Mladší žáci - sezona 2019/2020 (ročník 2007 a mladší)

Starší přípravka se na závěr sezony zúčastnila dvoudenního turnaje DLNK CUP v Hronově a Babí

6.6. – 7.6.2020 – hřiště Hronov, Babí

První červnový víkend jsme odcestovali do nedalekého Hronova na kvalitně obsazený turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 20. týmů rozdělených do dvou skupin po 10. týmech. Hrací doba 18. minut a každý tým odehrál devět zápasů v jednom dni. Nejlepších deset týmů se utkalo v neděli ve finálové skupině hrané v Hronově. Druhá desítka týmů ze soboty sehrála v neděli utkání na Babí o celkové umístění na 11. až 20. místě. Hrálo se v sedmi hráčích v poli plus brankář.

Výsledky sobota 6.6. – hřiště Hronov

FK Jaroměř – FK Náchod 1:4

Branka: Hemelík Luboš

FK Jaroměř – FK Meteor Praha 1:1

Branka: Runštuk

FK Jaroměř – MFK Chrudim 1:2

Branka: Hrobský

FK Jaroměř – FC Hradec Králové 0:5

FK Jaroměř – AFK Horní Jelení  3:1

Branky: Hrobský, Škoda, Svoboda

FK Jaroměř – FK Most 0:4

FK Jaroměř - FK Viktoria Žižkov 0:5

FK Jaroměř – FC Chotěboř 0:2

FK Jaroměř - SC Xaverov 0:2

Na základě výsledků ze soboty jsme nedělní část turnaje odehráli na Babí ve skupině hrané o celkové 11. až 20. místo.

Výsledky neděle 7.6. - hřiště Babí

FK Jaroměř – SK Semily 0:3

FK Jaroměř – Viktoria Vestec 2:1

Branky: Svoboda 2

FK Jaroměř – AC Sparta Praha (dívky) 0:4

FK Jaroměř – FK Meteor Praha (bílý) 3:0

Branky: Svoboda 2, Hochsteiger

FK Jaroměř – FC Chotěboř 3:0

Branky: Svoboda, Hemelík Luboš, Škoda

FK Jaroměř – FK Most 5:2

Branky: Svoboda 2, Hemelík Luboš 2, Hochsteiger

FK Jaroměř – FK Meteor Praha (zelení) 1:2

Branka: Hemelík Luboš

FK Jaroměř – FK Teplice 3:1

Branky: Hemelík Luboš 2, Hrobský

 

Sestava FK Jaroměř: Kříž, Dohnal, Škoda, Kuhajdík, Slezák, Svoboda, Křen, Hemelík Vít, Hemelík Luboš Runštuk, Baudyš, Hochsteiger, Hrobský, Nguyen

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: Turnaj byl pro mnohé z nás prvotní zkouškou v herním systému 7+1, ve kterém budeme už brzy hrát všechny soutěžní utkání. Navíc nás ve dvou dnech čekalo celkem 18. utkání s hrací dobou 18. minut proti velice kvalitním soupeřům. Už první hrací den se ukázalo, že přechod na větší hřiště a jiný herní systém (7+1), bude pro nás náročný. Naše hra nebyla dobrá, neuměli jsme při hře využít šířku hřiště, nedařily se nám přihrávky a tím pádem i kombinace, v soubojích jsme byli nedůslední a při hře bez míče jsme soupeři nechávali příliš prostoru. Proto jsme v sobotní skupině v Hronově skončili předposlední a v neděli odehráli skupinu na Babí o celkové 11. – 20. místo. Nedělní první zápasy nám opět herně ani výsledkově nevycházeli, neplnili jsme pokyny, které jsme si řekli v kabině před zápasem a stále jsme opakovali chyby z předešlých utkání. Zlomem našeho zmaru byla prohra s dívkami ze Sparty, vedené jaroměřským odchovancem Honzou Ruprichem, po které jsme provedli několik posunů v sestavě našeho týmu. Po změnách se naše hra začala výrazně zlepšovat. Vycházeli nám kombinace, kličky, zlepšili jsme obsazování hráče bez míče a začali využívat celou šířku hřiště. Velmi příjemným překvapením byla střelecká forma Luboše Hemelíka, ale za nedělní turnaj musíme pochválit všechny kluky. Viděli jsme u kluků opět radost ze hry a chuť vítězit. V nedělní skupině jsme obsadili první místo, celkově pak 11. místo. Turnaj hodnotíme kladně, kluci během dvou dnů odehráli mnoho fyzicky náročných utkání s velmi kvalitními soupeři. Už brzy nás čekají soutěže, které se budou hrát na větším hřišti v systému 7+1 a tento turnaj byl pro naše hráče první zkouškou. Děkujeme za výpomoc klukům z ročníku 2010, kteří výborně zapadli do týmu. Nesmíme zapomenout také na rodiče, kteří vytvořili silnou podporu v hledišti.

