Áčku se zápas v Bydžove nevydařil a odjíždí tak bez bodu.

14. kolo Votrok KP - neděle 11.11.2018 od 14:00 - hř. Nový Bydžov.

RMSK Cidlina - FK Jaroměř  4:1 (2:0)

Branky: 1. Voldán, 20. Śevčík, 72. Voldán, 81. Voldán - 66. Exnar Ma. (p.k.)

RMSK Cidlina: Strýhal - Zich, Ševčik (84. Řezáč), Obermajer (84. Blažek), Trejbal (71. Hlušička) - Vincour, Mokošín P. (K), Mokošín V., Voldán - Vaněk (79. Vácha), Mejstřík

FK Jaroměř: Ondráček - Valášek, Müller, Toman (46. Mertlík) - Valášek, Bano, Votrubec, Horák, Knap (K) - Exnar Ma., Exnar Mi. (73. Emlar)

Petr Průcha, trenér RMSK Cidlina: První poločas jsme drželi balón, dobře kombinovali a vedení 2:0 bylo i přes neproměněnou penaltu hostí zasloužené. Ale druhý poločas? Dlouho jsme si koledovali, a po další, tentokrát již proměněné penaltě s námi bylo 20 minut před koncem zle nedobře ... pak naštěstí vstřelíme s velkou klikou třetí branku. Poté hosté již třetí penaltu naštěstí 13 minut před koncem neproměňují, jinak by byl problém. Druhý poločas byl pro nás před derby s Chlumcem veliké, převeliké varování!

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Katastrofální vstup do zápasu, vlastní branka a ze tří nařízených penalt pouze jedna proměněná. Dnes jsme si vyhrát prostě nezasloužili.

Rozhodčí: Hron, Nymsa, Šotek

ŽK: 60. Mokošín - 61. Častvaj

Diváků: 91

Omlazené a oslabené áčko sehrálo smolný zápas a nakonec odešlo těsně poraženo

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

13. kolo Votrok KP - neděle 4.11.2018 od 14:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FK Vysoká n.L.  1:2 (1:0)

Branky: 27. Častvaj - 55. Prorok, 83. Pražák

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Müller, Toman (84. Emlar) - Valášek, Bano, Exnar Miloš, Votrubec, Knap (K) - Jirásek (74. Exnar Matěj), Častvaj

FK Vysoká nad Labem: Ibrahim - Prorok, Bláha, Ptáček, Jelínek (K) - Homolka, Haken, Podlipný, Škvrňák (69. Pražák V.) - Bělka, Pražák J.

Domácím chyběla v zápase celá řada především zkušenějších hráčů, a tak se její již tak nízký věkový průměr ještě více snížil. I přesto nazačali domácí mladíci vůbec zle a první poločas byli lepším týmem a po pěkné akci se dostali zaslouženě do vedení.

Druhý poločas zkušení hosté přidali a vyrovnali po rohovém kopu. Zbytek utkání se odehrávala vyrovnaná bitva, kterou nakonec rozhodl ostrostřelec Pražák. Jaroměř měla v závěru ještě dvě obrovské šance alespoň na vyrovnání, ale fotbalové štěstí jí dnes bohužel nepřálo.

KP muži A FK Jaroměř - FK Vysoká nad Labem, 4.11.2018, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme určitě nebyli horším týmem, mužstvo zápas odbojovalo. Rozhodly soupeřovy standardky v podobě rohů a dlouhých autů. Byla škoda, že se nám nepodařilo odskočit na rozdíl dvou gólů.

Miroslav Píša, vedoucí týmu hostů: Na jedné straně mládí a rychlost a na druhé zkušenost a Honza Pražák. Celý první poločas jsme tahali za kratší konec. Soupeř nám dělal problémy,byl u všeho dřív a tlačil se do zakončení. A také se zaslouženě dostal do vedení. Druhá půle už byla podle našich not. Přišlo vyrovnání a pět minut před koncem kdo jiný - Honza Pražák. Výbornou premiéru má za sebou nový brankář Al Hamwi.

Rozhodčí: Horský, Stieber, Ikizgül

ŽK: 80. Votrubec - 32. Ptáček, 77. Prorok, 90. Pražák

Diváků: 140

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Zkrácený sestřih zápasu:

Áčko nenavázalo na výkony z posledních zápasů a v Sobotce zaslouženě prohrálo

12. kolo Votrok KP - sobota 27.10.2018 od 14:30 - hřiště Sobotka.

SK Sobotka - FK Jaroměř  2:0 (1:0)

Branky: 3. Mészáros, 54. Mészáros

SK Sobotka: Masiär - Šotka, Klečal (K), Halbych, Juriga (85. Zahradník) - Kunst, Knobloch, Prskavec, Král (80. Bárta) - Mészáros (73. Pavlíček), Miler

FK Jaroměř: Ondráček - Mertlík (65. Častvaj), Müller, Valášek - Votrubec, Bano, Böhm, Čenovský (K), Knap - Emlar (72. Toman), Exnar (72. Jirásek)

Jaroměř nevstoupila do utkání vůbec dobře a hned z první akce domácích inkasovala. Ti se tímto gólem uklidnili a zbytek poločasu kontrolovali.

Druhý poločas domácí přidali další branku, Jaroměř působila hodně nervózně, a tak se zrodila zasloužená výhra domácích.

