Áčku se zápas v Bydžove nevydařil a odjíždí tak bez bodu.

14. kolo Votrok KP - neděle 11.11.2018 od 14:00 - hř. Nový Bydžov.

RMSK Cidlina - FK Jaroměř  4:1 (2:0)

Branky: 1. Voldán, 20. Śevčík, 72. Voldán, 81. Voldán - 66. Exnar Ma. (p.k.)

RMSK Cidlina: Strýhal - Zich, Ševčik (84. Řezáč), Obermajer (84. Blažek), Trejbal (71. Hlušička) - Vincour, Mokošín P. (K), Mokošín V., Voldán - Vaněk (79. Vácha), Mejstřík

FK Jaroměř: Ondráček - Častvaj, Müller, Toman (46. Mertlík) - Valášek, Bano, Votrubec, Horák, Knap (K) - Exnar Ma., Exnar Mi. (73. Emlar)

Petr Průcha, trenér RMSK Cidlina: První poločas jsme drželi balón, dobře kombinovali a vedení 2:0 bylo i přes neproměněnou penaltu hostí zasloužené. Ale druhý poločas? Dlouho jsme si koledovali, a po další, tentokrát již proměněné penaltě s námi bylo 20 minut před koncem zle nedobře ... pak naštěstí vstřelíme s velkou klikou třetí branku. Poté hosté již třetí penaltu naštěstí 13 minut před koncem neproměňují, jinak by byl problém. Druhý poločas byl pro nás před derby s Chlumcem veliké, převeliké varování!

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Katastrofální vstup do zápasu, vlastní branka a ze tří nařízených penalt pouze jedna proměněná. Dnes jsme si vyhrát prostě nezasloužili.

Rozhodčí: Hron, Nymsa, Šotek

ŽK: 60. Mokošín - 61. Častvaj