Návštěvní kniha

Zapojte se do diskuze také na našem facebookovém profilu nebo pod sestřihy fotbalových utkání z klubového videoarchivu na YouTube.

Abychom omezili neslušné a anonymní příspěvky v diskuzi, je návštěvní kniha otevřena pouze pro registrované uživatele. Registrace probíhá přes SMS. Potřebujeme znát jméno, příjmení a e-mail, na který do 48 hodin obdržíte přístupové údaje do návštěvní knihy. SMS zašlete ve tvaru FKJ Jméno Příjmení e-mail na číslo 603 455 396. Cena SMS za registrační zprávu je běžná cena jedné SMS vašeho operátora.

Děkujeme za pochopení.
VV FK Jaroměř
Jméno *
Zpráva *
Bezpečnostní kód * Kontrolní obrázekNačíst nový bezpečnostní kód
   
 

Jirka

Trenér tady otevřeně reaguje,nic neskrývá....,nechápu tuto kampaň fóra "antiexnar"...

01. 04. 2024

Fanda

Za chvilku se klub bude jmenovat FK EXNAR JAROMĚŘ…. , mají tam pěkný monopol… lidi zamyslete se!!!!

24. 03. 2024

Martin

Doufejme otázka času než rezignuje sám , jinak se bude muset vyvolat hlasování o rezignaci

24. 03. 2024

Pavel

Pan trenér to nemá v hlavě vporadku už by měl skončit

12. 03. 2024

Miloš Exnar

Opět po čase reaguji na níže uvedené příspěvky: 1) O proběhlém víkendu jsme měli zahajovat KP v Libčanech. Zápas byl po dohodě obou týmů odložen na 8.5., 2) Nadcházející víkend máme hrát doma s Jičínem. Navrhujeme Jičínu odložení zápasu na 1.5.- info je na úvodní stránce webu, 3) Neinformovanost o A- týmu - každý týden hrajeme přátelské přípravné zápasy, ještě ten den jsou na webu informace včetně sestav. Není moc týmů v kraji, které poskytují tento servis. Díky za to J. Lebedinskému a V. Mlejnkovi. 30.1. jsem na Návštěvní knize o kádru A- týmu informoval. Daniel Valášek se rozhodl posílit tým SK Solnice. Byl uvolněn na půlroční "hostování". 4) B- tým soutěž odhlašovat určitě nebude. Vybraní hráči B- týmu se zapojují jak do tréninků, tak do zápasů- např. Jakub Vach a Ondra Toman. Spojení přípravy v podobě tréninku celého B týmu není možné. Trénujeme v Jezbinách v tělocvičně, na malé UMT na ASVAJi a na polovině velké UMT v Novém Městě - vše se starším dorostem. Jsou tréninky, kdy nás je na polovině velké UMT v Novém Městě 25 a více...Fotbal je týmový sport. Proto se musí hrát týmově.

11. 03. 2024

Tribuna sever

Chci se zeptat na zápas s Jičínem.Bude se hrát nebo ne? Všichni se těší na výkony mladých pušek a zároveň jsem znechucen, protože fanoušci jsou vedení očividně jedno.Absolutně nedávají dostatečně info o pohybu A-týmu.Počínaje info o zápasech. Také chci souhlasit s Chlumečákem.Pokud chceme vidět naše áčko ve vyšších příčkách,musíme hrát jako tým. Budeme se s manželkou těšit.

09. 03. 2024

Fanda z Chlumce

Ahooj,čaaau,chci popřát A-týmu,aby urvalo co nejvíce bodů.Doufám, že se bude hrát pěkný týmový fotbal,jako kdysi za dob Jendy Hrobského,Škoďáka,Kašajíka, atd.A né Duo Jamaha.Byla to paráda postoupit do Divize.A radost se na ně dívat.Vypadá to, že kvalita na to je,ale herně se to musí změnit.Budu se těšit na první domácí zápas,na teplé pivo a studenou klobásu.Samozřejmě je to sranda.Určitě si pochutnám na párku v rohlíku s čepičkou. Držím palce !! Jaroměř Jedem!!

17. 02. 2024

K. VACEK

To je zajímavý Pan Radek Gorol všude vypráví jak to v klubu stojí za .... Že v Jaroměři nechce pokračovat ale vedení ho nechce pustit Jinak palec nahoru za zapojení dorostu do A-týmu co by možná bylo dobré zapojit B - tým také do zimní přípravy ,dřív to fungovalo nebo je pravda že B- tým bude odhlašovat soutěž z různých důvodů

04. 02. 2024

Miloš Exnar

Dobrý den, reaguji na níže uvedené dotazy: 1) Radek Kratochvíl - Radkův odchod považuji za definitivní a je výsledkem naší dohody. Nemáme s Radkem momentálně stejný názor na fungování jaroměřského fotbalu, a proto se Radek rozhodl jít jinou cestou. Na druhou stranu chci Radkovi za jeho působení v FKJ poděkovat, zmiňované soustředění v Jičíně byla jedna z povedených věcí. Věřím, že Radek úspěšně absolvuje trenérskou B- licenci a bude v trénování pokračovat v jiném klubu. 2) A-tým - vinou zraněného kolene bude pro jarní část mimo hru Radek Beran. Na zimní přípravu byl do SK Solnice uvolněn Daniel Valášek. S Radkem Gorolem jsem v pravidelném kontaktu, do zimní přípravy se zapojí tento týden a o víkendu zasáhne do přátelského zápasu s Libišany. A-tým celou zimní přípravu absolvuje společně se starším dorostem. Tato těsná spolupráce bude pak pokračovat i v samotné jarní části.