L. Štrobl, trenér SK Sobotka: Motivaci a chuť hrát, jsme přenesli z kabiny i na hřiště a výsledkem jsou 3 body. K bezproblémovému průběhu utkání přispěli jak diváci, tak celé trio rozhodčích.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní zápas jsme nezvládli mentálně a nepůsobili jsme na hřišti jako tým, který se chce prát o tři body. Domácí byli v tomto směru kompaktnějším celkem a dokázali navíc naložit se svými šancemi lépe než my.

Rozhodčí: Beránek, Pilný, Janota

DS: Novák

ŽK: 11. Klečal, 67. Mészáros - 11. Exnar, 15. Emlar, 58. Böhm, 65: Bano

ČK: 58. Böhm

Diváků: 120

TVcom

Áčko zvládlo nervózní a vypjatý duel s Třebší a potvrdilo tak důležité body z Dobrušky!

11. kolo Votrok KP - neděle 21.10.2018 od 15:30 - hřiště Růžovka.

FK Jaroměř  - TJ Sokol Třebeš 3:1 (1:0)

Branky: 35. Knap, 50. Knap, 84. Častvaj - 89. Krykorka

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Müller, Valášek - Votrubec (85. Toman), Čenovský (K), Böhm, Bano (46. Častvaj), Knap - Emlar (62. Jirásek), Exnar (88. Čekal)

TJ Sokol Třebeš: Heřman - Tesař (76. Tošovský), Michal, Zeman, Hruška - Kunc (61. Kosyak), Štajer, Zeman (82. Vlach), Kincl (76. Drapák) - Ryšavý, Krykorka (K)

První poločas byla Jaroměř herně lepším týmem a úvodní gól byl pouze vyvrcholením jejího tlaku.

Domácím vyšel i začátek druhého poločasu, kdy své vedneí navýšili. Od té doby hosté zabrali a vytvořili si šance ke skórování, které však nedokázali proměnit. Závěr utkání byl velmi nervózní a vyhrocený z obou stran, ale domácí si již důležité vítězství a body do tabulky vzít nenechali.

KP muži A FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš, 21.10.2018, foto: Václav Mlejnek Druhý gól Martina Knapa (vpravo na zemi) v 50. minutě, tentokrát hlavičkou.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme získali velmi důležité tři body. Základem byl týmový a obětavý výkon. Pro vývoj zápasu bylo zásadní, že jsme soupeři nedovolili snížit za stavu 2:0 na rozdíl jednoho gólu. Je nutno objektivně přiznat, že jsme však některé momenty přežili s notnou dávkou štěstí. Výsledkově se utkání definitivně zlomilo naším třetím gólem.

V. Krykorka, vedoucí týmu hostů: Dnes to byl pro nás zápas blbec. Především ve druhém poločase jsme neproměňovali ani ty nejvyloženější šance. A protože domácí byli o hodně produktivnější - zvítězili. Přesto - jak říkají kluci, nejsme kapela, abychom stále vyhrávali. Jedeme dál.

Rozhodčí: Šiling, Nývlt, Beránek

ŽK: 40. Emlar, 63. Jirásek, 77. Častvaj, 87. Knap, 88. Böhm - 23. Michal, 61. Štajer

Diváků: 180

TVcom

Áčko konečně zabralo a zvítězilo v Dobrušce!

10. kolo Votrok KP - neděle 14.10.2018 od 15:30 - hřiště Dobruška.

SK Dobruška - FK Jaroměř  1:2 (1:1)

Branky: 8. Majer - 17. Bano, 50. Votrubec

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Michálek (K) (36. Valášek), Müller - Votrubec, Böhm (74. Toman), Čenovský, Bano, Knap - Častvaj (70. Emlar), Exnar (78. Holub)

SK Dobruška: Klofanda - Eimann D., Brožek Š., Eiman M. (46. Brožek M.), Huňák - Vrabec, Mikušík (K), Krahulec, Čopík (74. Šotola) - Kořínek (78. Malý), Majer

Úvod zápasu patřil domácím a v úvodních 15ti minutách měli kromě gólu i další šance ke skórování. Jaroměř se však rychle oklepala a vyrovnala nejenom hru, ale i skóre.

Druhý poločas byli již hosté herně lepším týmem, ale nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí, aby výsledek definitivně pojistili.

Miloš Killar, trenér domácích: Za silného větru se nám nedařilo nejen zakončení, dnes vázla i finální přihrávka. S výjimkou úvodu utkání jsme si nedokázali žádné šance vytvořit, zato soupeře jsme do čistých příležitostí pustili hned několikrát. Na korekci výsledku nic nezměnil ani náš závěrečný tlak, takže hosté berou všechny body. Trojice rozhodčích za přispění obou týmů utkání odřídila bez nejmenších problémů.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Nezvládli jsme úvodních 15. minut, kdy jsme inkasovali a navíc domácí mohli přidat druhý gól. V dalších fázích zápasu jsme však byli herně lepším týmem a po zásluze jsme utkání výsledkově otočili v náš prospěch. Tři body jsou pro nás velmi cenné, základem byl zodpovědný výkon celého týmu.

Rozhodčí: Kubec, Dujsík, Junek

DS: Krenčík

ŽK: 17. Vrabec, 84. Šotola - 84. Čenovský