Debakl áčka na půdě Slavie Hradec Králové

27. kolo M-GROUP KP mužů - neděle 21.5.2023 od 17:00 hřiště Slavia HK.

FC Slavia HK - FK Jaroměř 7:1 (3:0)

Branky: 17. Řezáč, 22. Řezáč, 23. Vošlajer, 46. Novotný, 55. Novotný, 71. Vošlajer, 82. Vošlajer - 74. Beran

FC Slavia HK: Zadrobílek - Kabeláč T. (K), Kundrt, Hlušička (69. Málek), Strasser - Novotný (78. Tomek), Šejvl, Vošlajer, Kabeláč J. (69. Mates) - Chlumecký (58. Kováčik), Řezáč (58. Štipák)

FK Jaroměř: Červenka - Podolník (46. Rind), Michálek (66. Kudrnáč), Poděbradský - Pohořálek, Gorol (77. Častvaj), Bano (66. Beran), Exnar Ma. (K), Horák - Exnar Mi., Kocourek

Václav Pišta, trenér FC Slavia HK: O osudu zápasu bylo rozhodnuto už v prvním poločase, ve kterém jsme potrestali chyby hostů v obraně a ujali se vedení 3:0. V úvodu druhého poločasu jsme skóre rychle navýšili na 5:0 a pak se zápas už jen dohrával. Konečnou podobu výsledku 7:1 dal v 82. minutě z penalty Vošlajer, který završil hattrick. I přes jednoznačný výsledek měl náš výkon značné rezervy, zejména v úvodní půlhodině, kdy jsme pomalu kombinovali a nechtělo se nám moc běhat.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Výsledek je jednoznačný. Slavia byla dnes jasně lepším mužstvem a na hřišti, s výjimkou úvodu zápasu, dominovala.

ŽK: 33. Exnar Ma., 40. Gorol

Rozhodčí: Jarolímek R., Jarolímek M., Žáček