Mladší žáci - sezona 2021/2022 (ročník 2009 a mladší)

Mladší žáci jedou z Vrchlabí bez prohry.

MEKKAGROUP KP MLŽ U13 – 4. KOLO HŘIŠTĚ VRCHLABÍ 18.9.2021

FK Jaroměř – SK Jičín 3:2

Branky: Hochsteiger, Hemelík Vít, Hemelík Luboš

FK Jaroměř – FC Vrchlabí 1:1

Branka: Koudelka

FK Jaroměř – RMSK Cidlina/FK Chlumec n/C   6:0

Branky: Hochsteiger 2, Hemelík Luboš, Kašajík, Libich, Koudelka

Sestava FK Jaroměř: Šitev – Kuhajdík, Libich, Hemelík Luboš, Hemelík Vít, Kašajík, Křen, Hochsteiger, Derner, Koudelka

Martin Slezák, Petr Libich – trenéři FK Jaroměř: Tentokráte jsme zajížděli do Vrchlabí, kde nás čekali těžké zápasy. Kvůli nemocím a výpomoci starším žákům jsme opět neodcestovali v kompletní sestavě, ale i tak jsme chtěli uspět proti kvalitním soupeřům. První zápas jsme nastoupili proti Jičínu. Začali jsme dobře, vytvořili jsme si tlak, ale naše nedůrazná koncovka ke vstřelení branky nevedla a tak z ojedinělé střely a díky neudržení míče našeho gólmana soupeř skóroval do prázdné branky. Poločas jsme tedy prohráli 0:1. Druhý poločas jsme opět začali tlakem a brzy se nám podařilo třemi brankami otočit skóre. Jičínu se v závěru podařilo snížit na 3:2 po vyražené střele našeho brankáře přímo před nohy volného hráče soupeře. Výsledek se už dále neměnil a my slavili výhru 3:2. Nás může mrzet řada neproměněných šancí díky slabé razanci nebo nepřesnosti našich střel.

Druhý zápas nás čekal proti domácímu Vrchlabí. Už předem jsme věděli o síle soupeře a způsob, jakým nás přehrával v posledním zápase. I přesto jsme se nezalekli a první vyloženou šanci před odkrytou brankou soupeře jsme měli my. Bohužel jsme ji nevyužili a tak soupeř skóroval z kolmice za naší obranu a nezachycením náběhu rychlonohého hráče Vrchlabí. V poločase jsme tedy opět prohrávali 1:0. Naši kluci se však s výsledkem nechtěli smířit a do druhého poločasu nastoupili s odhodláním výsledek minimálně otočit. Druhý poločas jsme si vytvořili tlak a nastřelili několikrát brankovou konstrukci. To samé se povedlo i soupeři z Vrchlabí (nastřelit tyč). My jsme se však nevzdali a premiérovou brankou „Koudyho“ v jeho prvním zápase za Jaroměř zápas srovnali na konečných 1:1. Vzhledem k průběhu zápasu musíme uznat, že remíza byla asi spravedlivá.

Poslední zápas proti oslabenému Chlumci nám výsledkově vyšel i když soupeř, hlavně v první půlce zápasu díky nasazení, dokázal dlouho vzdorovat. Druhý poločas jsme už zápas ovládli a přidali další branky.

Klukům děkujeme za nasazení v dnešním zápase a některým ještě za výpomoc starším žákům. Určitě to pro ně bylo fyzicky náročné. Proto jsme se rozhodli vypustit úterní trénink. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu v hledišti. A jedeme dál.

První ztráta mladších žáků

MEKKAGROUP KP MLŽ U13 – 3. KOLO HŘIŠTĚ HOŘICE 11.9.2021

FK Jaroměř – TJ Jiskra Hořice  6:0

Branky: Runštuk 3, Libich, Kašajík, Svoboda

FK Jaroměř – FC Vrchlabí  1:2

Branky: vlastní

FK Jaroměř – TJ Lázně Bělohrad/FKM Javorka  3:0

Branky: Hemelík Vít, Runštuk, Hochsteiger

 

Sestava FK Jaroměř: Šitev – Kuhajdík, Libich, Hemelík Luboš, Hemelík Vít, Kašajík, Křen, Hochsteiger, Tannhauser, Slezák, Runštuk, Svoboda, Derner