30. 01. 2024

Táborský

Dobrý den, rád bych se zeptal jaká je příčina, že pan trener Kratochvíl skončil? Přijde mi to škoda, tak mladého trenéra nechat jít pryč, který dětem obětoval spoustu volného času. Například jen soustředění v Jíčině. Děkuji T.T.

29. 01. 2024

Vaclavek

Dobry den chtel bych se zeptat na zmeny v A tymu a na to proc uz nebude hrat Gorol

29. 01. 2024

Ondřej Častvaj

Dobrý den, Jirko, ano, z partnerské smlouvy s FC HK plyne řada výhod. Například to, že mládežničtí trenéři z FC HK jezdí k nám do Jaroměře na ukázkové tréninky. Také máme přístup k lístkům na vybrané ligové zápasy na novém stadionu zdarma. Těch výhod je více a určitě jsme v klubu rádi za to, že smlouvu o partnerství s tak velkým klubem máme. Ondřej Častvaj

16. 01. 2024

Jirka

Dobrý den všem.Klub FC Hradec Králové je naším partnerským klubem,plynou z toho nějaké výhody?

15. 01. 2024

Fanousek

Je pravda že Gorol skončil?

04. 01. 2024

Miloš Exnar

I já přeji všem příznivcům FKJ vše dobré do roku 2024, hlavně pak pevné zdraví! Nabídku trénovat Nový Bydžov jsem obdržel. Osobně mě to velmi potěšilo, k Bydžovu mám nadstandardní vztah, prožil jsem tam mnoho let spojených s Matějem, nejdříve v pozici fotbalového táty a následně v roli trenéra. Nabídku jsem však odmítl. Není myslitelné, abych odešel v půlce sezóny, kdy máme na jaře napravovat nepovedená závěrečná podzimní kola.

01. 01. 2024

Mačky st.

Ahojda čau ..přeji všem členům FK Jaroměř v novém roce jen to nejjj.A jedna otázka na trenéra Á týmu Miloše Exnara: Dozvěděl jsem se že jsi byl osloven trénovat Nový Bydžov.Jak to dopadlo, zůstáváš v FK? Dík za info Mačky st.

31. 12. 2023

Fanda

Nevím čím je krajský přebor lepší než třeba před 10 lety. Dřív to bylo vše víc o fotbale a ne jak teď. Hlavně někteří hráči by dřív hrát nemohly a to nemyslím jen z Jaroměře. Dnes můžu hrát pomalu každý krajský přebor. A co se týče béčka, tak bych radši nic nepsal. Hodně lidí z vedení to béčko ani nechtěli a pan Exnar se radši moc k tomu nevyjadřoval co vím.

15. 11. 2023

Miloš Exnar

Souhlasím s tím, že poslední dva zápasy z velké míry devalvovaly celý podzim. Mrzí to mě a celou kabinu. Stejně tak souhlasím, že trenér České Skalice zvolil vzhledem k terénu jednoduchou taktiku, která byla účinnější než ta moje a výsledkem byla drtivá prohra. Nesouhlasím s hodnocením hráčů ve smyslu jejich minimálního nasazení. Co se týče pohledu na tabulku KP a náš sestupný trend. Naším cílem je umístění do 5. místa v KP. Vždy jsme měli lepší podzim než jaro. Jsem přesvědčen, že tuto sezónu to bude jinak. Úroveň KP se rok od roku zvyšuje. Týmy Solnice a Police jsou finančně úplně jinde než zbytek krajského pelotonu. Náchod těží ze svých divizních zkušeností a má velkou oporu v dorostenecké kategorii. Cesta FKJ směřuje do výchovy svých vlastních hráčů. Velkým příslibem jsou již druhým rokem výsledky starších dorostenců, kteří vládnou krajskému přeboru. Ideální stavem by byl pak postup B týmu do I.B třídy, což by výrazným způsobem pomohlo pro výkonnostní adaptaci dorostenců v dospělém fotbale. O sebereflexi ve smyslu opuštění trenérského postu neuvažuji. Na 4. místo v KP nám schází tři body...A je před námi zimní příprava a celé jaro.

