1.kolo KP MŽ - 3.5.2014 hřiště Vrchlabí - Podhůří

FK Jaroměř - Dvůr Králové n/L.  2:1 (1:1)

Branky: Matuška, Orct

FK Jaroměř - FC Vrchlabí   6:0 (1:0)

Branky: Orct 2, Vach 2, Beran R. 2.

Sestava: Červenka - Čekal, Filip, Matuška, Petr, Orct, Beran R., Vach, Hykš, Traxler, Chroust ,Kňourková.

Hodnocení trenérů: Dnes začala finálová část krajského přeboru mladších žáků. Za chladného počasí jsme zavítali na hřiště do Vrchlabí. Prvním soupeřem nám byl tým ze Dvora Králové. Po opatrnějším začátku jsme začali lépe kombinovat a Petr Matuška po závaru před brankou vstřelil první gól zápasu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si množství šancí, ale ani jedna se neujala. A platilo nedáš dostaneš. Soupeř po rychlém protiútoku vyrovnal. Až minutu před koncem se dokázal individuálně prosadit Vojta Orct na 2:1.

V druhém zápase nás čekalo domácí Vrchlabí. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme vstřelili první branku, hráči zlepšili pohyb i přihrávku. A najednou se valil na soupeře jeden útok za druhým, zakončovaný dobrou střelbou.

Pokud budou hráči takto přistupovat ke všem zápasům, budou z něj mít radost a bude je i fanoušky fotbal bavit. Děkujeme rodičům za výraznou podporu a dopravu.