Muži B

Béčko neudrželo vedení a prohrálo.

17. kolo OP - sobota 13.4.2024 od 16:00 - hřiště Dolany

TJ Dolany - FK Jaroměř B 3:2 (1:2)

Branky: 38., 88. Kořínek, 69. Ulrych - 3. Bano, 13. Smetana

FK Jaroměř B: Prokhyra - Horčička (34. Štohanzl), Kudrnáč, Michálek, Sekyra - Toman, Bano (46. Rezek) (67. Beneš), Smetana, Kordina - Čenovský, Čekal (75. Kramář J.)

TJ Dolany: Karel - Šrajbr, Praslička, Huňák (83. Berger), Tokar, Rýdl (60. Čapek), Záliš, Šeda (87. Mach), Kvaček, Kořínek, Ulrych

Už ve třetí minutě utekl dolanské obraně Jan Bano a otevřel skóre 0:1. V deváté minutě zleva centroval Bano na kopačku Radima Smetany, který přesně mířil k pravé, opačné tyči, než u které stál domácí brankář Jaroslav Karel - 0:2. V 19. minutě nařídil rozhodčí Petr Tata Šolc penaltu proti Jaroměři, kterou Oleh Prochyra skvěle vystihl, vyrazil před sebe, a kterou její exekutor Ivan Tokar ani po dorážce neproměnil. Ve 36. minutě Ladislav Šrajbr přihrál před bránu nabíhajícímu Kořínkovi a ten hlavičkou zakončil k odkryté pravé tyči - 1:2.

Vyrovnání na 2:2 zařídil ve druhém poločase v 51. minutě Roman Ulrych. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak se v 90. minutě k míči dostal opět Kořínek. Jeho střelu polechtal konečky prstů své brankářské rukavice Prochyra, zpomalený balón se však stejně dokutálel za brankovou čáru - 3:2. Přestože se kvůli ošetřování prodlužovalo o více než osm minut, Jaroměř už zpátky na body nedosáhla.

Trenéři FK Jaroměř B: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po 13 minutách jsme vedli 0:2. Bohužel se nám nepodařilo v úvodním náporu přidat více branek. Od 20. minuty se hra vyrovnala a začali hrozit i domácí, kterým se podařilo skóre srovnat. V závěru utkání jsme chtěli odvézt všechny tři body, ale vítěznou branku se nám vstřelit nepodařilo. Byli to naopak domácí, kteří využili jednoho z brejků a dokázali otočit vítězství na svou stranu.

TJ Dolany: Hrálo se za pěkného, slunečného počasí. Na dolanský stadion na očekávané derby s rezervou Jaroměře dorazila hodně slušná návštěva. Dolaňáci měli soupeři co vracet, na podzim u něj prohráli vysoko 1:6. Zápas pro domácí nezačal dobře, ale domácí stále usilovali o vyrovnání. Fantastický obrat Dolaňáků přišel v 88. minutě a mohly začít velké oslavy. Mrzí nás zranění hostujícího hráče, a doufáme, že bude brzy v pořádku.

ŽK: 21. Huňák, 40. Kvaček, 55. Tokar, 65. Šrajbr, 75. Šeda, 89. Kořínek - 25. Michálek, 64. Štohanzl

Rozhodčí: Šolc, Kaufman

Diváků: 80

OP NA TJ Dolany - FK Jaroměř B, 13.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Béčko rozstřílelo oslabeného soupeře.

16. kolo OP - sobota 6.4.2024 od 16:30 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř B - FK Deštné 7:0 (4:0)

Branky: 18., 54. Čekal, 20. Kordina, 31., 36. Rezek, 49. Čenovský, 90. Toman

FK Jaroměř B: Kramář M. (46. Dufek) - Hořčička (46. Koller), Čekal, Michálek, Bělohlávek (60. Štohanzl),  - Toman, Čenovský (K), Smetana, Kordina - Kramář J. (66. Beneš), Rezek

FK Deštné: Sýkora - Novák J., Novák P., Tuček, Rýdl, Brož, Kříž, Hofman, Macháček, Kosiak, Vítek

 

Trenéři FK Jaroměř B: V dnešním utkání jsme po celý zápas kontrolovali hru a s chutí si zastříleli. Utkání jsme zaslouženě zvítězili jednoznačným výsledkem.

