Mladší přípravka (ročník narození 2016 a mladší)

Fotbalový víkend mladší přípravky v Německu

Turnaje v Německu, 14. - 16.6.24 - Radeberg, Drážďany, Pirna

Ve dnech 14.-16.6.2024 jsme za odměnu klukům připravili víkend plný fotbalu v okolí Drážďan.

V pátek jsme přijeli do města Radeberg, které je nazýváno městem piva. Vaří se tu pivo stejné značky, známé po celém Německu. Po ubytování v penzionu jsme všichni vyrazili na zdejší fotbalový stadion, kde probíhaly různé dovednostní soutěže v rámci SV Radeberg - Fussballfest 2024. Ve střelbě na obrovský šipkařský terč byl nějakým zázrakem nejlepší nestor výpravy Vladimír Doubek. Ten o tři body porazil Domču Víta, který to nesl, ač byl utěšován a ubezpečen, že má ještě desítky let před sebou na lepší výsledek. Večer jsme v klidu sledovali úvodní zápas mistrovství Evropy ve fotbale Německo - Skotsko.

V sobotu jsme si zahráli v nedalekých Drážďanech na hřišti SV Helios 24 Dresden turnaj u příležitosti 100. výročí založení klubu. Hrálo se na umělé trávě. Kluci vyhráli tři zápasy, jednou remizovali a v úvodním utkání podlehli domácímu týmu. To znamenalo konečné 3. místo a skóre 28:7. Po turnaji jsme v jedné z drážďanských pizzerii poobědvali a po návratu do penzionu, místo odpočinku, řádili naši kluci na atrakcích v místním parku nedaleko pivovaru, kde část dospělé výpravy ochutnávala místní produkt. Následovala večeře, kterou připravil kuchař výpravy Honza Huňák.

V neděli jsme sehráli další pěkný turnaj Sparkassen Masters v městě Pirna za účasti 9 týmů. Tentokrát v úvodním utkání kluci nezaváhali jako v sobotu, a vysoké vítězství je povzbudilo do dalších bojů. Celková bilance 6x vítězství, 1 x těsná prohra s pozdějším vítězem turnaje a jedna remíza přinesla konečné 3. místo a skóre 28:5. V tomto turnaji hráli chlapci nejhezčí fotbal co jsme od nich viděli!

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaje MP v Německu, 14. - 16.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Foto 8x: tým mladší přípravky

Ve dvou turnajích hráli a branky stříleli: brankáři Adam Kotek a Maty "Bizon" Martin, obránci 8x Honzík Rada, 5x Domča Vít, 1x Niki Zapadlo, 2x Matouš Novotný, útok 14x Ondra Pácalt, 9x Vojta Kuhajdík, 9x Tobík Podolník, 8x Páťa Huňák. Odměnou byla slova uznání z úst předsedy okresního fotbalového svazu v Pirně, což i nás dospělé velmi potěšilo a povzbudilo do další práce s tímto bezvadným kolektivem fotbalových mláďat. Člověk se nestačí divit nad jejich vzorným vystupováním, jak na hřišti, tak i mimo něj. Za to patří velký dík rodičům a trenérům!

Závěrem děkujeme za podporu našemu fotbalovému klubu a také Městu Jaroměř za poskytnuté dárky pro naše německé soupeře!

3. ročník Turnaje Přátelství proběhl v Jaroměři

Turnaj přátelství, 3. ročník, čtvrtek 13.6.24 - stadion Jaroměř, Růžovka

Nejmladší naděje klubu v kategoriích minipřípravky a mladší přípravky si u nás na hřišti v Růžové ulici zahrály v přátelské atmosféře se soupeři z Náchoda, České Skalice, Rtyně v Podkrkonoší a Úpice.

U-7 obsadila v turnaji 2. místo, naše U-9 skončila na 3. místě. Ve čtvrtečním podvečeru jsme na čtyřech hřištích viděli zajímavá utkání s řadou hezkých akcí a pěkných gólů.

V tomto turnaji nejde ani o konečné pořadí a výsledky, ale o radost ze hry zvané fotbal, a o setkání kluků a holek na konci sezóny. Jsme rádi, že jsme mohli tento turnaj uspořádat. Příští rok se družstva opět sejdou na dalším ročníku, tentokrát na hřišti ve Rtyni v Podkrkonoší.

