Áčko neproměnilo spoustu šancí včetně penalty, a tak odešlo i přes velmi dobrý výkon poraženo.

11. kolo divize C - 18.10.2015 od 15:30 – hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Jablonec n. Jizerou 0:2 (0:1)

Branky: 26. Zemánek, 58. Štemberk

FK Jaroměř: Ondráček – Michek, Holub (K), Svoboda (36. Horák), Čenovský  (80. Petráček) - Častvaj (44. Krahulec), Kilevník, Bano, Michálek, Škoda - Exnar

Jablonec nad Jizerou: Valeš - Zemánek (64. Helm), Karásek, Halama, Šedý - Sedláček, Rozkovec, Linka (89. Škoda), Krejčík (K) - Chropůvka (46. Klíma), Štemberk (71. Povr)

V Jaroměři se hrál od začátku velmi svižný a kvalitní fotbal. Do první šance se dostala ve 4 minutě Jaroměř. Michek zatáhl na pravé straně míč a nacentroval ho na Exnara, ten ho fakt v těžké pozici netrefil dobře. V 6 minutě mohla jít Jaroměř do vedení. Bano vystřelil za vápnem a Valeš vyrazil míč před sebe. Ten chtěl dorazit Exnar, ale byl jasně zezadu faulován a kopala se penalta. K té se postavil Čenovský, ale trefil obloučkem pouze břevno hostující branky. Ve 13 minutě zahrál Michálek špatně malou domů, ale Ondráček byl včas na místě. V 18 minutě postupoval sám na Ondráčka Chropůvka, ale Holub stihl vše na poslední chvíli vyřešit. Ve 23 minutě se krásně uvolnil Bano, přihrál na Michálka, ten na Častvaje, ale jeho střla šla nad hostující branku. Ve 26 minutě přišla kombinace hostů a Zemánek se trefil na zadní tyč - 0:1. Ve 30 minutě přihrál Sedláček do běhu Štemberkovi, ale Ondráček byl znovu na místě. Ve 44 minutě se uvolnil na vápně Kilevník, ale mířil těsně vedle hostující branky. Ve 45 minutě vysunul Bano ideálně Exnara, který běžel úplně sám na Valeše, ovšem ani z této situace gól nepadl.

11. kolo divize C, FK Jaroměř - Sokol Jablonec nad Jizerou, 18.10.2015, foto: Václav Mlejnek Gól ve 26. minutě. Foto: Václav Mlejnek.
Galerie Jablonce k zápasu zde.

Ve 46 minutě zahrávala Jaroměř roh a Kilevník hlavičkoval těsně vedle. V 50 minutě střílel hostující Klíma, ale pouze doprostřed branky, kde byl připravený Ondráček. V 53 minutě se řítil úplně sám na Ondráčka hostující Rozkovec, ale branku minul. V 58 minutě přihrál Halama za obranu rychlonohému Štemberkovi, který svůj únik dokázal proměnit - 0:2. V 69 minutě měla Jaroměř obrovskou šanci, ovšem po závaru ve vápně nedokázal Kilevník prostřelit hostující obranu. Jaroměř se dále tlačila za kontaktním gólem, ale hosté pozorně bránili a sami vyráželi do rychlých brejků, které však Jaroměř dokázala vždy ubránit. Do konce zápasu již žádná vážnější šance ani na jedné straně nepřišla, a tak si hosté odvezli v pohledném zápase všechny 3 body do Jablonce.

Jaroměř začala utkání výborně a první poločas byla jednoznačně lepším týmem. Opět však pohořela na proměňování šancí. Hosté  naopak své šance dokázali proměnit, a tak putovaly všechny body do Jablonce.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Hráči odevzdali na hřišti maximum. Ani to však dnes na tři body nestačilo. Selhali jsme při proměňování šancí. Stále ale věřím, že náš dnešní herní projev je něco, na čem lze stavět a co nás dovede k vítězným zápasům.

Rozhodčí: Vodrážka, Fojtík, Novotný

Delegát: Slavíček

ŽK: 53. Linka, 75. Helm, 81. Krejčík

Diváků: 292

 

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

 


Zkrácený sestřih zápasu:


Ohlasy v tisku:

Monday the 6th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.