Pavel Novák, FK Deštné: Sobotní zápas v Jaroměři jsme prohráli výsledkem 7:0. Obraz zápasu byl už tak nějak namalován předem, i když kluci před zápasem byli odhodláni bojovat o co nejlepši výsledek. Na zápas jsme odjížděli pouze s jedenácti schopnými borci. Vrcholem našeho snažení bylo jen to, že jsme do druhé půle museli nastoupit pouze o deseti hráčích, protože jednomu starému hráči jeho staré nohy vypověděly službu. Všem klukům, kteří tento zápas odehráli, patří na dresu velké srdíčko! Naše velké snažení s Danem Fidlerem nabralo pár trhlin.

ŽK: 63. Michálek - 17. Brož

Rozhodčí: Bárta - Martínek

Diváků: 92

OP NA FK Jaroměř B - FK Deštné, 6.4.2024, foto: Václav Mlejnek Na závěrečných 25 minut nastoupil do hry Jan Beneš. Hráč ročníku narození 1971 si za Jaroměř zahrál i v divizních zápasech, za tým B hrál až do jeho odhlášení v sezóně 2016/17. Po krátkém působení v SK Miletín a TJ Dolany fotbalovou kariéru ukončil. Na zelený trávník se vrátil po téměř šesti letech a šesti měsících. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Béčko o vítězství rozhodlo až v druhém poločase.

15. kolo OP - sobota 30.3.2024 od 16:30 - hřiště Rasošky

TJ Rasošky - FK Jaroměř B 0:3 (0:0)

Branky: 67. Čekal, 74. Čenovský, 85. Toman

FK Jaroměř B: Kramář M. - Kramář J. (46. Kašpar), Kudrnáč, Panenka (K) (24. Korityák) (69. Štohanzl), Hořčička - Toman, Michálek, Smetana, Rezek (61. Kordina) - Čenovský, Čekal

TJ Rasošky: Samek - Kalenda, Rezek, Vymetálek, Pilař (69. Holínský), Nagy, Šmied, Pultar, Zíka, Lokvenc, Růžek

Trenéři FK Jaroměř B: V prvním poločase se nám ještě skórovat nepodařilo. Zápas jsme zlomili ve svůj prospěch až v 67. minutě. Poté jsme si již vedení pohlídali a skóre navýšili na konečných 0:3. 

ŽK: Rezek, Kalenda, Šmied, Holínský, Růžek - Horčička

Rozhodčí: Havrda - Bittman

Diváků: 70

OP NA TJ Rasošky - FK Jaroměř B, 30.3.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Béčko dvakrát prohrávalo, přesto dokázalo zvítězit.

14. kolo OP - sobota 23.3.2024 od 15:00 - hřiště B Jaroměř

FK Jaroměř B - SK Babí 5:2 (2:2)

Branky: 26. Čenovský, 45. Smetana, 47. Toman, 86., 90. Horák - 14. Panenka (vlastní), 31. Kácovský

FK Jaroměř B: Kramář M. - Valášek Zd. (57. Čekal), Kudrnáč, Panenka (K), Hořčička - Toman, Sekyra (77. Kordina), Michálek, Smetana, Rind (46. Horák) - Čenovský (74. Kramář J.)

