Starší dorost (ročník 2004 a mladší)

Starší dorost po sérii dvou porážek zabral a zvítězil

18. kolo Premier Steel KP SD U19 - sobota 1.4.2023 od 15:00 - Týniště nad Orlicí.

SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Branky: 42. Rezek, 65. Rezek

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek (46. Burian), Lebedinský, Sekyra (K), Potoček - Korityák, Hemelík, Libich, Hepnar - Rezek, Kordina

Utkání na atletickém stadionu v Týništi se hrálo na těžkém a mokrém terénu. První poločas byla Jaroměř jednoznačně lepším týmem, ale spoustu svých šancí nedokázala využít. Ujala se až dorážka Jirka Rezka po trestném kopu těsně před koncem poločasu.

KP SD U19 SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř, 1.4.2023, foto: Václav Mlejnek Oba dnešní góly Jaroměře vsítil Jiří Rezek.

Druhý poločas se hrálo o trochu vyrovnanější utkání, i tak měla ale navrch Jaroměř, ovšem opět nedokázala využít velmi dobrých příležitostí a navýšit dříve své vedení. Domácí hrozili pouze občas střelami z dálky, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. Toto vítězství je to z kategorie ,,povinných", ale žádný dobrý fotbal to dnes věru nebyl...

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Bude doplněno

ŽK: 3-0

Rozhodčí: Martínek Miroslav

Diváků: 50

KP SD U19 SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř, 1.4.2023, foto: Václav Mlejnek Druhá branka padla v 65. minutě. Foto 2x: Václav Mlejnek

Starší dorost na tým Nového Hradce nestačil

17. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 26.3.2023 od 15:00 - hřiště Nový HK.

FC Nový HK - FK Jaroměř 3:0 (0:0)

Branky: 53. Hornyn, 56. Horyna, 72. Horyna

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Lebedinský, Sekyra, Kordina - Potoček, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Kašpar A. (53. Hepnar), Libich (73. Holub)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Aktuálně nemáme potřebnou kvalitu ve hře směrem dopředu. Sice jsme nějaké šance měli, ale... Soupeř byl ve druhém poločase produktivnější, a tak rozhodl o vítězi zápasu. Kvitujeme poprvé tři delegované rozhodčí na zápas a děkujeme našim fanouškům za podporu.

ŽK: 0-1

Rozhodčí: Firbacher Martin

Diváků: 40

Deset starších dorostenců na lídra tabulky nestačilo

16. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 19.3.2023 od 14:00 - UMT Kobylice.

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 5:0 (3:0)

Branky: 1. Herzán, 10. Herzán, 45. Malina, 86. Herzán, 87. Veselý, 

RMSK Cidlina B: Průcha - Schmidt, Komárek, Jablonovský, Štoček, Herzán, Suchochleb (K), Nosek, Kněžourek, Malina, Bolger, střídali: Motyčka, Podsadlo, Veselý

FK Jaroměř: Maurits - Sekyra, Lebedinský, Bělohlávek - Korityák, Skalický (K), Libich, Hemelík, Hepnar - Kašpar A.

Starší dorost vinou zranění, nemocí a souběhu utkání mladšího dorostu zajížděl na utkání s lídrem tabulky pouze v deseti lidech. Navíc posledních deset minut dohrával dokonce v devíti lidech. Nezbývá než věřit, že se personální situace co nejdříve zlepší.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Špatný vstup do utkání z naší strany, kdy jsme po hrubých chybách inkasovali dvě laciné branky. Ve druhém poločase jsme se herně trochu zvedli, ale soupeř si výsledek už s přehledem pohlídal. Na nic se vymlouvat nebudeme. Zasloužené tři body pro domácí, a nás čeká ještě spousta roboty.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Hofman Miloš

Diváků: 50

SD RMSK Cidlina B - FK Jaroměř, 19.3.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu zde.

Starší dorostenci porazili Vrchlabí a vyhráli tak krajský pohár kategorie U19!

