Mladší žáci - sezona 2013/2014 (ročník 2001 a mladší)

Mladší žáci přivezli pohár z Memoriálu Hýni Horáka

Memoriál Hýni Horáka - 1. ročník - 21.6.2014 - Černilov

Po loňském nultém dějství se v Černilově uskutečnil první ročník Memoriálu Hýni Horáka, který byl důstojným připomenutím památky mladého fotbalisty.

Turnaje v kopané se zúčastnilo deset týmů mladších žáků, letos i s mezinárodní účastí. Kromě klání mladších žáků o putovní pohár se konalo i exhibiční utkání Trenéři týmů proti slavné pražské Amfoře, za kterou nastoupili například Dobiáš, Siegl, Jakubec, Michal, Salava, Zonyga, Titelbach, Semelka a další známé osobnosti. Čestný výkop provedl Roman Skamene a s píšťalkou se představil populární Pavlín Jirků.

Vyhodnoceni byli nejlepší hráči jednotlivých týmů, nejúspěšnější jednotlivci v doplňkových fotbalových dovednostech, všichni hráči deseti týmů převzali pamětní medaile, poháry a hodnotné ceny, které jim budou vzpomínkou na setkání mladých fotbalových nadějí.

Pro pořádek konečné pořadí: 1. FK Jaroměř, 2. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 3. FC Hradec Králové dívky, 4. FK Černilov, 5. FC Nový Hradec Králové, 6. FC Olympia Hradec Králové, 7. Baník Vamberk, 8. Gryf Swidnica (Polsko), 9. TJ Sokol Hoříněves, 10. FK Černilov B.

Foto: Lubomír Douděra. Fotogalerie zde.

Fotogalerie Dagmar Lovasové.

Reportáž televize V1 zde.

VÍTĚZSTVÍ V KP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

7.kolo KP MŽ - 15.6.2014 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Sokol Třebeš  0:0

Komentář hostí: Utkání hrané za převahy domácích, kdy podal vynikající výkon Tomáš Zaal v brance.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n. L. 2:1(0:1)

Branky: Hykš 2

Foto: Sikalovci, fotogalerie: zde.

FK Jaroměř - Náchod/Nové Město n. M. 2:5(2:3)

Branky: Vach, Orct - Zelenka 2x, Vošlajer, Šesler 2x

Komentář hostí: Nejlepší utkání dne, kde si to kluci konečně rozdali ,,na férovku" proti týmu, který chtěl hrát fotbal. Utkání rozhodla větší kvalita v ofenzivě a krásné rychlé akce.

 

Hodnocení trenérů: Bude doplněno později


Tabulka po posledním kole:

0
1
2
3
4
5
6
7
Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1 Jaroměř 18 13 3 2 45:14 42
2 Jičín 18 8 3 7 34:20 27
3 Dvůr Králové 18 7 6 5 27:18 27
4 Náchod/Nové Město 18 8 2 8 34:45 26
5 Třebeš 18 5 6 7 25:29 21
6 Vrchlabí 18 4 5 9 30:49 17
7 Olympia HK A 18 4 3 11 16:36 15

Předposlední kolo KP

6.kolo KP MŽ - 7.6.2014 - hřiště Jaroměř

FK JAROMĚŘ - SK JIČÍN    1:0 (1:0)

Branky: 

Komentář soupeře: Bohužel, zápas s Jaroměří byl (jako oba předchozí s tímto soupeřem) opět o tom, že jsme neproměnili několik ne stoprocentních, ale tisíciprocentních šancí po krásných kombinačních akcích. Fotbalové pravidlo zní jasně: "nedáš - dostaneš", borci SK v tomto zápase nedali minimálně 6 tutovek a nevyužili ani dalších velmi nadějných situací a tak samozřejmě branku dostali a prohráli. Více zde: http://skjicin2002.webnode.cz/

TŘEBEŠ - FK JAROMĚŘ   1:4 ( : )

Branky: 

FK Jaroměř - Vrchlabí   2:2 ( : )

Branky: 

Sestava:

Hodnocení trenérů: 

Děkujeme rodičům za dopravu.  

1. PROHRA V SOUTĚŽI

5.kolo KP MŽ - 1.6.2014 - hřiště Jičín

FK JAROMĚŘ - SK JIČÍN    2:0 (2:0)

Branky: Vach, Khýrová

FK JAROMĚŘ - FK NÁCHOD   2:4 (1:2)

Branky: Beran R., Orct

Sestava: Červenka - Čekal, Filip, Orct, Beran R., Petr, Khýrová, Vach, Kňourková, Beran J., Traxler.

Hodnocení trenérů: Dnešní 2 náročná utkání přinesla fotbal velice dobré úrovně. V prvním zápase proti domácímu Jičínu se nám podařilo dát 2 rychlé branky a dobrou obranou jsme utkání dovedli do vítězného konce.V druhém utkání proti Náchodu si naši hráči vyzkoušeli hru proti soupeři, který hraje o soutěž výš. Fyzicky i rychlostně vybavený soupeř nás od prvních minut přehrával. Výborným výkonem nás držel ve hře náš brankář.

Děkujeme rodičům za dopravu.  

Fotbalově to dnes moc nešlo

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

4 kolo KP MŽ - 24.5.2014 - hřiště Jaroměř

FK JAROMĚŘ - FC OLYMPIA HK  3:0 (1:0)

Branky: Beran R. 2, Orct.

FK JAROMĚŘ - SK JIČÍN  2:0 (0:0)

Branky: Orct 2x

Komentář hostí: Na výborně připraveném pažitu v Jaroměři odehráli kluci 3 utkání a předvedli značně kolísavé výkony. V zápase s domácím suverénem soutěže odehráli borci SK jedno ze svých nejlepších utkání a pouze individuální chybičky (v zakončení i při bránění) stály kluky lepší výsledek, ovšem za výkon je pochválili i domácí trenéři.

FK JAROMĚŘ - DVůR KRÁLOVÉ n/L  0:0

Sestava FK Jaroměř: Červenka - Čekal, Filip, Beran J., Beran R., Orct, Petr, Kňourková, Hykš, Vach, Traxler, Chroust

Hodnocení trenérů: Tento turnaj se nám vůbec nepovedl. Spousta nepřesností, málo pohybu, špatné napadání soupeře, prostě jedno velké trápení. První zápas jsme ještě zvládli brankami v závěru zápasu. Ve druhém zápase proti SK Jičín byl soupeř po většinu utkání lepší. Oba góly jsme vstřelili po chybách soupeřova brankáře. Třetí zápas bojovali kluci jen sami se sebou. Soupeř dobře bránil a vyrážel do nebezpečných brejků. Nakonec jsme byli rádi za bezbrankovou remízu. Jediný kdo podal velmi dobrý výkon, byl v brance Lukáš Červenka.

FK Jaroměř MŽ - Olympia Hradec Králové 24.5.2014, foto: Václav Mlejnek

Tento míč z rohového kopu proti hradecké Olympii jaroměřští mladší žáci neukořistili. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasům starší přípravky: FK Jaroměř - FC Olympia Hradec Králové a SK Jičín - TJ Dvůr Králové nad Labem, k zápasům mladších žáků: FK Jaroměř - FC Olympia Hradec Králové a a SK Jičín - TJ Dvůr Králové nad Labem.

Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.