Áčko zvládlo nervózní a vypjatý duel s Třebší a potvrdilo tak důležité body z Dobrušky!

11. kolo Votrok KP - neděle 21.10.2018 od 15:30 - hřiště Růžovka.

FK Jaroměř  - TJ Sokol Třebeš 3:1 (1:0)

Branky: 35. Knap, 50. Knap, 84. Častvaj - 89. Krykorka

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Müller, Valášek - Votrubec (85. Toman), Čenovský (K), Böhm, Bano (46. Častvaj), Knap - Emlar (62. Jirásek), Exnar (88. Čekal)

TJ Sokol Třebeš: Heřman - Tesař (76. Tošovský), Michal, Zeman, Hruška - Kunc (61. Kosyak), Štajer, Zeman (82. Vlach), Kincl (76. Drapák) - Ryšavý, Krykorka (K)

První poločas byla Jaroměř herně lepším týmem a úvodní gól byl pouze vyvrcholením jejího tlaku.

Domácím vyšel i začátek druhého poločasu, kdy své vedneí navýšili. Od té doby hosté zabrali a vytvořili si šance ke skórování, které však nedokázali proměnit. Závěr utkání byl velmi nervózní a vyhrocený z obou stran, ale domácí si již důležité vítězství a body do tabulky vzít nenechali.

KP muži A FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš, 21.10.2018, foto: Václav Mlejnek Druhý gól Martina Knapa (vpravo na zemi) v 50. minutě, tentokrát hlavičkou.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme získali velmi důležité tři body. Základem byl týmový a obětavý výkon. Pro vývoj zápasu bylo zásadní, že jsme soupeři nedovolili snížit za stavu 2:0 na rozdíl jednoho gólu. Je nutno objektivně přiznat, že jsme však některé momenty přežili s notnou dávkou štěstí. Výsledkově se utkání definitivně zlomilo naším třetím gólem.

V. Krykorka, vedoucí týmu hostů: Dnes to byl pro nás zápas blbec. Především ve druhém poločase jsme neproměňovali ani ty nejvyloženější šance. A protože domácí byli o hodně produktivnější - zvítězili. Přesto - jak říkají kluci, nejsme kapela, abychom stále vyhrávali. Jedeme dál.

Rozhodčí: Šiling, Nývlt, Beránek

ŽK: 40. Emlar, 63. Jirásek, 77. Častvaj, 87. Knap, 88. Böhm - 23. Michal, 61. Štajer