14. 11. 2023

Kritický FANDA

Zdravím, co se v Jaroměři děje?? Poslední tři zápasy, remíza a 2 prohry s týmy ze spodních pater se skóre 3:10. To je špatná vizitka, jak pro útok, ale především pro obranu. Výkon proti Čes.Skalici byl šílený s nulovým odhodláním a minimálním nasazením od většiny hráčů. Trenér hostí zcela předčil v taktice domácího trenéra, který na to nedokázal odpovědět. Předminulá sezóna 3. místo, minulá sezóna 6. místo a teď v polovině soutěže 8. místo. Ten trend poklesu výkonnosti, jak celého týmu, ale i jednotlivých hráčů je poměrně zjevný a nekompromisní. Není čas na změny a sebereflexi???

13. 11. 2023

Ondra Častvaj

Ahoj Tomáši, lístky jsem nabízel všem kategoriím FKJ. Dohromady klub požádal o 68 lístků, které jsme od FAČRu obdrželi. Hezký večer, Ondra

30. 10. 2023

Mačky st.

Jen jsem se chtěl zeptat výboru ( Ondry Častvaje) kolik lístků si objednal klub FK Jaroměř na úterní zápas repre žen v Hradci Králové.

30. 10. 2023

Miloš Exnar

Zápas s Chlumcem byl z naší strany velmi povedený, zejména první poločas. Po sérii tří (Jičín, Solnice, Náchod) zápasů, ve kterých jsme získali pouze jeden bod a herně ne úplně vydařeném utkání s Dobruškou, jsme takový výsledek a výkon potřebovali. Zasloužili se o něj všichni hráči včetně Adama Horáka, který patří k základním stavebním kamenům týmu. Pokud "Fanda z Chlumce" naráží na Adamův podíl při druhém inkasovaném gólu - s Adamem na tréninku určitě mluvit budu. Za výkon proti Chlumci jej pochválím stejně jako celý tým.

19. 09. 2023

Fanda z Chlumce

Zdravím všechny..Gratuluji ke krásné výhře a chci se jen zeptat trenéra A-týmu...Ví pan Horák na jakou bránu se hraje?Bylo by dobré mu to občas připomenout v kabině.Jinak pěkný výkon.Další 3 body s Rychnovem.Budu se těšit na domácí fanoušky,ale hlavně na experty z 1.světové..

18. 09. 2023

Jaromír Smrž

Zdravím všechny fotbalové čtenáře Rád bych pochválil za včerejší zápas B- tým v krásném jak už všude zmíněném derby s Rasoškami dá se říct že ten zápas nabídl prakticky všechno co pravé derby má mít , musím také vyzdvihnout návštěvu na tento zápas já sám si myslím že bylo přítomno více lidí než bylo uvedeno ale i tak hodně krásná návštěva , co trochu kazilo tento fotbal byly rozhodčí ať už hlavní čí pomezní ( ten vzal Jaroměři 2 regulérní šance ) ale viděli jsem 8 golů velká spokojenost ještě jedna maličkost co bych vytknul bylo špatně připravené občerstvení asi nečekali že přijde tolik lidí ale jinak fotbal super jen tak dál !!!!

21. 08. 2023

Miloš Exnar

Při plném vědomí, že tenhle zápas nemůžu vyhrát, zareaguji. "jaromerak" se hluboce mýlí v hodnocení Zdeňka Kocourka. Pokud Třebeš veškeré auty v poslední třetině hřiště hází do velkého vápna, potřebujete typologicky hráče jako je Zdeněk na ubránění těchto situací. Pokud Třebeš presuje téměř celý zápas vysoko, je účelnější při rozehrávce volit dlouhé nakopávané míče a mít hráče, který je schopen udržet tyto míče pro své spoluhráče. Tuto roli Zdeněk beze zbytku splnil, a to zejména v první půli. Podívejte se na záznam z utkání. Je úsměvné hodnotit trenéra podle toho zda vystřídal toho nejslabšího. Víte, proč jsem střídal v půli Honzu Prokše? Musel jít do práce...Návštěvní kniha není oficiální komunikační platformou mezi klubem a fanoušky resp. diváky. Svým hráčům opakovaně nedoporučuji na příspěvky reagovat. Ondra i přesto tak učinil. Stále doufám, že "jaromeráci", "Fandové", "Faraonové" a jim podobní jsou v menšině...

17. 08. 2023

Ondřej Častvaj

Pro "Jaromerak": 1. Pokud tohle byla podle Vás hrůza, tak je celkem fajn že to stačilo na pohodlné vítězství 2:0. 2. Hráli jsme v neděli náročné utkání, teď ve středu a hned v sobotu jedeme do Jičína. Co vy víte o střídání? O zraněních? 3. Slovní urážky Kocourka jsou naprosto přes čáru, šlo to slyšet i na tribuně. Je to bez respektu a nechápu, proč máte tu potřebu někomu komentovat fyzický vzhled. 4. Proč se nezeptáte hráčů, jestli se jim hraje dobře pod panem Exnarem? A to už Vám vůbec neberu to, že to chce někoho "zkušenějšího". Téměř 20 let trénování dnes nestačí? 5. Gratuluju, že vy jediný máte koule na to, abyste napsal anonymní komentář. Nechápu, kde se v Jaroměři bere tolik nenávisti kolem fotbalu. Kamkoliv kam jedeme hrát, tam je lepší atmosféra a je cítit, že fanoušci opravdu chtějí, aby jejich domácí mužstvo bylo úspěšné. Jen u nás je cítit čistá závist, čest výjimkám. Je to škoda.

