Muži A - sezona 2023/2024

Áčko poslední zápas sezóny nezvládlo a v Týništi padlo v samotném závěru zápasu

15. kolo KP KHK - neděle 12.11.2023 od 14:00 - hřiště Týniště n.O.

SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř 4:1 (1:0)

Branky: 39. Provazník, 81. Malý, 82. Kollár, 87. Voda - 46. Votrubec

SK Týniště nad Orlicí: Ottmar - Diblík, Kadavý (70. Kubánek), Forejtek, Šotola - Voda (89. Horák), Kollár (K), Šreibr, Krupka (46. Nedomanský) - Cvejn, Provazník (54. Malý)

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Prokš, Bajer (85. Kudrnáč), Pohořálek (46. Bano) - Častvaj, Votrubec, Gorol, Exnar Ma. (K) (83. Hemelík), Rind (79. Rezek) - Exnar Mi.

Petr Janda, vedoucí týmu SK Týniště n. O.: V posledním domácím utkání jsme chtěli vyhrát, abychom měli lepší výchozí pozici do jara. První poločas byl vyrovnaný, ale i přesto jsme šli do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas jsme začali špatnou koncentrací a hned v první minutě jsme umožnili soupeři srovnat. Zlom přišel cca 15 min. před koncem,kdy Ottmar neuvěřitelným zákrokem chytil jasnou gólovku. Od 80. min. jsme předvedli gólovou smršť a zasadili hostům tvrdé K.O. Výsledek je pro hosty krutý. My jsme šťastní, že jsme utkání zvládli.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Na výborně připraveném hřišti jsme bohužel navázali na nepovedené domácí vystoupení se Skalicí. Ve druhé půli jsme sice rychle vyrovnali, ale nebyli jsme schopni i přes trvaly tlak přidat druhý gól. Byli to naopak domácí, kteří potrestali naše individuální chyby a během závěrečné desetiminutovky nám uštědřil tvrdou lekci.

Rozhodčí: Novotný, Haleš, Šob

DS: Štěpař

ŽK: 27. Šotola, 65. Cvejn - 23. Pohořálek

Diváci: 120

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Áčku se derby nevydařilo, a tak odešlo s Českou Skalicí poraženo

14. kolo KP KHK - neděle 5.11.2023 od 14:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Česká Skalice 0:4 (0:1)

Branky: 6. Hanel (p.k.), 58. Diviš, 68. Chráska, 87. Hánl

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník, Bajer (73. Lebedinský) - Pohořálek, Bano (73. Exnar Mi.), Exnar Ma. (K) (87. Ščasný), Prokš (58. Rind), Častvaj - Gorol, Votrubec

SK Česká Skalice: Štastný - Novotný, Rompotl, Chmelík, Pácalt (K) - Diviš (63. Chráska), Lelek (87. Resler), Hanel, Srubjan, Výborný (87. Pilc) - Železov (76. Hánl)

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní derby jsme nezvládli. I přes optickou herní převahu jsme se nedokázali vypořádat s defenzivním blokem hostů, kterým navíc pomohl rychlý gól. Po změně stran se náš herní zmar ještě umocnil, když Skalice nemilosrdně potrestala každou naši chybu.

Petr Liška, trenér SK Česká Skalice: Dnes jsme opět podali zodpovědný výkon do defenzívy. Pátá nula pro Šťásu. Navíc jsme konečně přidali i nadstavbu v podobě proměněných šancí a vezeme zasloužené vítězství 4:0. Děkujeme velkému počtu našich fanoušků za podporu!

Rozhodčí: Filip, Valihora, Horský

DS: Židík

ŽK: 23. Podolník, 72. Gorol, 74. Častvaj - 54. Lelek, 72. Srubjan, 75. Rompotl

Diváci: 204

KP mužů FK Jaroměř - SK Česká Skalice, 5.11.2023, foto: Václav Mlejnek Skóre otevřela penalta, kterou v šestí minutě za hosty proměnil Stanislav Hanel (dres 8). Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Áčko v Bělohradě vedlo, ale nakonec ,,pouze" remizovalo

13. kolo KP KHK - neděle 29.10.2023 od 14:30 - hřiště Lázně Bělohrad.