Na závěr slova šéftrenéra kategorie U9 okresu Náchod Roberta Hanuše: Pořadatelům do Jaroměře klobouček za skvělou organizaci, Vláďovi Doubkovi, super připravené hřiště, pozitivní atmosféra, prostě velmi vydařený turnaj.

Turnaj přátelství v FK Jaroměř, 13.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaj přátelství v FK Jaroměř, 13.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Turnaj přátelství v FK Jaroměř, 13.6.2024, foto: tým mladší přípravky

Foto 3x: tým mladší přípravky

Dvě vítězství nad Machovem

15. kolo OP MP, úterý 4.6.24 od 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř Modří U9 - Jiskra Veba Machov 17:0 (6:0)

FK Jaroměř Červení U8 - Jiskra Veba Machov 15:3 (6:2)

Sestava FK Jaroměř a branky: 2x Martin, 1x Kotek - 9x Huňák, 7x Rada, 6x Zapadlo, 3x Kořínek, 2x Gorol, 1x Novotný, 1x Pultar

Trenér FK Jaroměř Rada, Kotek: V posledních zápasech okresního přeboru kluci zahráli pěkný kombinační fotbal a s chutí si zastříleli.

Vedoucí týmu MP Doubek: Tým Modrých U9 ukončil své učinkování v OP Náchod s bilancí 28 výher a 2 remízy. V podstatě neměl v soutěži vážnějšího soupeře. Tým Červených U8, který bude ještě pokračovat příští sezónu v této kategorii, patřil mezi nejlepších pět týmů v okrese. Zvlášť na jaře se výrazně zlepšil, když prohrál pouze tři utkání a ve 13 vyhrál.

Velký turnaj v Polsku překazilo počasí

IX. ročník mezinárodního turnaje MP, sobota 1.6.24 - stadion Lubin, Polsko

V sobotu 1.6.2024 se konal IX. ročník mezinárodního turnaje mladších přípravek, který pořádal prvoligový tým Zaglebie Lubin. Do krásného areálu přijelo celkem 360 fotbalových nadějí.

Náš oddíl byl zastoupen 7 hráči (Zapadlo, Huňák, Kotek, Pácalt, Vít, Pultar a Rada), kteří tvořili základ výběru okresu Náchod.

Bohužel po odehrání třetího kola musel být turnaj zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky. Byla to obrovská škoda, protože kluci si atmosféru turnaje užívali a v odehraných zápasech podali výborné výkony (výhra, remíza a porážka).

Slovy hlavního trenéra OFS Náchod mladších přípravek Roberta Hanuše, je tady vidět obrovská chuť a přístup trenérů, kteří tomu obětují veškerý svůj volný čas a nemalé finanční prostředky; na výkonech hráčů ročníků 2015 a 2016 je to znát.

Turnaj Lubin, 1.6.2024, foto: team MP Foto: realizační tým MP.

Zasloužené výhry ve Velichovkách

15. kolo OP MP, sobota 25.5.24 od 9:00 - hřiště Velichovky

FK Jaroměř Modří U9 - TJ Velichovky 15:1 (7:1)

Sestava FK Jaroměř a branky: Kotek - 5x Podolník, 3x Vít, 3x Kuhajdík, 2x Rada, 1x Novotný, 1x Zapadlo

Trenér FK Jaroměř Rada, Podolník: Kluci zahráli lépe než v předcházejícím zápase v České Skalici. Pěkná kombinační hra a přesná střelba znamenala vysoké vítězství.

MP FKJ - Broumov, 11.5.2024, foto: Václav Mlejnek

FK Jaroměř Červení U8 - TJ Velichovky 11:3 (5:1)

Sestava FK Jaroměř a branky:  Martin - 5x Huňák, 3x Pácalt, 2x Kořínek, 1x Gorol, Petrák, Pultar.

Trenér FK Jaroměř Zapadlo, Kotek: Dnes jasné vítězství i když kluci k zápasu přistoupili trochu bezstarostně.

Vedoucí týmu MP Doubek: Poděkování patří vedení TJ Velichovek za další dvě přátelská utkání, kde dostali příležitost někteří naši hráči, kteří nenastupují často v mistrovských zápasech. Kluci si zahráli proti domácím a pro některé to byly první zápasy v dresu FK Jaroměř.

MP FKJ - Broumov, 11.5.2024, foto: Václav Mlejnek Broumov si přivezl i řadu aktivních fanoušků. Foto 2x: Václav Mlejnek

Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.