17. 08. 2023

jaromerak

Nezlobte se prosí nikdo na mě, ale to co předvedli hráči včera za výkon byla hrůza, pár výjimek by se našlo kteří chtěli oddaně hrát za Jaroměř, ale zbytek by se měl trošku nad sebou zamyslet. A pane trenére vážně si myslíte, že když necháte vystřídat nejlepšího hráče na hřišti a vepře Kocourka necháte ve hře, že budete bojovat o 3 body ? Fotbalu nerozumíte a myslím že to potvrdí spoustu diváků kteří včera seděli na tribuně, jen je škoda že málo z nich se tu projeví aby napsali svůj názor. Prosím přenechte trénování někomu zkušenějšímu.

17. 08. 2023

Faraon

Tak dnes si jdete zastřilet proti Hajnici žoldáci hodně štěstí jestli by nebylo lepší aby to odehral B tým Jaroměře

30. 07. 2023

Fanda

Další prohra a ještě proti Dobrušce… to chce posily alá Krahulec, Munzar, Železov

11. 06. 2023

TF

Pan Zvolánek největší ubrečenec Jaroměře. To co žvatlá do kamery po zápase s Vysokou stojí za to. Dělá Jaroměři jen ostudu. Jinak zápas pěknej:-)

24. 05. 2023

Tomáš Čekal

Prosím co se dělo v neděli na Slávii HK ?? Prý stará obrana ,,co Mildo a Evžene?? Ale v Růžovce se hrát TOP zápas ST.dorostu z Jičínem .Všichni jen samá chvála domácí,hosté a aj Natálka v bufetu chvályli ji hráči hostí...( prý jde do Jičína)

23. 05. 2023

Fanda2

Takový uspávací fotbal nepatří do kraje

17. 05. 2023

E. Zvolánek

T. Čekal - děkuji Ti za Tvůj příspěvek a přeji Ti krásné dny.

15. 05. 2023

Tomáš Čekal

Letos bude 115 let fotbalu v Jaroměři a moc mě mrzí proč pán Zvolánek tady na knize lidi oslovuje,,chudáky,,nechápu to .Každý jeden člověk má názor..ale toto..proč.

15. 05. 2023

Eda

Evžene ty seš chytrák to snad ani není možný.

13. 05. 2023

E. Zvolánek

Chytrák si koupí permici a hlupák si tady léčí mindráky!

12. 05. 2023

Fanda

Vstupný se musí zvedat jelikož se musí platit p.Gorol... Málo platný.....

11. 05. 2023

Radek

Dneska se s odchovanci sotva udržíte v B třídě a tady budou nadávat na výkony v krajském přeboru

08. 05. 2023

Jirka

O co jde fando? Hrajeme krajský přebor převážně se svými hráči,to je přece super.Každou sezonu hrajeme nahoře a trenér pro tebe je trenér špatný?50 korun na kraj je myslím v pořádku.I s náhradním brankářem dokážeme uhrát vzadu nulu,obrana je velmi zkušená,v záloze i po odchodu Votrubce dokážeme mít kvalitu a soupeře přehrávat hlavně tedy především díky zkušenostem Gorola a k útoku taky bez výhrad,Kocourek je schopný vybojovat spoustu míčů a Exnar je pro soupeře myslím dost nepříjemný.Závěrem tedy-mě fotbal v Jaroměři poslední dobou dělá radost,včetně nabídky občerstvení.

07. 05. 2023

Fanda

ČFL a Divize a to co trenér předvádí na to nepotřebuji trénovat. Skoro každý vidí, jak nesmyslně střídá a to je jedna věc co mu vytknout. Zase vím,že každý nemůže být dobrý trenér to chápu.

05. 05. 2023

Eda

Stačí se zajet podívat do Smiřic, Velichovek a dalších okolních vesnic. Nevím na co si krajské týmy hrajou :)

05. 05. 2023

E. Zvolánek

Chtěl bych se zeptat "Fandy", na jaké úrovni hrál fotbal a kolik týmů trénoval, že tady vystupuje jako fotbalový expert.

04. 05. 2023

Fanda

Nikdo nepíše, že hráče nemám rád přeci. Jen že hra je tragédie u některých hlavně a trenér to nevidí. Nemá cenu tady nic psát. Stejně si to každý z vás nějak ošefuje kecama. To vám jde nejlíp. Zlatý starý časy v Jaroměři. Nazdar

04. 05. 2023

Jiří Klepsa

Dobrý den "Fando", s tou láskou k fotbalu to u Vás asi nebude tak horké, neboť stejnou cenu vstupného by po Vás chtěli např. v Polici, Vrchlabí, Hořicích, Chlumci, atd. Musím přiznat, že Vás trochu lituji - nedovedu si představit, že bych někam chodil na fotbal a nemusel hráče. Asi tam chodíte fandit všem ostatním soupeřům...?? Ale to je Vaše věc. My jsme rádi, že zase příště zaplatíte na pokladně 50 kaček. Na viděnou příští sobotu.. P.S.: A přestaňte se stydět za své jméno. Anonymní skrýš, v dnešní době, je hodna pouze skutečných tragédů.

