Áčko poslední zápas sezóny nezvládlo a v Týništi padlo v samotném závěru zápasu

15. kolo KP KHK - neděle 12.11.2023 od 14:00 - hřiště Týniště n.O.

SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř 4:1 (1:0)

Branky: 39. Provazník, 81. Malý, 82. Kollár, 87. Voda - 46. Votrubec

SK Týniště nad Orlicí: Ottmar - Diblík, Kadavý (70. Kubánek), Forejtek, Šotola - Voda (89. Horák), Kollár (K), Šreibr, Krupka (46. Nedomanský) - Cvejn, Provazník (54. Malý)

FK Jaroměř: Červenka - Horák, Prokš, Bajer (85. Kudrnáč), Pohořálek (46. Bano) - Častvaj, Votrubec, Gorol, Exnar Ma. (K) (83. Hemelík), Rind (79. Rezek) - Exnar Mi.

Petr Janda, vedoucí týmu SK Týniště n. O.: V posledním domácím utkání jsme chtěli vyhrát, abychom měli lepší výchozí pozici do jara. První poločas byl vyrovnaný, ale i přesto jsme šli do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas jsme začali špatnou koncentrací a hned v první minutě jsme umožnili soupeři srovnat. Zlom přišel cca 15 min. před koncem,kdy Ottmar neuvěřitelným zákrokem chytil jasnou gólovku. Od 80. min. jsme předvedli gólovou smršť a zasadili hostům tvrdé K.O. Výsledek je pro hosty krutý. My jsme šťastní, že jsme utkání zvládli.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Na výborně připraveném hřišti jsme bohužel navázali na nepovedené domácí vystoupení se Skalicí. Ve druhé půli jsme sice rychle vyrovnali, ale nebyli jsme schopni i přes trvaly tlak přidat druhý gól. Byli to naopak domácí, kteří potrestali naše individuální chyby a během závěrečné desetiminutovky nám uštědřil tvrdou lekci.

Rozhodčí: Novotný, Haleš, Šob

DS: Štěpař

ŽK: 27. Šotola, 65. Cvejn - 23. Pohořálek