Výsledkově nepodařený vstup mladších žáků do sezony 2019/2020

1. mistrovský turnaj MLŽ - KP - skupina C - 31.8.2019 - hřiště Rasošky

sobotu, 31.8. 2019, odehráli mladší žáci první mistrovský turnaj v nové sezoně. Zajížděli jsme do Rasošek, kde byli našimi soupeři domácí TJ Rasošky, TJ Slovan Broumov a SK Červený Kostelec B/ Baník Rtyně. Všichni jsme se již na start soutěže těšili a pochopitelně jsme do ní chtěli vstoupit co nejlépe.

Výsledky FK Jaroměř:

TJ Rašošky - FK Jaroměř 2:1 (1:1)

Branky: Dítě

FK Jaroměř - TJ Slovan Broumov 0:1 (0:1)

Branky:

SK Červený Kostelec B/ Baník Rtyně - FK Jaroměř 0:0 (0:0)

Branky:

Dnes je zcela zbytečné hodnotit každé utkání jednotlivě, jelikož všechny zápasy byly jako přes kopírák. Náš místy až drtivý tlak po celých 30 minut, velké množství střeleckých pokusů a velkých šancí, které jsme však nebyli schopni zakončit kvalitně a přesně. V prvních dvou utkáních měl soupeř dvě až tři brejkové situace. V prvním Rasošky využily dvě, ve druhém Broumov jednu a k vítězství to soupeřům stačilo. Proti Kostelci byl náš tlak snad vůbec největší, ale ani tady jsme nebyli schopni využít vůbec nic.

 Sestava FK Jaroměř : Chejnovský - Dohnal, Hanák, Mrkos - Pospíšil, Nguen, Dítě, Olexa, Baudyš - Kadlec, Bano

Martin Čenovský, Lukáš Muller - trenéři FK Jaroměř: Dnešní naše výsledky jsou pro nás velkým zklamáním. Náš cíl byl jednoznačně zvládnout všechna tři utkání jak herně, tak výsledkově. Všechny soupeře jsme fotbalově a kombinačně jasně přehráli, na to se však nehraje a rozhodují branky, které jsme dnes nebyli schopni dát ani z těch nejvyloženějších šancí. Každý zápas jsme se dostali k deseti až patnácti střeleckým pokusům, kterým však trestuhodně chyběla přesnost a kvalita. Dále jsme pak špatně řešili finální fázi, kde jsme byli často zbytečně zbrklí a nepřesní. Musíme jednoznačně zapracovat na koncovce. Snaha se klukům upřít nedala, ale tyto zápasy, ve kterých jsme jasně lepším týmem, musíme prostě zvládat.

Děkujeme rodičům za podporu a dopravu na turnaj.

Tuesday the 28th.
Template © socoolapps | free drupal themes - All rights reserved.