04. 05. 2023

Fanda

Člověk ten fotbal má rád, proto ty peníze dá. Jinak to je tragédie od vedení až po hráče

04. 05. 2023

Fanda

Nikde jsem ještě 50 korun na krajský přebor neviděl 40 bylo nejvíce. Jen v Jaroměři se hned vše zdražuje. Na to jste jedničky. Tohle umíte opravdu rychle, ale to je tak jediný.

04. 05. 2023

Jiří Klepsa

Dobrý den Edo, při rozhodování o výši vstupného na mistrovská utkání mužů jsme vycházeli ze současné situace na hřištích našich soupeřů v krajském přeboru. Jezdím celkem pravidelně již několik let a nikde jsem si nevšiml (možná mi to někde uniklo) nižší ceny vstupného pro ženy. Výše 50 korun na osobu byla běžnou na některých hřištích našich soupeřů již v minulém roce. Proto od letošního roku nabízíme sníženou cenu vstupného pouze pro osoby se zdravotním postižením. Zdarma je vstup na pohárová utkání mužů pro všechny návštěvníky. K otázce čekání u stánku drobného občerstvení - pokud v Hořicích, Červeném Kostelci, Polici, Vrchlabí, Libčanech, atd. přijde na utkání více než 200 platících diváků, všude čekám frontu. A co se týká reklamy? Zeptejte se paní Bujňákové ve stánku, kolik lidí z Police zůstalo po utkání, jak dlouho zůstali a co říkali. Děkuji za Váš příspěvek a přeji příjemný den

03. 05. 2023

E. Zvolánek

Edo, a to jako když půjdeš jako chlap na závody v moderní gymnastice, tak budeš mít volný vstup?

02. 05. 2023

Eda

Vstup na jaromersky fotbal 50 Kč ? I pro ženy ? Nemám slov. Ve stánku fronty na půl hodiny. To není dobra reklama pro Jaroměř

01. 05. 2023

Fanda

A umělka zařídit nešla?

16. 04. 2023

Jiří Lebedinský

Tomáš Čekal: Ano, zápas ,,A" týmu je oficiálně ZRUŠEN. Nový termín tohoto zápasu je v řešení..."

14. 04. 2023

Pavel

Dobrý den, jestli bude opět zápas zrušen tak už nevim…..

14. 04. 2023

Tomáš Čekal

Ahoj výbore FK Jaroměř,jak to prosím vypadá se sobotním utkáním mužů?? Bude odloženo a nebo dopadne hřiště jako onehdy s Vysokou?

14. 04. 2023

Jirka

Záložníků jako šafránu...,partnerský klub nikoho nedodá?

08. 03. 2023

J. Polák

Dobrý den pane Lebedinský, rozumím, děkuji za Vaši zprávu. Na jaře 2023 přeji samé dobré ýsladky. S pozdravem Jindřich Polák.

14. 02. 2023

Jiří Lebedinský

Dobrý den pane Polák. Termínová listina (Rozpis zápasů) bude na web umístěna, ale až po termínu uzavření všech "hlášenek", který skončí 20.2.2023. Do této doby se totiž termíny venkovních zápasů mohou měnit. Nejpozději do konce února tak naleznete na našem webu aktuální termínovou listinu (Rozpis mistrovských utkání) FK Jaroměř pro jarní část. Děkuji za pochopení.

14. 02. 2023

J. Polák

Dobrý den, malý dotaz - budete na Vaše www stránky dávat rozpis mistrovských utkání FK Jaroměř na jaro 2023? Děkuji za odpověď. Jindřich Polák.

13. 02. 2023

Miloš Exnar

Na případné změny kádru jsem určitým způsobem odpověděl v článku na webu. Konkrétně. Daniel Votrubec míří do Dvora Králové pomoci zachránit divizi. To je jediný odchod. Z Velichovek se do týmu vrací Matěj Petráček a Pepa Hykš. Do zimní přípravy se zapojil Martin Sekyra, jehož mateřským klubem je České Meziříčí.

11. 01. 2023

Jenda

Zdravím proslycháji se nějaké změny v kádru mohl by to někdo upřesnit ať víme vo máme očekávat v přípravě. Děkuji

30. 12. 2022

Erwín Vilke

Fandím Jaroměři celej život.

27. 11. 2022

Daniel Svoboda

Já se koukám online,ale když ty jsi teda pravidelnej návštěvník, tak asi tak špatně nehrajou, jinak by jsi tam rozhodně nechodil,mě když nebaví film,tak se na něj nekoukám,nazdar fanoušku. Tvůj příspěvek (radši jsem nepiš se píše radši sem nepiš,tak to je ten správný vzkaz pro tebe.