Finále poháru KFS KHK U-19 - neděle 5.3.2023 od 10:00 - UMT Trutnov.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 1:5 (0:2)

Branky: 85. Suchomel - 27. Skalický, 35. Rezek, 55. Libich, 70. Kašpar, 82. Korityák

Sestava FK Jaroměř: Maurits (80. Dufek) - Potoček, Lebedinský, Horčička, Hrobský - Korityák, Skalický, Hemelík, Hepnar - Rezek, Kašpar A.

Průběžně střídali: Libich, Bělohlávek

Jaroměř měla od úvodních minut více ze hry, byla lepším a agresivnějším týmem, ale prosadila se až v 15. minute ze standardní situace. Do poločasu se trefil ještě hezky ,,do víka" Jirka Rezek, a tak se šlo do kabin za dvougólového vedení.

Druhý poločas přinesl zlom hned v jeho úvodu, kdy Vrchlabí zahrávalo ve 47. minutě pokutový kop, který ale neproměnilo, a to asi zřejmě definitivně rozhodlo o osudu zápasu. Jaroměřští dorostenci přidali postupně ještě tři branky, ale ani Vrchlabí nesložilo zbraně a vstřelilo alespoň čestný gól.

Vítězství Jaroměře bylo z celkového pohledu zápasu zasloužené, Vrchlabí však nezanechalo špatný dojem, ale na Jaroměř to dnes nestačilo.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Herně ne úplně povedený zápas z naší strany, ale poctivě odpracovaný. I takové může být finále, ve kterém nechce nikdo udělat chybu a nervozita svazuje nohy. Spokojenost s gólovou produkcí, a ještě větší snad s našimi fanoušky, kterým patří velké poděkování za úžasnou podporu... a pohár je v Jaroměři !!!

Rozhodčí: Beránek

Diváci: 35

Pohár SD FC Vrchlabi - FK Jaroměř, 5.3.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu Václav Mlejnek. a Zdeněk Hrobský.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.Gólový sestřih zápasu:Starší dorost zvládl semifinále poháru s Rychnovem a zahraje si finále!

Semifinále poháru KFS KHK U-19 - neděle 26.2.2023 od 12:30 - UMT Dobruška.

Spartak Rychnov n.K. - FK Jaroměř 0:2 (0:0)

Branky: 82. Korityák, 84. Hepnar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Potoček, Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Skalický, Hemelík, Hepnar - Rezek, Kašpar A.

Průběžně střídali: Libich, Bělohlávek

Jaroměřští starší dorostenci zajížděli na umělou trávu do Dobrušky, kde se v semifinále poháru KFS KHK utkali s kvalitním týmem Rychnova nad Kněžnou. První poločas byli domácí jednoznačně lepším týmem, dobře kombinovali, pohybovali se a měli mnoho šancí, které však hostující tým se štěstím přežil.

Druhý poločas se obraz hry změni. Hosté zlepšili důraz, domácím naopak začaly docházet síly a byla to Jaroměř, která měla více ze hry i více šancí. Když už se zdálo, že utkání spěje k penaltám, rozhodla individuální akce Jirky Rezka, který se hezky prosadil v domácím vápně a naservíroval míč před prázdnou branku pro Vojtu, který se nemýlil a defakto tak rozhodl o osudu zápasu.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Rychnov, který je v tabulce před námi, byl v prvním poločase lepší pohybově, v organizaci hry a silnější na míči, ale v zakončení kvalitu včetně penalty, kterou jsme mu darovali, neprokázal. Na náš realizační tým, který už má lepší a silnější medikaci na nervy, to bylo fakt hodně. Takže důkladné poločasové mytí hlav našlo všechny své cíle a ve druhém poločase bylo na hřišti úplně jiné mužstvo. Soupeři jsme oplatili stejnou mincí, i když z brejku stále hrozil, a začali si vytvářet velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky. V závěru se nám podařilo dvě proměnit a postup do finále byl náš.

Rozhodčí: Kudláček

Diváci: 30

Pohár SD FC Spartak Rychnov n. K. - FK Jaroměř, 26.2.2023, foto: Václav Mlejnek Brankář Jaroměře Maurits uhájil čisté konto nejen díky chycené penaltě ve 30. minutě, ale i tímto úspěšným zákrokem v 10. minutě utkání. Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu zde.

Sunday the 2nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.