Áčko udolalo v dohrávce 1. kola houževnatou a nepříjemnou Třebeš

1. kolo KP KHK - středa 16.8.2023 od 18:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš 2:0 (2:0)

Branky: 4. Votrubec (p.k.), 20. Valášek

FK Jaroměř: Červenka  - Valášek, Bajer, Prokš (46. Horák), Pohořálek - Exnar Mi., Votrubec, Exnar Ma. (K) (63. Kudrnáč), Gorol (85. Sekyra), Bano (63. Častvaj) - Kocourek (81. Beran)

TJ Sokol Třebeš: Hofman - Tesař, Cílek (61. Konečný)l Kudrna, Hruška - Jandík (67. Hronovský), Palma, Kosyak (61. Kuneš), Schober - Kober (59. Zeman), Krykorka (K)

Úvod zápasu patřil aktivním domácím, kteří z úvodního tlaku vytěžili penaltu po ruce hostujícího hráče, kterou ve 4. minutě proměnil s přehledem Votrubec - 1:0. Ve 13. minutě střílel prudce Pohořálek, ale hostující brankář vyrazil jeho střelu na roh, který přinesl další nebezpečí pro hostující branku. Ve 20. minutě přišla krásná akce, kdy přihrál Miloš Exnar na rozběhnutého Valáška, a ten v samostatném úniku elegantně přehodil hostujícího brankáře - 2:0. Ve 37. minutě střílel prudce vedle domácí Bano. Ve 45. zahrozili ještě jednou domácí, kdy hlavičkoval po rohovém kopu Kocourek vedle hostující branky.

Úvod druhého poločasu patřil hostům, kdy střelu hostujícího Schobera vytěsnila domácí obrana vedle své branky. V 61. minutě po centru z levé strany hlavičkoval hostující Zeman, ale pouze nad. Domácí pozorně bránili a vyráželi do rychlých brejků, kdy se po jednom z nich v 62. minutě ocitl v dobré šanci domácí Valášek, ale nedal. V 67. minutě střílel pohotově Gorol, ale pouze nad hostující branku. Hosté se snažili alespoň o čestný úspěch, ale ten mu dnes velmi pozorná obrana v čele s Červenkou nedovolila, a tak si domácí připsali zasloužené 3 body.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme potřebovali a chtěli zvítězit. Hodně nám pomohl rychlý úvodní gól a dvoubrankové vedení do poločasu. V druhé půli byli hosté aktivnější, ale premiérové vítězství v této sezóně jsme si už vzít nenechali.

Vl. Krykorka, vedoucí hostů: Náš první zápas podzimu se nevyvíjel podle našich představ. V druhé minutě penalta, a pak v přemíře snahy spousta nepřesností. Ty otupovaly naší efektivitu a zbytečně nás v obrovském horku vyčerpávaly. Ve druhém poločase jsme sice měli územní převahu, kterou jsme ale nedokázali přetavit v gólový efekt. Je to začátek soutěže a tak se zase až tak nic zásadního neděje - pokud tedy budeme schopni se z dnešních chyb poučit.

Rozhodčí: Nývlt, Dorotík, Šiling

ŽK: 75. Kocourek - 39. Jandík

Diváci: 120

KP mužů FK Jaroměř - Sokol Třebeš, 16.8.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Thursday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.