23. 10. 2022

Fanousek

Hlavně ze ty chodíš koukat Svobodo tvl… radsi jsem nepis , když nevíš která je. A má Evžena reaguji na to Vrchlabí . Chytráku

22. 10. 2022

E. Zvolanek

Pro “naseho pseudoufanouska a pseudofandu”: Kazdy den neni posviceni. Dnes to byla bida ve vsech radach. Tak si uzijte dnesni vecer!

22. 10. 2022

Daniel Svoboda

Proč všechny co tady kritizují,čekáte na prohru jak mlsný vlci,ať je tady můžete linčovat,ono možná kdybyste kluci podporovali,tak se bude hrát lépe, ale to vědí jen ti co hráli fotbal,... Příště to zase dopadne borci. !!!!!Kdo z vás co tady kritizují jsou v práci 100% produktivní!!!!!!

22. 10. 2022

Fanda

Evžene, tak jsem koukal , že se konečně narazilo na soupeře…?

22. 10. 2022

Fanoušek

Pro Evžena. Mrkni na zapas se Slavií a pak piš něco

22. 10. 2022

E.Zvolánek

Hele Fando, koho chceš kritizovat, když Ti dělá problém přečíst jedno jméno! Jmenuji se, jak se jmenuji na rozdíl od Tebe, schovávajícího se za anonym! Mám pro Tebe jedno doporučení. Trénujeme Út, ČT a Pá od 17. Vstup je zdarma, tak se přijď podívat!

17. 10. 2022

Fanda

Pro pana Zavolánka nebo jak se vůbec jmenujete :D , to že dáte 7 gólů nejhoršímu týmu v KP je opravdu úspěch a mění to , že je Pan Exnar dobrý trenér a rozumí fotbalu.

17. 10. 2022

E. Zvolánek

Pro F(f)andu: Vřele doporučuji shlédnout záznam utkání FK Jaroměř - FC Vrchlabí a pak si pozorně přečíst hodnocení utkání domácími!

17. 10. 2022

Fanda

Zdravím fanoušky, chci jen říct , že zápas s Týništěm byla katastrofa. Týniště jasně lepší a obě penalty velmi sporné a ta první určitě nebyla. Trenér Exnar co není ani trenér, by měl nechat funkci třeba Bradkoj, který fotbalu rozumí a má zkušenosti. Jinak držím palce.

10. 10. 2022

Fanda 2

Nemam deprese ani nejsem blazen.Jen zde pisu svuj pohled na zapasy ktere hrajete.Ja chapu že pravda boli.To že někteři maji sve nejlepši zasebou a ještě je zato platite tak to je vaše ostuda.Ale to že na lavičce mate mlade kluky a sotva dostanou šanci to je smutne.A že vykony jsou jaake jsou to vidi každy kdo si najde cestu do Růžovky.Neni to myšlene ve zlem ale je to k zamyšlení.Ať se daři..

29. 09. 2022

krokous

*solnice

29. 09. 2022

krokous

Fanda -silnice 8 zápasu 1prohra zkus hádat skym.tak nwm kdo by měl být těžší soupeř.ty pořád bys něco menil člověče změn si jméno na antifanda blazne

29. 09. 2022

E. Zvolánek

Pro Fanda 2 - Pokud se Ti nelíbí fotbal v podání jaroměřských hráčů a máš z toho deprese, tak jezdi na fotbal po okolních vesnicích!

28. 09. 2022

Fanda 2

Ahoj,neurazil si nikoho ale těžký soupeři teprve přijdou,myslim že už tedka v neděli.Solnice byla lepší,to snad viděl kazdy kdo zapas viděl.Sotva si přihrajete.A trener by měl taky myslet nato že nekteří z vas mate to nejlepší zasebou a davat prostor jinym.To taky vidi každy kdo chodi na fotbal.Kamaradstvi by mělo jid v tomto připade stranou. Ať se daři...

27. 09. 2022

Gori

Pro Fanda.. Dobrý den Fando,vyhodit trenéra když prohrajeme 1 zápas z pěti odehraných mi přijde divné,nemyslíte?Samozřejmě každý má svůj názor a může kdykoliv prijid a buď to vzít za nás hráče nebo za trenéry.Myslim si že se v klubu udělalo po všech stránkách dost práce a hnedka kritizovat ptz nám nevejdou 2-3 zápasy mi přijde smutný.Ve fotbale jsou dobré a špatně časy ale myslím si že zas tak špatně natom nejsme ani herně ani výsledkové aby byla potřeba vyhodit trenéra.Snad sem nikoho neurazil.Hezky večer

05. 09. 2022

RMP

Dobrý den. Bylo by možné, zde pravidelně aktualizovat i výsledky a statistiky minipřípravky ? Děkuji.

04. 09. 2022

Fanda

Nejsou už tyto výsledky našeho A-týmu na odvolání pana Exnara?Pořád s ním souhlasíte , že se tu bude hrát divize nebo dokonce ČFL????