SK Babí: Kryštof - Adámek, Hejzlar, Braha, Kácovský (80. Kácovský), Vacek, Umlauf, Beger, Hrnčíř (68. Havryliuk), Staněk (68. Záveský), Prokop 

Po jaroměřského úvodním tlaku a intenzivním ostřelování vápna hostí, překvapil terén domácího brankáře Kramáře a tak Panenkova malá domů znamenala ve 14. minutě vedení Babí 0:1. Neznámo proč, ale do tabulek FAČR se, ke štěstí domácího kapitána, započítávají i vlastní góly. Panenka si tak v této sezóně dvěma brankami ze hry a dvěma vlastními (ta první padla v Deštném) drží krásné třetí místo v tabulce jaroměřských střelců. Ve 26. minutě vyběhl k hranici vápna vstříc útočícímu Rindovi gólman hostí Kryštof. Rind stihl přihrát doleva na nehlídaného Čenovského a ten vyrovnal do odkryté brány na 1:1. O dvě minuty později měl šanci Toman, brankář hostí mu ale zúžil výhled a míč minul svůj cíl podél tyče. Ve 29. minutě se hosté opět ujali vedení. Po nepovedené rozehrávce domácích hopsal míč od brány, až dohopsal na kopačku Kácovského, který nepromarnil svou chvíli slávy - 1:2. Těsně před poločasovým hvizdem se k dorážce dostal Smetana a do šaten šly týmy s plichtou 2:2.

OP FK Jaroměř B - SK Babí, hřiště B, 23.3.2024, foto: Václav Mlejnek Branka Martina Čenovského. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Dvě minuty po začátku druhé půle vychytal Kryštof Čenovského a sevřel míč mezi kopačky. Poblíž číhající Toman lstivě vystihl okamžik, kdy brankář uvolnil míč, aby ho mohl odkopnout, a Jaroměř v utkání poprvé vedla - 3:2. Hvězdou druhé půle se ale stal čerstvý vítěz krajské ankety Gól roku Adam Horák. Jeho branky v pětaosmdesáté (4:2) a v devadesáté minutě (5:2) určily závěrečné skóre. Tomanův pokus o dobytí babišské brány v nastaveném čase už stav nezměnil.

VM

Trenéři FK Jaroměř B: V prvním mistrovském zápase, na těžkém terénu a za nepříznivého větru, se nám dvakrát podařilo dotáhnout vedení soupeře a zaslouženě zvítězit.

ŽK: 74. Panenka - 57. Adámek, 85. Braha

Rozhodčí: Havrda - Martínek, Flígr

Diváků: 80

B tým byl v generálce na jarní část úspěšný.

4. PU - sobota 16.3.2024 od 10:00 - UT Kobylice

SK Smiřice - FK Jaroměř B 1:4 (1:1)

Branky: 28. Vávro - 20. Pohořálek, 50., 62. Bano, 93. Smetana

FK Jaroměř B: Kramář M. (46. Dufek) - Hořčička, Panenka, Kudrnáč, Kašpar - Pohořálek, Michálek, Smetana, Toman - Bano, Červenka

Průběžně střídali:  Kramář J., Horký

přípravné utkání SK Smiřice - FK Jaroměř B, UMT Kobylice, 16.3.2024, foto: Václav Mlejnek Jan Bano s číslem 7 překonal smiřického brankáře hned dvakrát.

Přípravné utkání SK Smiřice - FK Jaroměř B, UMT Kobylice, 16.3.2024, foto: Václav Mlejnek

Přípravné utkání SK Smiřice - FK Jaroměř B, UMT Kobylice, 16.3.2024, foto: Václav Mlejnek

Přípravné utkání SK Smiřice - FK Jaroměř B, UMT Kobylice, 16.3.2024, foto: Václav Mlejnek

Nová brankářská posila B-týmu, Michal Dufek, předvedl několik pohotových zákroků, k uchování čistého poločasového konta mu v 54. minutě pomohla i branková konstrukce (první snímek). Foto 4x: Václav Mlejnek

Fotogalerie k zápasu zde.

Friday the 19th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.