Martin Slezák, Petr Libich – trenéři FK Jaroměř: Na tento turnaj jsme odcestovali do krásně zrekonstruovaného fotbalového areálu v Hořicích. Už na začátku jsme tušili, že nejtěžší zápas nás čeká proti Vrchlabí, což se nakonec potvrdilo. První zápas proti domácím Hořicím jsme výsledkově zvládli, ale naše hra byla bez dynamiky a přesnosti v kombinaci. I přesto se nám podařilo do poločasu vstřelit dvě branky a tím se uklidnit. Soupeře jsme během zápasu do vážnějších šancí nepustili a nakonec přesvědčivě zvítězili. Druhý zápas proti Vrchlabí už byl kvalitativně na jiné úrovni. První poločas se nám však herně nepovedl. Propadali jsme v obranné činnosti, kdy jsme soupeři nechávali příliš prostoru pro kombinaci. I proto jsme v poločase zaslouženě prohrávali 2:0. Druhý poločas jsme se herně zlepšili a soupeře zatlačili na jeho polovině, bohužel naše zakončení nebylo razantní, nebo skončilo nad soupeřovou brankou. A tak si soupeř po jednom z rohů vsítil vlastní branku. Nám se už bohužel další branku vsítit nepodařilo. Poslední zápas proti Bělohradu jsme odehráli téměř celý na polovině soupeře, ale naše koncovka dnes neměla šťastný den. Naše střelecké pokusy opět končili vysoko nad brankou soupeře nebo v rukou brankáře díky velmi slabé dynamice střelby. I přesto se nám podařilo vsítit 3 branky a zaslouženě vyhrát. Dnešní turnaj nám ukázal, že se máme stále v čem zlepšovat. Dnes nám vázla kombinace a v některých fázích bojovnost. Určitě se musíme zlepšit také v přesnosti zakončení. Klukům děkujeme za předvedené výkony a rodičům za dopravu a podporu v hledišti.

Dvě domácí výhry mladších žáků

MEKKAGROUP KP MLŽ U 13 – 2. kolo hřiště Jaroměř 5.9.2021

FK Jaroměř – TJ Sokol Třebeš II  2:1

Branky: Hemelík V., Tannhauser

FK Jaroměř – FC Vrchlabí 1:0

Branky: Hochsteiger

Sestava FK Jaroměř: Šitev - Hemelík L., Libich, Kašajík, Škoda, Tannhauser, Hochsteiger, Hemelík V., Polák, Derner, Svoboda

Petr Libich, trenér FK Jaroměř: Dnes kluci odehráli oba zápasy na plný plyn. Začíná se projevovat jejich dobrá docházka na trénink a hlavně chuť hrát fotbal. Dalším pozitivem je návrat Dominika Svobody. Jediná výtka směřuje k naší gólové produktivitě. V obou zápasech jsme měli vstřelit minimálně pět branek. Martinovi Slezákovi, Danovi Křenovi a Matyáši Kuhajdíkovi moc děkuji za jejich pomoc starším žákům.

Rodiče opět nezklamali a naše hráče vydatně podporovali.

První mistrovské zápasy mladších žáků

Mekkagroup KP MLŽ U 13 - 1. kolo hřiště Jičín - 28.8.2021.

FK Jaroměř - TJ Jiskra Hořice 11:0

Branky: Hochsteiger 4x, Kašajík, Křen, Libich, Runštuk, Tannahauser, Hemelík L, Hemelík V.

FK Jaroměř - SK Jičín I   3:2

Branky: Hemelík V., Hochsteiger, Runštuk

Sestava FK Jaroměř: Šitev - Hemelík V., Hemelík L., Libich, Škoda, Polák, Hochsteiger, Kašajík, Tannhauser, Derner, Runštuk, Křen

Petr Libich, Trenér FK Jaroměř: první zápasy nové sezóny se nám podařilo vyhrát, což je dobře. I přes výhru v obou zápasech máme velké nedostatky v přesunech hráčů a obsazování protihráčů. Na tomto musíme ještě hodně zapracovat. V brance se výborně uvedl náš nový golman Viktor Šitev, který k nám přestoupil ze Smiřic. Pokud budou kluci makat na tréninku, tak jako nyní další dobré výsledky budou následovat.

Rodičům děkuji za silnou podporu v hledišti.

Tuesday the 21st.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.