Jaroměř udolala houževnatý Černilov až díky 5ti gólům ve 2. poločase

PŘIDÁN VIDEOSESTŘIH

27. kolo MIACOM KP mužů - neděle 22.5.2022 od 17:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FK Černilov 5:0 (0:0)

Branky: 62. Votrubec (p.k.), 70. Gorol, 78. Votrubec, 86. Gorol, 88. Kocourek

FK Jaroměř: Prochyra - Horák (61. Pohořálek), Exnar Ma., Poděbradský - Valášek, Gorol, Bano, Votrubec, Petráček (81. Lebedinský) - Kocourek, Exnar Mi. (61. Častvaj)

FK Černilov: Novák - Schwarzer (K), Franc, Matoušek, Etflaiš - Houdek, Václavíček D., Daněk, Bešík (65. Petrikovič) - Holeček, Václavíček M.

Celý první poločas se nesl v duchu velké herní převahy domácího týmu, který dobýval obranný val hostů, což se mu moc nedařilo. Domácí se sice snažili, ale hosté hráli velmi aktivně a obětavě, což dělalo domácím hráčům velké potíže. Domácí tým se tak defakto za celý první poločas nedostal do žádné vyložené šance.

KP mužů FK Jaroměř - FK Černilov, 22.5.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, domácí hráli a hosté se bránili. Při jednom z obléhání hostujícího vápna pronikl v 62. minutě do vápna domácí Votrubec a byl faulován. Sám faulovaný pak nařízenou penaltu s přehledem proměnil - 1:0. Další góly na sebe pak nenechaly dlouho čekat. V 70. minutě byl před vápnem hostí faulován Votrubec a Gorol trestný kop parádně proměnil - 2:0. Jaroměř pak měla od této branky utkání plně ve své režii a vytvářela si jednu šanci za druhou. Další změna skóre pak přišla v 78. minutě, když Matěj Exnar vybojoval míč u autové čáry, přihrál Častvajovi, který nacentroval na zadní tyč na Kocourka, a ten ho sklepl hlavou pod sebe na Votrubce - 3:0. V 86. minutě pak bylo ještě veseleji, Jaroměř zahrávala rohový kop a po sérii odrazů pálil Votrubec do břevna hostující branky, míč se odrazil k volnému Gorolovi a ten střelou na zadní tyč šikovně skóroval 4:0. Poslední branka přišla v 88. minutě, když hostující brankář Novák špatně odkopl míč, ten si zpracoval Matěj Lebedinský a ideálně přihrál do gólové šance Kocourkovi, který se nemýlil - 5:0.

Vítězství Jaroměře je zasloužené, ale hosté zaslouží pochvalu za to, jak po celé utkání hráli a domácím neusnadnili ani minutu hrací doby.

Miloš Exnar, trenér domácích: Na úvodní gól jsme čekali šedesát minut. Po jeho vstřelení jsme již měli zápas výsledkově definitivně pod kontrolou. Navíc hosté již začali chybovat a my jsme přidali další branky.

Jaroslav Šlégr, trenér hostů: Náš problém se pořád opakuje - první inkasovaná branka, nebo 70 minuta utkání nás úplně zlomí a nejsme schopni pokračovat ve hře, ale bohužel ani zápasy důstojně dohrát. Samozřejmě to souvisí s psychickým stavem mužstva a tím, že nejsme schopni se sejít na trénink.

ŽK: 63. Bešík

Rozhodčí: Škoda, Kafka, Dorotík

Diváků: 143


Gólový sestřih zápasu:Sunday the 2nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.