Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Rekordní vítězství staršího dorostu s Týništěm

28. kolo KP KHK - sobota 25.5.2024 od 10:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Týniště n.O. 16:0 (7:0)

Branky: Rezek 8x, Korityák 3x, Hemelík 2x, Skalický, Hrobský, Kašpar

FK Jaroměř: Maurits - Potoček (65. Nguyen), Pilc, Skalický, Bělohlávek - Kadlec (65. Burian), Hemelík, Libich (55. Dubský), Kašpar (55. Hrobský) - Korityák, Rezek

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  Zatímco soupeř přijel na výlet, my jsme chtěli odčinit nezdary z minulých kol a napravit si reputaci i sebevědomí. To se nám povedlo měrou vrchovatou a těšíme se na derby se Dvorem.

Rozhodčí: Tokar

Diváci: 30

ŽK: 1:0

Nepovedený zápas staršího dorostu ve Vrchlabí

27. kolo KP KHK - sobota 18.5.2024 od 13:30 - hřiště Vrchlabí.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 3:2 (2:1)

Branky: 4. Grohman, 7. Marek, 60. Suchomel - 11. Skalický, 50. Kašpar

FK Jaroměř: Maurits - Dohnal, Lebedinský, Bělohlávek, Potoček (70. Hrobský) - Korityák, Skalický (C), Hemelík, Rezek - Pilc (60. Libich), Kašpar

Úvod zápasu Jaroměř totálně zaspala a nechala jít dobře hrající domácí do dvougólového vedení. Poté se Jaroměř zlepšila a po zbytek poločasu byla lepším týmem.

Druhý poločas se odehrávala na hřišti spíše bitva, než fotbal, a důrazně hrající domácí nakonec dovedli zápas do vítězného konce.

Dušan Petráček - trenér FK Jaroměř:  Zápas o naději v honbě za první příčkou se nám nepovedl, když jsme za domácími zaostávali především v nasazení. Kapitolou samou pro sebe jsou pak tři červené karty!

Rozhodčí: Dorotík

Diváci: 30

ŽK: 6:1

ČK: 2:1

Nečekaná ztráta staršího dorostu v domácím utkání s Rychnovem

26. kolo KP KHK - sobota 11.5.2024 od 13:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Spartak Rychnov n.K. 2:2 (0:1)

Branky: 52. Paleček (vlastní), 93. Kašpar - 15. Šťovíček, 76. Koráb

FK Jaroměř: Maurits - Dohnal, Lebedinský (70. Kadlec (90. Hrobský), Pilc, Potoček - Korityák, Skalický (C), Hemelík, Rezek - Libich (60. Dubský), Kašpar

První poločas byla Jaroměř herně jednoznačně lepší, a to i přesto, že vyrobila spoustu chyb. Kdyby bylo poločasové skóre 5:1, nemohl by se nikdo divit. Hostům vyšel jeden ze dvou brejků a to jim na poločasové vedení stačilo.

Druhý poločas sice Jaroměř takovou herní převahu neměla, ale i přesto byla lepším týmem a nadále dobývala branku hostů. I přes závěrečný tlak to domácím na více než vyrovnání nestačilo.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Bohužel festival neproměněných šancí z naší strany znamenal konečnou remízu, která je v tomto případě zcela zbytečnou ztrátou.

Rozhodčí: Kafka

Diváci: 30

ŽK: 1:2

Starší dorost zvládl souboj o první místo a porazil Nový Hradec Králové

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

25. kolo KP KHK - sobota 4.5.2024 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Nový HK 1:0 (1:0)

Branky: 17. Lebedinský

FK Jaroměř: Maurits - Dohnal, Lebedinský, Bělohlávek (82. Dubský), Potoček - Korityák, Skalický (C), Hemelík, Rezek - Libich, Kašpar (70. Pilc)

FC Nový HK: Špina - Pšenička, Málek, Kolín, Mádle (C) (68. Pultar), Moravčík (84. Šic), Vybíral, Novotný (68. Jakubec), Burda (81. Smetana), Kašpar, Mejzlík (46. Sedláček)

V Růžové ulici v Jaroměři se odehrál přímý souboj o první místo tabulky Krajského přeboru staršího dorostu, když dorazil dosavadní lídr tabulky - FC Nový Hradec Králové.

První poločas přinesl vyrovnaný průběh zápasu, kdy si oba týmy nic nedarovaly, ale hrálo se oboustranně férově. Domácí se ujali vedení po rohovém kopu a dorážce, kdy se nejlépe zorientoval Matěj Lebedinský a bombou pod břevno poslal domácí do důležitého vedení.

KP U19 FK Jaroměř - FC Nový HK, 4.5.2024, foto: Václav Mlejnek Dorážka Matěje Lebedinského do brány Nového Hradce Králové. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Druhý poločas byli herně lepším týmem hosté, ale domácí obrana pracovala dobře a dvě veliké šance vychytal i Saša v brance. Domácí naopak hrozili z rychlých protiútoků a navíc nastřelili i tyč a břevno.

Utkání se hrálo po celou dobu ve velmi slušném tempu, k čemuž přispěly oba týmy svým pojetím hry a nasazením, které odpovídalo očekávání zápasu. Ozdobou pak byla divácká návštěva na tento zápas i oba fanouškovské ,,kotle".

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Férový, korektní zápas s velkým nasazením obou týmů i šancemi na obou stranách. Dnes jsme do toho dali i tolik potřebné fotbalové srdce, které jsme v minulých zápasech postrádali a bereme s pokorou tři body. Velké díky našim úžasným fanouškům a Václavovi.

Rozhodčí: Martínek, Prokeš

Diváci: 80

ŽK: 0:0

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Zkrácený sestřih:

Starší dorost remizoval na hřišti v Kunčicích s rezervou RMSK Cidlina

24. kolo KP KHK - neděle 28.4.2024 od 14:30 - hřiště Kunčice

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 2:2 (1:1)

Branky: 7. Drusan, 49. Jablonovský - 31. Korityák, 86. Průcha (vlastní)

FK Jaroměř: Dufek - Dubský, Pilc, Lebedinský, Dohnal (60. Kadlec) - Rezek, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Libich, Kašpar

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Po velmi matném výkonu celého týmu ve dvou třetinách zápasu jsme v té poslední začali trochu hrát, ale... Příští zápas s lídrem přeboru nám ukáže, na co ve skutečnosti opravdu máme! Děkujeme za výpomoc z mladšího dorostu.

Rozhodčí: Lounek