01. 09. 2022

E. Zvolánek

Trenér "A" týmu M. Exnar muže spolu se svými asistenty (J. Poděbradský, R. Gorol) počítat pro nadcházející sezonu 2022/23 s totožným kádrem, posíleným o Jírku Podolníka, Jirku Kořínka, Jirku Kudrnáče a Šimona Rinda. Fanoušci se mají opravdu na co těšit! Pozn. Začínat bychom měli v 1. kole na zrekonstruovaném stadionu v Č. Kostelci!!!

24. 06. 2022

E. Zvolánek

Nepovažuji za férové zveřejnovat jakákoliv jména, když sezóna 2021/22 ještě není dohrána. V novém ročníku by měl kádr čítat 18 hráčů + 2 brankáři. Jména nových posil budou oznámena ihned poté, co budou přestupy dotaženy do úspěšného konce. O odchodu hráčů ze stávajícího kádru mi není nic známo.

09. 06. 2022

Honza Růžovka

Dobrý den, mám dva dotazy nejspíše na P. Exnara jako trenéra A týmu, v zápase o víkendu jste mluvil o posilách, chtěl bych se zeptat o koho se jedna ? A druhá věc, budou nějaké odchody ? Něco se po Jaroměři proslýchá že by měli odejít zajímavé jména. Díky za info Honza.

08. 06. 2022

Ondřej Častvaj

Pro Fanda III: Ano, je to pravda. Změnu chtějí především hráči. Po sobotním utkání je možnost po zápase posedět a vše probrat, což je v neděli těžko realizovatelné. Mládežnická utkání se budou hrát i nadále v neděli, a tak bude mít áčko na víkend nejlépe připravené hřiště. To je další důvod této uvažované změny. Díky za to, že nám držíte palce. O.

03. 06. 2022

Fanda III

Jedna otázka ....je pravda že výbor a hráči chtějí změnit hrací den u mužů od podzimu 2022 z nedele na sobotu? Děkuju za odpověď a ať v neděli zůstanou 3.body v Růžovce.

02. 06. 2022

Fanda z Trebše

Dnes skvělý týmový výkon ! Nejlepší hráč na hřišti Votrubec a Báno, kluci díky, a klobouk dolu před vámi !! Doufám že v příští sezóně složí trenerský štáb tým na postup ! Tým má velkou sílu, díky Pavel H.

15. 05. 2022

Tomáš Čekal

Tak dnes snad konečně domácí výhra mužů...těším se je krásně....

08. 05. 2022

Beny Jr

Karle vyzvedni si moje kopačky na adrese Na Vrších 389 Jaroměř a můžeš nám to teď v neděli ukázat.Jsem zvědavý co ukážeš ty,když já jsem nekopa. A mimochodem táta je furt frajer.

29. 04. 2022

Fanda 2

On stejně moc ani nestrida jestli to sleduješ. Tak aspoň něco udělal . Ještě do útoku aby někoho sehnal . Protože tam žádný útočník není

28. 04. 2022

Karel

Dává sanci nebo už nemá na výběr když nejsou lidi nejdřív premyslej pak piš ty šášulo

27. 04. 2022

Fanda 2

Nikdo nikoho netlačil chytráku , jen je dobře ze konečně Exnar dává šanci jiným . Oni se nedaří nikomu. Matláku

24. 04. 2022

Nefanda

Taky se rad optam na kluky co hraji a někteří asi už nehrají tak proč nejsou v jaromeri. Podolnik Bohm Seifrt Chalupa Holub tady by mohl bejt tak dobrej tým a všichni jsou fuč. Asi predpokladame odpoved ze necitili důvěru trenera

24. 04. 2022

Karel

Kde jsou ty co tu tlačili Bana aby hrál, vždyt to je hroznej nekopa na co sahne posere to tata byl poradny frajer a ne tohle

24. 04. 2022

Fanda

Tak si tu velkou slevu nech kamaráde

12. 04. 2022

Truny

Ahoj, nabízím 5% slevu na kopačky a fotbalové oblečení v eshopu 11teamsports.cz. V košíku stačí zadat slevový kód TOPKOP. Platí neomezeně dlouho. Třeba se bude někomu hodit. Ať se daří.

30. 03. 2022

Daniel Svoboda

Konečně pořádná zpráva, tak doufám, že se to tu teď už uklidní

28. 03. 2022

Evžen lovec žen

Koupím travní semeno. Předem děkuji za odpověď.

26. 03. 2022

Škoďák

Pro Fandu. Jak už tu bylo psáno od Jirky tak ve finále to napsal přesně co se týče mé osoby. Víc asi nemá cenu psát. Bohužel čas a roky nikdo nezastaví a blíží se konec mé kariéry a určitě bych teď nezvládl hrát za Jaroměř abych byl platný. Jinak potěší, že si na mě vzpomenete

25. 03. 2022

Fanda

Děkuji za zodpovězení některých otázek a rád bych se zeptal tedy dotyčných hráčů , proč tu nehrají ? Konkrétně Martina Škody, Martina Knapa, Lukáše Müllera , Jirky Kořínka a Viléma Rupricha, proč nehrají v Jaroměři? Budu rád , když si to přečtete a zareagujete, budu moc rád. Děkuji Fanda Jaroměře

