

Rozhodčí: Žerovnický, Nývlt, Kubálek

ŽK: 42. Čihák, 74. Petřík - 74. Exnar Mi.

Diváci: 80

TVcom

Áčko v Polici nepřekvapilo a odjíždí s vysokou porážkou

25. kolo KP KHK - neděle 5.5.2024 od 17:00 - hřiště Police n.M.

Spartak Police n.M. - FK Jaroměř 5:1 (1:0)

Branky: 23. Fotr, 48. Fotr, 66. Fotr, 87. Lehkobyt, 89. Lehkobyt - 79. Gorol (p.k.)

Spartak Police nad Metují: Vlk - Routek (K), Durbin, Moravec, Fotr - Makarenko (80. Klapkovský), Lehkobyt, Havrda (72. Matějka), Franc (64. Spišák) - Camara, Gilian

FK Jaroměř: Červenka - Pohořálek, Podolník, Bajer, Prokš - Častvaj (51. Rezek), Gorol, Bano, Exnar Ma. (K), Rind - Exnar Mi.

Klimeš Karel - předseda oddílu Spartak Police n. M.: Opět před početnou návštěvou jsme odehráli partii podobnou z minulého týdne. Příležitosti v prvním poločase byly, ovšem skórovat se podařilo pouze jednou. Vstup do druhého dějství přinesl brzkou branku a to bylo klíčové pro dnešní výhru. Hosté proměněním pokutového kopu snížili, ovšem v závěru potvrzujeme zasloužené vítězství.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: S domácím týmem jsme drželi krok první poločas. Po změně stran jsme rychle inkasovali a tím bylo o osudu zápasu definitivně rozhodnuto.

Rozhodčí: Fryš, Haleš, Bečvář

DS: Mazura

ŽK: 1-0

Diváci: 420

KP mužů Sp. Police nad Metují - FK Jaroměř, 5.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.
Fotogalerie Miroslava Holuba zde.

TVcom

Matný výkon áčka na výhru v dohrávce nad Jičínem nestačil

18. kolo KP KHK - středa 1.5.2024 od 18:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 2:2 (1:2)

Branky: 9. Kocourek, 86. Bano - 12. Fridrich, 37. Mokošín (p.k.)

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník (46. Pohořálek), Bajer, Prokš - Častvaj (79. Kudrnáč), Bano, Exnar Ma. (K) (79. Lebedinský), Gorol, Exnar Mi. (46. Rind) - Kocourek

SK Jičín: Švorc - Klaban, Mokošín, Gaubman, Smolík (46. Kuncíř) - Matějka (38. Machačný), Ulvr (K) (89. Vích), Zugar, Fridrich - Holer (78. Kopáček), Macháček (89. Joukl)

KP FK Jaroměř - SK Jičín, 1.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V prvním poločase jsme vyrobili spoustu nepřesností a nebyli jsme lepším týmem. Po změně stran se náš výkon výrazně zlepšil, celých 45 minut jsme dobývali branku hostů, ale na tři body jsme nedosáhli.

Jan Drusan, asistent SK Jičín: Musím opět říci z naší strany zodpovědný výkon. Škoda inkasované branky v závěru. Chtěl bych pochválit rozhodčí a skvěle připraveny trávník.

Rozhodčí: Čožík, Vlachýnský, Štastný