Mladší dorost neudržel poločasové vedení na půdě lídra v Pardubičkách

8. kolo AT CONSULT KP  U17 - 19.9.2021 od 10:15 - stadion Pardubičky.

SK Pardubičky - FK Jaroměř 4:1 (0:1)

Branky: 54. Čebiš, 56. Franc, 75. Čebiš, 78. Lukošík - 2. Rezek

FK Jaroměř: Dufek - Malý, Hrobský (C), Bělohlávek, Potoček  - Kočica, Rezek, Skalický, Korityák - Holub, Lebedinský

Průběžně střídali: Maurits Oleksand-Petro, Radil

První poločas odehráli naši mladší dorostenci výborně. Po rychlém vedení, po krásné střele Rezka z dálky, jsme byli i nadále velmi aktivní a domácí jsme do žádné velké šance nepouštěli. První větší šanci si domácí vypracovali až ve 32. minutě, když pálili do tyče.

Druhý poločas se domácí vrhli do útoku a naše obrana bohužel dvakrát v krátkém sledu inkasovala po dvou slepených gólech. Poté se hrála otevřená partie, kdy měli šance oba týmy. Domácí přece jen vstřelili další 2. góly a připsali si tak zasloužené vítězství. Jaroměř předvedla i přes prohru na půdě lídra bojovný a statečný výkon.

Trenéři FK Jaroměř: Více než 60. minut jsme drželi s lídrem tabulky vyrovnanou partii. Pak našemu týmu s virovou zátěží začali docházet síly, čehož soupeř využil. Dnešní výkon i tak už snese přísnější měřítka a my máme v dalších zápasech na čem stavět.

Rozhodčí: Rousek

ŽK: 2:2

Diváků: 25

Mladší dorost na favorita nestačil a v sezóně tak poprvé zaslouženě prohrál

7. kolo AT CONSULT KP  U17 -  12.9.2021 14:00 - stadion Hlušice.

RMSK Cidlina - FK Jaroměř 5:2 (2:0)

Branky: 20. Hach, 40. Fanta, 51, Veselý, 88. Filounek, 90. Malina - 85. Rezek, 88. Oláh

RMSK Cidlina: Jablonovský - Herzán, Sedlák, Filounek, Stein - Fanta, Matoušek, Sirotek (K), Hach - Štoček, Brzek

Průběžně střídali: Kymr, Malina, Nydrle, Veselý

FK Jaroměř: Maurits Oleksand-Petro - Radil, Hrobský (C), Holub, Bělohlávek,  - Potoček, Oláh, Skalický, Korityák - Rezek, Lebedinský

Průběžně střídali: Dufek, Oláh, Kočica

Mladší dorost začal úvod zápasu výborně, vysoko napadal, byl aktivní a měl i 2 veliké šance na skórování, ty ale bohužel nevyužil. Poté začali pomalu přebírat otěže zápasu domácí, kteří lépe kombinovali a dostali se do dvoubrankového vedení.

Druhý poločas začal náporem domácích, kteří vstřelili brzy i třetí gól. Poté trochu polevili v koncentraci, ale nakonec dovedli zápas do zaslouženého a vítězného konce.

Trenéři FK Jaroměř: Dnes jsme se soupeři, který byl určitě více hratelný, dostatečně nevyrovnali v základních herních činnostech, a tak po velmi bojácném výkonu přišla zasloužená prohra.

Rozhodčí: Jan Kubánek

ŽK: 1:0

Diváků: 20

Domácí vítězství týmu mladšího dorostu U17

6. kolo AT CONSULT KP  U 17 -  5.9.2021 14:00 - stadion FK Jaroměř.

FK Jaroměř- FK Nová Paka/SK Jičín 13:0 (6:0)

Branky: 3. Lebedínský, 15. Rezek, 36. Hemelík, 37. Potoček, 41. Potoček, 42. Rezek, 53.Rezek, 55. Skalický, 61. Dufek, 73. Dufek,84. Lebedínský, 85. Skalický, 90. Maurits Oleksandr-Petro

FK Jaroměř: Maurits Oleksand-Petro - Radil, Hrobský (C), Libich, Bělohlávek,  - Potoček, Hemelík, Skalický, Korityák - Rezek, Lebedinský

Průběžně střídali: Kočica, Dufek, Oláh

FK Nová Paka/ SK Jičín: Švorc, Horáček (C), Řezníček, Medlík, Vágenknecht, Kříž, Mentus, Berný, Buchar, Čermák, Frýba

Průběžně střídali: Hartig, Opravil, Rojík, Samler, Vaníček

Trenéři FK Jaroměř: Po celkem jednoznačném průběhu se soupeřem, který nás moc neprověřil, jsme zaslouženě vyhráli. Už za týden nás čeká podstatně těžší prověrka s RMSK Cidlina.