24. 03. 2022

Jiří Lebedinský

Pro Fanda: Předně chci říci, že na to, proč hrají tito hráči jinde, se musíte zeptat přímo těchto konkrétních hráčů, neboť jen Ti Vám na tuto otázku odpoví úplně nejlépe ze všech. Vzhledem k tomu, že o odchodech těchto hráčů mám určité povědomí, tak si dovolím reagovat a na některé Vaše otázky možná i odpovědět. Pokusím se krátce, neboť popisovat zde každý případ zvlášť by bylo opravdu na dlouho. Martin Škoda: Odešel po tom, co necítil důvěru trenéra, který ho v té době, když tu hrál KP a divizi, neměl jako útočníka číslo 1 a Martin je přesně ten tip hráče, který chce hrát od začátku. To mu zde bohužel nebylo zaručeno, a proto následně odešel z Jaroměře do Dvora, a poté do České Skalice, kde je doteď. Martin Knap: Hraje vyšší soutěž v Trutnově a vzhledem k jeho mladému věku upřednostňuje sportovní ambici. Lukáš Müller: Podobný případ, jako u Martina Knapa. Vilém Ruprich: Vilda rovněž dle mého názoru necítil úplnou důvěru trenéra a v určité době odešel hrát fotbal do Německa. Každý z hráčů měl samozřejmě svůj dlouhý příběh, proč odešel a jak říkám, správné by bylo se zeptat hlavně přímo jich. Dovolte mi ještě podotknout a odpovědět na jednu Vaši informaci. To, že zde hrají hráči, kteří nemají k Jaroměři žádný vztah, a proto se jim nedaří, není podle mě pravda. V Jaroměři hrají pouze odchovanci, nebo hráči, kteří zde v Jaroměři dlouhodobě bydlí, nebo zde v minulosti v různých kategoriích a různém věku působili. Troufám si říct, že v tomto ohledu se řadí Jaroměř k výjimkám v krajském přeboru. Samozřejmě aktuálně s vyjímkou Zdeňka Kocourka a Aleše Pohořálka. U těchto dvou hráčů jsem ale já osobně přesvědčen o tom, že dělají pro své výkony a výsledky v Jaroměři maximum. Nesmím zapomenout ještě na nového brankáře Oleha Prochyru...

23. 03. 2022

Fanda

Zdravím Jaroměřský fotbal, chci jen napsat svůj názor , který mám a nechápu proč ti hráči nehrají za klub , který je jejich srdci nejbližší…? Proč v Jaroměři nehraje Martin Škoda a hraje radši v České Skalici, proč nehraje Martin Knap a hraje radši v Trutnově, to samé Lukáš Müller , Proč nehraje Jiří Kořínek a hraje v Solnici, proč nehraje Vilém Ruprich a hraje v Německu. Tyto hráči když hráli v Jaroměři, tak se bylo na co dívat a ty kluci hráli jako opravdový Jaroměřáci, kteří do fotbalu dávali srdce. To mi u dnešních hráčů v týmu chybí. Kluci kteří hrají v Jaroměři k Jaroměři nemají žádný vztah a možná proto nemají takové výsledky. Děkuji za vyslechnutí, věrný fanda

20. 03. 2022

Miloš Exnar

Chci upozornit, že Návštěvní kniha není komunikační platformou mezi FK Jaroměř a veřejností, proto na jednotlivé příspěvky za FK Jaroměř nikdo nereagoval, nikdo nereaguje a reagovat ani nebude. Návštěvní kniha je forma sociální sítě, kde mohou jednotlivci vyjádřit svůj názor na fotbal v Jaroměři. Pokud by Návštěvní kniha měla být platformou sloužící ke komunikaci mezi klubem a veřejností, nemohou být příspěvky anonymní. Pamatuji si, že v historii klubu jsme k přistoupili k tomu, ze každý účastník Návštěvní knihy se musel personifikovat v podobě své e-mailové adresy a tím pádem se vědělo, kdo za konkrétním příspěvkem stojí. Po tomto kroku se na Návštěvní knize neobjevil žádný příspěvek. Pokud Neutrální pozorovatel vnímá příspěvek Evžena Zvolánka jako vyjádření klubu, není tomu tak. Samozřejmě se v kabině o Návštěvní knize bavíme. Hráčům jsem však doporučil, aby na dané příspěvky nereagovali. Pokud chce kdokoliv z veřejnosti komunikovat na téma sportovní výsledky, sportovní filosofie klubu, sportovní cíle klubu a podobně, obracejte se s důvěrou přímo na mě nebo na Jiřího Lebedinskeho. Telefonní či e-mailové kontakty na nás máte, předpokládám, že se objevujete v Růžovce, tak lze i osobně. Rádi s vámi budeme diskutovat. Podoba Návštěvní knihy se měnit nebude. Jen si vyhrazujeme právo smazat příspěvky, které jsou urážlivé či za hranou lidské slušnosti.

19. 03. 2022

 

Powered by Phoca Guestbook
Friday the 12th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.