Mini přípravka (ročník narození 2014 a mladší)

ANI NA DRUHÉM TURNAJI MINIPŘÍPRAVKA NA BODY NEDOSÁHLA

2. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 10.9.2020; 17:00 - hřiště Červený Kostelec

sestava FKJ: Paluska, Derner, Exner, Beran, Podolník

TJ Spartak Police nad Metují - FK Jaroměř 17:7

branky: 3x Exner, 2x Derner, 2x Podolník

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 12:5

branky: 2x Derner, 2x Exner, Beran

trenér Radek Beran: Na druhý turnaj jsme s obměněnou sestavou cestovali do Červeného Kostelce a myslím, že všechny fanoušky musel fotbal bavit. Hráli se poměrně vyrovnané zápasy a padalo hodně gólů. V náš neprospěch bohužel v obou zápasech hrála nezkušenost a nesoustředěnost. Hlavně na tom soustředění na hru budeme muset do budoucna ještě hodně zapracovat. 

MINIPŘÍPRAVKA BOHUŽEL NA PRVNÍM TURNAJI NEBODOVALA

1. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 3.9.2020; 17:00 - hřiště Náchod Hamra

sestava FKJ: Ropická, Ropický, Paluska, Derner, Exner, Novotný M.

FK Náchod "A" - FK Jaroměř 18:0

branky:

FK Náchod "B" - FK Jaroměř 7:6

branky: 2x Derner, 2x Ropický, 1x Ropická, 1x Exner

trenér Radek Beran: K prvnímu letošnímu turnaji jsme cestovali do Náchoda, takže jsme věděli, že nás hned z kraje soutěže čeká extrémně silný soupeř. Kvalita Náchodské školy fotbalu se projevila hned v prvním zápase, kde nás silnější z Náchodských týmů jasně přehrával a zaslouženě vysoko zvítězil. Druhý zápas už byl boj rovnocených soupeřů. Hrálo se nahoru dolu, padali branky, a jak děti tak i rodiče fotbal bavil. Nakonec bohužel soupeř těsně před koncem rozhodl o svém vítězství. První zápas sice ukázal, že to bude dlouhá cesta při výchově mladých fotbalistů a fotbalistek, ale ten druhý nás povzbudil, že má cenu tou cestou jít. 

TRÉNINKY MiniP KVĚTEN 2020

Od 11. května začínají na jaroměřském hřišti fotbalové tréninky. Zároveň dojde i k posunu ročníků tak, jak se bude hrát v sezóně 2020/2021.

Ročník 2013 se přesouvá do kategorie Mladší přípravky (2012, 2013). Tréninky budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00 pod vedením dvojice J. Rezek a D. Petráček.

Ročníky 2014 a mladší zůstávají v kategorii Mini přípravky. Tréninky budou prozatím jednou týdně – v pondělí od 16:00 do 17:00. Minimálně do konce června zůstávají trenéři D. Kňourková a R. Beran.

Všechny tréninky jsou spíše dobrovolné. Dejte vědět (728 436 470, Kňourková), kdo dorazí.

V areálu bude otevřeno WC, šatna zavřená. 

Všichni doneste zapůjčené míče.

První přátelské utkání minipřípravky

PU MiniP - 6.2.2020, hala Umez - Jaroměř (4+1)

sestava: Kašpar, Košek, Novotný Š., Ropická, Derner, Exner, Beran, Paluska, Kotýnek, Ropický, Novotný M. 

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 9:39 (3:13)

branky: 4x Kašpar, 2x Ropický, 1x Košek, 1x Exner, 1x Kotýnek

trenérka Dominika Kňourková: Na naše první přípravné utkání k nám dorazil tým z Červeného Kostelce. Pro některé hráče od nás i z Kostelce byl tento zápas jejich úplně první, ale rvali se o míč jako zkušení borci. Hráčů jsme měli dostatek, tak jsme hráli zhruba 70 minut v kuse. Jednalo se o první zápas, který jsme odehráli formou 4+1, kdy se v bráně vystřídali skoro všichni hráči. Ačkoliv jsme inkasovali spoustu gólů, neztráceli jsme chuť hrát. Musíme se však naučit hrát jako tým a zapracovat do naší hry více nahrávek a spolupráce.

FOTTUR pro ročník 2013

sestava: Kašpar, Košek, Šafková, Derner

FK Vysoká n/L II - FK Jaroměř 2:4

branky: 2x Šafková, Kašpar, Derner

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 3:1

branky: Košek, Kašpar, Šafková

FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice 3:6

branky: Kašpar, Šafková, vlastní

FC Slavia Hradec Králové - FK Jaroměř 2:0

trenérka Dominika Kňourková: Na dnešním turnaji v předvánočním čase jsme se sešli ve velmi nízkém počtu, i přesto jsme hráli takřka dokonalý fotbal. K vidění byly povedené akce 1v1; nahrávky, které měly myšlenku; perfektní obranné zákroky. V každém zápase jsme se rvali o vítězství. První dva zápasy jsme měli pod kontrolou, ve třetím utkání s Hořicemi nám chybělo štěstí a v posledním se Slavii HK již byla znát únava našich čtyř bojovníků.

Rodičům děkujeme za dopravu i podporu v hledišti (a nejen tam) při všech zápasech, které jsme v této podzimní části odehráli. Hráčům děkujeme za předváděné výkony - zlepšujete se každým tréninkem! Tímto tedy přejeme krásné prožití Vánoc v rodinném kruhu, bohatého Ježíška a posléze i šťastný rok 2020.

Fottur 2013, 22.12.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Saturday the 19th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.