Rozhodčí: Jan Pavel

ŽK: 0:0

Diváků: 30

FK Jaroměř - FK Nová Paka/SK Jičín, 5.9.2021, foto: Zdeněk Hrobský Foto: Zdeněk Hrobský

Na blátě vydřené druhé vítězství mladšího dorostu U17

5. kolo AT CONSULT KP  U 17 -  28.8.2021 14:45 - stadion TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

SK Červený Kostelec - FK Jaroměř 4:5 (1:3)

Branky: 12. Skalický, 32. Rezek, 35. Rezek, 64. Skalický, 73. Kočica - 18. Lokvenc, 76. Lokvenc, 80. Říha, 89. Dus

FK Jaroměř: Dufek - Radil, Hrobsky (C), Libich, Bělohlávek,  - Potoček, Hemelík, Skalický, Korityák - Rezek, Lebedinský

Průběžně střídali: Kočica, Maurits Oleksand-Petro

SK Červený Kostelec: Kašpar D. - Hanke, Lokvenc, Tverskyj, Jasanský, Menšík, Kašpar A., Říha, Dus (C), Turek, Hepnar

Průběžně střídali: Ladnar, Čisár, Gec, Trávnička, Tichý

V dnešních bahenních lázních , kdy po celou dobu zápasu vydatně pršelo, se mám dařilo být 70 minut lepší než soupeř a utekli jsme mu na 2:5. Bohužel, posledních 15 minut jsme vyrobili zbytečné chyby směrem dozadu ve hře celého mužstva a drama mohlo být na světě.Konec utkání se nám už povedlo lépe pohlídat a odvézt si tak cenné  vítězství a důležité body.

Trenéři FK Jaroměř: Je důležité udržet koncentraci na výkon ve všech řadách po celý zápas a nutno také podotknout, že pokud bude Červený Kostelec kompletní jako dnes, tak body se odsud budou vozit jen velmi těžko.

Děkujeme obětavému p.Libichovi za perfektní odmávání celého zápasu.

Rozhodčí: Jan Boubín

ŽK: 3 - 1

Diváků: 20

První a vítězný mistrovský zápas mladšího dorostu U17

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

3. kolo AT CONSULT KP  U 17 -  15.8.2021 17:00 - stadion FK Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Ji. Hořice/Dohalice 5:1 (2:1)

Branky: 18. Radil, 40. Potoček, 57. Lebedinský, 69. Skalický, 90+1. Lebedinský - vlastní

FK Jaroměř: Dufek - Radil, Hrobsky (C), Libich, Bělohlávek,  - Potoček, Hemelík, Skalický, Korityák V.,  - Rezek, Lebedinský

Střídali: Holub, Bedlek

Hořice/Dohalice: Heligr - Bango (C), Lejsek, Podubecký, Rathovský, Šubrt, Velich, Erbs, Kerhart, Krátký, Urban

Střídali: Věchet, Vít, Krois, Procházka, Frýda

V prvním mistrovském zápase letošní sezony jsme přivítali soupeře ze souklubí TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice. Bohužel začátek zápasu nás zastihl ve velkých nedbalkách, čehož soupeř hned nevyužil ale za chvíli už další příležitostí nepohrdl.Poté nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasu ale důrazem Radila,který vyrovnal na 1:1 se nám to povedlo.Do poločasu jsme ještě dokázali otočit zpočátku nepříznivý stav na 2:1 Potočkem.

KP MD FK Jaroměř - TJ Ji. Hořice/TJ Dohalice, 15.8.2021, foto: Václav Mlejnek František Hemelík byl v 84. minutě v gólové šanci, hostující brankář Kryštof Heligr ale míč dokázal vyrazit.

Po důrazné přestávkové domluvě přišlo ve druhém poločase herní zlapšení, byť soupeř neustále hrozil z brejků, které jsme už dokázali pohlídat. A tak po brankách Lebedinského, Skalického a znovu Lebedinského jsme zvládli důležitý úvodní zápas soutěže.

Trenéři FK Jaroměř: Po prvním prázdninovém poločase se nám povedlo ve druhém trochu navázat na herní dovednosti z přípravy, na kterých ještě musíme v trénincích ještě více zapracovat.

Rozhodčí: Josef Janota

ŽK: 0 - 2