Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.

Starší přípravka (ročník 2013 a mladší)

Celkově nepříliš vydařené mistrovské zápasy starší přípravky.

5. kolo DRANA KP SP U-11 - sk. F, jaro 2024, sobota 4.5. 9:00, stadion Červený Kostelec

SK Červený Kostelec - FK Jaroměř/TJ Rasošky 21:8

Rasošky 18:4, Jaroměř 3:4

Branky Jaroměř: Sýkora, Massalatchi 2x, Brusnický

FK Jaroměř/TJ Rasošky- TJ Slovan Broumov 7:29

Rasošky 0:20, Jaroměř 7:9

Branky Jaroměř: Topikha 3x, Zoček 2x, Sýkora , Paluska

Sestava FK Jaroměř: Opěla - Dohnal, Massalatchi, Derner, Paluska, Topikha, Zoček, Sýkora, Brusnický, Beran Š., Klofáč

Sestava TJ Rasošky: Miewald - Hubka, Hübner, Kaňka, Marek, Smitka, Ulrychová, Koprdová

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Z našeho pohledu dopadl turnaj výsledkově přijatelně. Herně už to taková sláva nebyla. Stále střídáme lepší a horší pasáže, které jdou ruku v ruce s tím, jak moc se klukům chce běhat. Zápas s Kostelcem byl už tradičně velmi bojovný a kluci ukázali, že někde v nich je ta bojovnost ukrytá. Zápas díky střelám z dálky a produktivitě vyhráváme. V zápase s Broumovem nám uškodily neproměněné branky a obdržené góly v posledních pěti minutách.

Branky Jaroměř: Zoček 5x, Topikha 3x, Paluska 2x, A. Beran 2x, Massalatchi

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Derner, Massalatchi, Topikha, Zoček, Paluska, A. Beran

Sestava TJ Rasošky: Miewald - Valášek, Jedinák, Kaňka, Ulrychová, Smitka, Hubka, Hübner, Marek

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: První zápas s Dobruškou byl hodně vyrovnaný a o naše vítězství jsme bojovali do poslední chvíle. Bohužel jsme dostali 2 góly v posledních minutách a trochu to i obrečeli. V zápase s Kostelcem jsme si s chutí zastříleli. Góly do naší sítě padaly jen z nedůsledností. Dnes to nebylo tolik o fotbalovosti a krásných akcích, ale spíš o obrovské bojovnosti a urputnosti, kterou se nám z kluků konečně daří dostávat. Výsledkem toho je, z našeho pohledu, první turnaj bez prohry. Na fotbalovosti však musíme na trénincích ještě hodně zapracovat. Tak snad klukům prospěje volný víkend a v Kostelci předvedou i nějaké pohledné akce. Za dnešek velká pochvala pro všechny. Děkujeme i rodičům za dopravu a fandění.

Branky Jaroměř: Zoček 3x, Brusnický, Derner, Paluska, Dohnal

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Massalatchi, Topicha, Zoček, Paluska, Sýkora, Brusnický

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: V prvním utkání jsme v každém poločase hráli vyrovnané utkání pouze prvních deset minut, pak jsme nesmyslně polevili a ihned se to projevilo na skóre. Chyběl pohyb po hřišti, nasazení a vracení se k vlastní brance.
V druhém utkání proti Broumovu kluci hráli tak, jak bychom si to představovali, v pohybu, vysoké nasazení, obětavost. K vyššímu skóre nám chybělo jediné – proměňovat brankové příležitosti. Za předvedený výkon v druhém utkání patří klukům veliká pochvala a poděkování. Pokud budou takto hrát v každém zápase budeme všichni jezdit z turnajů určitě v lepší náladě a spokojeni. Rodičům děkujeme za fandění a pomoc s brankami.

SP FK Jaroměř - Broumov, 13.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Druhé letošní mistrovské zápasy STP v Bělovsi

2. kolo DRANA KP SP U-11 - sk. F, jaro 2024, neděle 7.4. 9:00, stadion Náchod-Běloves UMT

Branky Jaroměř: Zoček 5x, Brusnický 2x, Derner 2x, Topicha

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Ponikelský, Massalatchi, Topicha, Zoček, Paluska, Brusnický

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Skvělý první poločas s čistým kontem vystřídalo vystřízlivění v tom druhém. Jen díky Rasoškám z toho byla první celková jarní výhra. V druhém zápase nás čekal silný domácí tým. Kluci ale dokázali, že když se chce, tak jde hrát se všemi. Výsledek vypadá hrozivě, ale je třeba kluky pochválit za poslední poločas, kdy se přetahovali o vítězství do poslední minuty. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Branky Jaroměř: Zoček 3x, Sýkora, Derner, Topikha

Sestava FK Jaroměř: Opěla, Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Klofáč, Sýkora, Massalatchi, Topikha, Zoček

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Po hrůzostrašné Zimní lize jsme jeli do Dobrušky v obavách. Klukům jsme se snažili vštípit do hlavy, že bez běhání to určitě nepůjde. K jejich překvapení jsme měli pravdu a všechny poločasy až na jeden, kdy kluci nepochopitelně vypnuli, byli soupeřům rovnocennými protivníky. Za dnešek kluci zaslouží pochvalu za přístup, který byl konečně takový, jaký si představujeme. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.