Výsledky a tabulka

 

Zahajovací trénink 11.5. mladší žáci

Ahoj, kluci a milí rodiče, od 11.5. začínáme opět s tréninkovým procesem, proto prosím o potvrzení, kdo bude a kdo ne. Upozorňuji, trénink je dobrovolný, chápeme rozhodnutí rodičů, že nebudete chtít děti pustit, proto potřebujeme vědět, s kolika dětmi můžeme počítat, přeci jenom u počítačů a tabletu to není ono.

Trénink pro ročníky 2008/2009 !!

Pondělí 11.5 od 15:30 do 16:30 !!

 

ZHL OFS 2019/20 - U11 a U12

Sobota 4.1. - hala ASVAJ Jaroměř

Dne 4.1.2020 se ve sportovní hale v Jaroměři uskutečnil další ze série halových turnajů v rámci Zimní halové ligy okresních fotbalových svazů, tentokrát pro kategorii U11 a U12. Pro výběry kategorie U11 se jednalo o postupový turnaj, neboť nejlepší dva výběry budou náš kraj reprezentovat v mezikrajském finále, které proběhne 22.2.2020 v Pardubicích.


Z jaroměřského klubu byli nominováni:
U12 (ročník 2008): Baudyš Matěj a Hrobský Šimon
U11 (ročník 2009): Kříž Jan, Škoda Jakub, Svoboda Dominik a Slezák Martin

Výsledky OFS Náchod U12

OFS TU U12 – OFS NA U12 3:6
branky: Kluh 2, Machalík - Novák 2, Baudyš 2, Branda, Hronovský

OFS HK U12 – OFS NA U12 3:1
branky: Žák, Mareš, Svoboda - Pivokonský

OFS NA U12 – OFS RK U12 0:1
branky: Němeček

OFS JC U12 – OFS NA U12 3:6
branky: Sedláček 2, Kouřil - Branda 3, Baudyš 3

Nejlepší střelec: Svoboda Martin (OFS HK) a Baudyš Matěj (OFS NA)Výsledky OFS Náchod U11

OFS TU U11 – OFS NA U11 4:4
branky: Barák 2, Kotyk, Exnar - Balucha, Krtička, Boháč, Říha

OFS HK U11 – OFS NA U11 2:3
branky: Starý 2 - Balucha 2, Boháč

OFS NA U11 – OFS RK U11 2:8
branky: Balucha, Říha - Šťovíček 3, Halíř 2, Štěpán, Gajda, Baše

OFS JC U11 – OFS NA U11 6:3
branky: Zeman 3, Knap, Moravec, Medřický - Balucha 2, vlastní

Mladší žáci urvali šest bodů na domácím hřišti

8. mistrovský turnaj MLŽ - KP - skupina C - 20.10.2019 - Jaroměř

V neděli, 20.10.2019, odehráli mladší žáci další z mistrovských turnajů, tentokrát v této podzimní části naposledy na domácím půdě. Již tento fakt byl dostatečnou motivací. Dále pak vyrovnaná tabulka, a tak jsme dnes toužili naplno bodovat. Našimi dnešními soupeři byli : MFK Nové Město n./M., TJ Červený Kostelec/Baník Rtyně a Spartak Police n./M./FK Náchod "B".

FK Jaroměř - MFK Nové Město n./M. 2:0 (0:0)

Branky: Mrkos, Olexa

Do souboje s týmem, který je o pár bodů v tabulce před námi, jsme vstoupili trochu ospale a nepřesně. Soupeř na tom byl naštěstí stejně, a tak byl první poločas spíše bojem o každý kus hřiště. Ve druhé půli jsme zabrali, skvalitnili hru a soupeře začali přehrávat. Z toho nakonec plynuly zasloužené goly po pěkných akcích a díky tomu jsme si připsali důležité vítězství.

MZ FKJ - Č.Kostelec/Rtyně, 20.10.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec/Baník Rtyně 0:1 (0:0)

Branky: (

Zápas s Kostelcem jsme chtěli jednoznačně zvládnout. Začátek byl opět trochu ospalý a vyrovnaný. Poté jsme opět přebrali otěže zápasu do svých rukou a šance střidala šanci. Bohužel ani ty nejvyloženější jsme nebyli schopni proměnit. Soupeř měl jedinou, kterou proměnil. Krásná střela z dálky byla pro Vaška nechytatelná. I přes náš tlak na konci zápasu jsme tentokrát odešli poraženi.

