Vítězsví nad vedoucí mužstvem tabulky.

Muži "A" - 14. kolo KP HK – 11.11. neděle 14:00

Jiskra Jaroměř – Červený Kostelec 3:2 (2:1)

Branky: 40. a 43. Škoda, 65. Jakub Horák – 10. a 73. Martin Vít

Jaroměř: Klofanda – Rejchrt, Hrobský, Svoboda (63. Exnar), Rosuschan (46. Ulrych) – Kučera, Holub, Michálek, Ruprich – Škoda, Jakub Horák.

Červený Kostelec: Macek (46. Balcar) – Vejman (77. Lukáš Hlava), Škoda, Havlíček, Janko – Kováčik, Hypius (46. David Hlava), Ondřej Vít, Martínek – Koval, Martin Vít.

Jaroměř začala aktivněji. Hned v první minutě střílel z pravé strany Škoda, ale Havlíček stačil na brakové čáře vyhlavičkovat. Do vedení šli však hosté. V 10. minutě poslal míč zprava před branku Vejman a Martin Vít ho ve skluzu dorazil do jaroměřské sítě. I po inkasovaném gólu se Jaroměř snažila útočit, jenže další velkou šanci měl ve 29. minutě na druhé straně Martin Vít. Po přihrávce zprava z deseti metrů minul branku. Pět minut před přestávkou utekl po levém křídle Horák, předložil míč na penaltu Škodovi, ten obešel brankáře a vyrovnal na 1:1. Ve 41. minutě prodloužil Horák dlouhý pas na Rupricha, ten z osmnácti metrů přehodil brankáře, ale hosty zachránilo břevno. Ve 43. minutě vypálil z 22 metrů Škoda a brankář Macek na jeho střelu k tyči nedosáhl.

Po změně stran začala opět lépe Jaroměř. Ve 49. minutě trefil Holub po rohu tyč. V 57. minutě chytil Klofanda nepříliš prudkou střelu kosteleckého Ondřeje Víta. Po hodině hry prošel zleva k brance hostů Horák, ale trefil jen brankáře. V 62. minutě zablokovali Škodovu střelu z deseti metrů kostelečtí obránci. V 65. minutě střílel Ulrych a tečovaný míč dorazil do sítě Horák. Hosté se nechtěli smířit s porážkou a snažili se útočit. V 73. minutě se po závaru v jaroměřském vápně a centru zleva trefil hlavou do sítě Martin Vít. Hosté se vrhli do útoku a prahli po vyrovnání, jenže Jaroměři se dařilo držet míč a vítězství už udržela.

V hezkém bojovném utkání se Jaroměř tentokrát mohla opřít o své útočníky a po výborném výkonu celého mužstva dokázala přehrát vedoucí mužstvo tabulky.

Žluté karty: 27. Rejchrt, 80. Horák – 86. Vít Ondřej

Komentář domácích: V nadprůměrném utkání se Jaroměř tentokrát mohla opřít o své útočníky a po výborném bojovném výkonu celého mužstva dokázala přehrát vedoucí mužstvo tabulky.

Komentář hostů: Pro diváky výborné utkání s pěti góly. V první půli za stavu 1:0 pro nás rozhodly dvě zahozené vyložené šance Martina Víta. Domácí svou bojovností dokázali zvítězit.

Rozhodčí: Miroslav Svědiroh, Jiří Ujec, Karel Suchomel - delegát Josef Bajer

293 diváků

mich

Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.