TJ Lázně Bělohrad - FK Jaroměř 2:2 (2:1)

Branky: 24. Wagenknecht Ma., 39. Kiec - 13. Votrubec, 69. Častvaj

TJ Lázně Bělohrad: Dobřichovský - Marek, Kluz, Kiec, Wagenknecht Ma. (83. Truneček) - Wagenknecht J. (K) (77. Odvárko), Kněžourek, Kracík, Pour - Pierce, Horáček (46. Kulhánek)

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník, Bajer (60. Rind), Prokš - Častvaj, Pohořálek, Votrubec, Exnar Ma. (K), Bano - Gorol

Tomáš Marek, trenér TJ Lázně Bělohrad: Do utkání jsme vstoupili dobře, ale jako první vstřelila branku Jaroměř. Z obou stran se hrál dobrý útočný fotbal. Nám se podařilo do poločasu výsledek otočit. Po přestávce to byli hosté, kdo diktoval tempo hry. My jsme se převážně bránili a vyráželi do brejků. Vzhledem k velké útočné síle Jaroměře a průběhu druhého poločasu je pro nás dnes bod cenný.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Domácí nasadili od úvodních minut zápasu vysoké tempo, a tak se hrál velmi atraktivní fotbal. Ve druhé půli jsme ale plně převzali otěže utkání a hrálo se praktickou pouze na polovině domácích. I přes trvalou herní převahu jsme však vítězný gól nevstřelili. Věřím, že jsme si dnes vybrali střeleckou smůlu a v derby se Skalicí to bude jinak.

Rozhodčí: Šiling, Petrů, Kafka

ŽK: 80. Wagenknecht, 81. Kulhánek - 84. Prokš, 84. Exnar Ma.

Diváci: 150

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Áčko se na vítězství s Hořicemi nadřelo

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

12. kolo KP KHK - neděle 22.10.2023 od 15:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice 5:1 (1:1)

Branky: 19. Exnar Ma., 59. Votrubec, 82. Votrubec, 85. Votrubec, 91. Kocourek - 40. Drozd Da.

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Podolník, Bajer (73. Kocourek), Prokš - Častvaj, Gorol, Votrubec (86. Kudrnáč), Exnar Ma. (K) (73. Skalický), Bano - Rind (81. Valášek)

TJ Jiskra Hořice: Mašek (59. Kubín) - Bango, Palm (K), Pour, Nečesaný - Havelka (46. Procházka), Drozd P., Rozsévač, Hátle (27. Jonáš (81. Pácalt) - Kedroň, Drod D.

KP mužů FK Jaroměř - Jiskra Hořice, 22.10.2023, foto: Václav Mlejnek Votrubec (zobrazí se zcela vlevo po kliknutí na foto) díky hattricku poskočil v krajské tabulce střelců na sdílenou třetí příčku s celkem 8 brankami. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V prvním poločase jsme si vytvořili velké množství brankových příležitostí, v sítí však skončila pouze jediná. Po změně stran naše herní převaha pokračovala a na rozdíl od první půle přišly i góly. Povinná vítězství bývají někdy zrádná, o to jsou cennější.

Josef Vydra, předseda hostů: V Jaroměři jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a šancí měli více než zmiňují domácí. V druhé půli i díky zranění brankáře domácí začali šance proměňovat a poslední desetimutovka dala výsledku až příliš krutou podobu.

Rozhodčí: Valihora, Filip, Hlaváč

DS: Vancl

ŽK: 24. Exnar Ma., 29. Podolník, 39. Gorol - 87. Rozsévač

Diváci: 110


Zkrácený sestřih:TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Áčko neudrželo ve Dvoře dvoubrankové vedení a nakonec remizovalo

11. kolo KP KHK - neděle 15.10.2023 od 16:00 - hřiště Dvůr Králové.

TJ Dvůr Králové n.L. - FK Jaroměř 2:2 (0:1)

Branky: 64. Janata, 81. Janata - 22. Votrubec, 49. Častvaj

TJ Dvůr Králové nad Labem: Šenfeldr - Sojka (63. Hruška), Horák (46. Byron), Picha, Vitebský (K) - Machač, Ngantsie, Allen, Formánek (46. Štastný) - Trnka (78. Žaba), Janata

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Prokš, Bajer (81. Sekyra), Pohořálek - Rind, Gorol, Votrubec (K), Exnar Ma. (K), Bano - Exnar Mi. (37. Častvaj (66. Podolník) )

Zbyněk Dujsík, trenér domácích: V utkání jsme ztratili dva body. Sice jsme prohrávali již o dvě branky ze dvou střel na naší bránu, ale obrovskou vůlí se nám skoro podařilo výsledek otočit. Měli jsme respekt ze středu zálohy soupeře, což se projevilo se spoustou ztracených míčů. Doufám, že se procento využitých šancí bude zvyšovat. Našimi nejlepšími hráči byli Machač a střelec obou branek Janata. S výkonem a nasazením jsem spokojen, s výsledkem ne.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Úvodní půl hodinu jsme byli herně lepším mužstvem. S přibývajícími minutami však domácí zjednodušili hru a zejména ve druhé půli nás dostali pod trvalý tlak. Zápas se vůbec nepovedl rozhodčím.

Rozhodčí: Kořínek, Třešňák, Lukes

ŽK: 63. Machač - 63. Pohořálek, 81. Červenka, 88. Rind, 88. Votrubec, 88. Gorol, 90. Pohořálek

ČK: 90. Pohořálek (po 2 ŽK)

Diváci: 171

Monday the 4th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.