MZ FKJ - Č.Kostelec/Rtyně, 20.10.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

FK Jaroměř - Spartak Police n.M./FK Náchod "B" 2:1 (1:1)

Branky: Kadlec, Baudyš

Poslední dnešní představení a zase ten začátek. Po velké chybě vzadu jsme po pár minutách prohrávali a pak začalo obléhání soupeřovi brány, který zodpovědně bránil. Srovnat se nám naštěstí podařilo ještě do poločasu. Po změně stran byl o obrázek hry stejný. Náš veliký tlak, dobrá obrana soupeře, přes kterou jsme se víc a víc dokázali dostat a dostávat se do šancí. Ujala se až ta poslední po krásné souhře Adama Dítěte s Baudym a druhý jmenovaný rozhodl o naší výhře.

Sestava FK Jaroměř : Chejnovský - Hanák, Mrkos, Dohnal - Baudyš, Dítě, Nguen, Olexa, Kadlec, Hrobský - Bano, Prokš

Martin Čenovský, Lukáš Muller - trenéři FK Jaroměř: Dnes jsme odstartovali poslední třetinu podzimní části a věděli jsme, že je dnešní turnaj s ohledem na tabulku hodně důležitý. Také jsme si to naposledy v tomto roce chtěli užít před domácím publikem. Bereme šest bodů, chtěli jsme děvět, avšak nás dnes zabrzdilo v zápase s Kostelcem neproměňování obrovských šancí. Naopak v posledním utkání jsme se nevzdali ani přes nepříznivý stav a šli si za vítězstvím, což se nám nakonec podařilo a díky tomu můžeme dnešní turnaj hodnotit pozitivně. Děkujeme klukům za výkon a bojovnost. Čekají nás tento rok ještě tři turnaje, na které se chceme co nejlépe připravit.

Děkujeme rodičům a fanouškům za hlasitou podporu kluků.

Rozhodčí: Tokár Pavel, Čekal Matyáš

Diváků: 80

Nepovedené vystoupení mladších žáků

7. mistrovský turnaj MLŽ - KP - skupina C - 12.10.2019 - Rasošky

V sobotu, 12.10.2019, jsme sehráli další z turnajů, tentokrát v lepším počasí, ale na o to horším hřišti v Rasoškách. Soupeři byli následující: MFK Nové Město n./M., FK Rasošky, TJ Sokol Třebeš. 

FK Jaroměř - MFK Nové Město n./M. 3:3 (2:2)

Branky: Dítě 2x, Olexa

Do prvního zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně a na soupeře "vlítnout". Opak byl bohužel pravdou a po dvou našich chybách v rozehrávce jsme rychle prohrávali 0:2. Nic jsme však nevypustili a od té doby byli na hřišti lepším a nebezpečnějším týmem a ještě do poločasu jsme srovnali. Po změně stran jsme byli opět aktivnější, avšak další zbytečná chyba poslala soupeře do vedení. Na konci jsme po rohu srovnali na konečných 3:3, ikdyž branky poté mohli ještě padnout na obou stranách.

FK Rasošky - FK Jaroměř 1:1 (1:0)

Branky: Bano

Trestuhodně nezvládnutý zápas. Hrálo se pouze na polovině soupeře, který měl za celý zápas dvě šance, z toho jednu po další z našich individuálních chyb proměnil. My šli asi osmkrát sami na brány a měli další ideální střelecké pozice, ale naše zakončení v tomto zápase bylo šílené.

TJ Sokol Třebeš - FK Jaroměř 4:0 (1:0)

Branky: (

První celek tabulky v zápase posledním. Začali jsme výborně, byli aktivní a na hřišti lepší. Své šance jsme však neproměnili a tak nás soupeř v posledním útoku první půle potrestal - po další chybě v rozehrávce. Druhá půle již patřila soupeři, který zaslouženě zvítězil.

Sestava FK Jaroměř : Chejnovský - Hanák, Mrkos, Dohnal - Baudyš, Dítě, Nguen, Olexa, Kadlec - Bano

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Po dobře zvládnutých turnajích v posledních týdnech se nám dnes moc nedařilo a výkon i výsledky jsme se představovali trochu jinak. Zápas s Novým Městem v pořadku. I přes nepříznívý stav odbojované a sahali jsme nakonec po třech bodech. Avšak druhé utkání...to prostě musíme zvládat! Není možné mít takové obrovské množství stoprocentních šancí a nedat z toho nic. To byl pro nás kámen úrazu po všechna dnešní utkání. Druhá věc, která nás srážela, byly zbytečné ztráty a individuální chyby, kterých dnes bylo až moc. Každý den není posvícení a musíme dál dřít a navázat na ty úspěšnější zápasy.

Děkujeme rodičům za dopravu a podporu

Monday the 20th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.