Muži A - sezona 2024/2025

Příprava na další sezónu odstartovala prvním tréninkem

V pondělí 8. července 2024 byla zahájena příprava jaroměřských mužů na novou sezónu 2024/2025.

Přítomné hráče přivítal předseda klubu a trenér mužů Miloš Exnar. Tým čeká minisoustředění od 19. do 21.7. Mistrovské zápasy začnou v Královéhradeckém kraji o víkendu 10. a 11. srpna 2024. Růžovka přivítá jako prvního soupeře TJ Sokol Třebeš, a to v neděli v 17 hodin. Pohár hejtmana začíná o týden dříve, Jaroměř má ale v předkole volný los. Nicméně již v pátek 2. srpna se na domácím trávníku odehraje přípravný zápas mužů proti staršímu dorostu z Nového Bydžova. Začátek v 18 hodin, vstup volný.

zahájení přípravy, Miloš Exnar a Jiří Podolník starší, 8.7.2024, foto: Václav Mlejnek Miloš Exnar a nový vedoucí A-týmu mužů Jiří Podolník starší.

Ostatní přípravná utkání proběhnou venku. První v sobotu 20. července od 10 hodin na Slavii Hradec Králové proti tamnímu Béčku. Další proběhne v sobotu 27. 7. od 10:30 v Horním Starém Městě proti MFK Trutnov.

Úvodního tréninku se zúčastnilo 18 hráčů, kteří zahájili přípravu pod vedením asistenta trenéra Jiřího Poděbradského a kondičního trenéra Jiřího Součka. Se spoluhráči se přišel rozloučit Radek Gorol, který přestupuje do Týniště nad Orlicí. Tréninku se neúčastnil ani Jan Bano, který o svém případném přestupu ještě vyjednává. Áčko doplnilo hned několik hráčů, kteří prošli jaroměřským starším dorostem. Definitivní seznam odchodů a příchodů přineseme na našem webu krátce před zahájením mistrovských soutěží.

Termínovou listinu najdete v pravé části našeho webu, termíny utkání se ale ještě mohou měnit.

zahájení přípravy, posily týmu mužů, 8.7.2024, foto: Václav Mlejnek Tým mužů posílí několik dorostenců. Foto 2x: Václav Mlejnek

Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.