Soupiska - ml. přípravka 17/18
Slezák Martin (09)
Kuna Kamil (09)
Křen Daniel (09)
Kříž Jan (09)
Svoboda Dominik (09)
Runštuk Adam (09)
Škoda Jakub (09)
Brandýs Tomáš (10)
Jakl Vít (10)
Libich Šimon (10)
Derner Tomáš (10)
Dohnal Martin (10)
Hlavatý Lukáš (10)
Polák Patrik Samuel (10)
Schovánek Jaroslav (10)
Kašajík Tadeáš (10)
Střelci - mladší přípravka 17/18
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
1 | Ondřej Pácalt | 17 |
2 | Dominik Vít | 11 |
3 | V. Kuhajdík | 10 |
Tobiáš Podolník | 10 | |
4 | Michael Gorol | 9 |
5 | Jan Rada | 8 |
6 | Šimon Pultar | 6 |
7 | Ondřej Májek | 4 |
Matěj Sýkora | 4 | |
8 | Jakub Kudláček | 3 |
Filip Petrák | 3 | |
Nikolas Zapadlo | 3 | |
9 | David Kořínek | 2 |
Matyáš Martin | 2 | |
10 | Jakub Klimpl | 1 |
Jméno hráče |
Počet branek |
Martin Slezák |
79 |
Martin Dohnal |
79 |
Dominik Svoboda |
57 |
Jakub Škoda |
66 |
Adam Runštuk |
41 |
Luboš Hemelík |
23 |
Daniel Křen |
20 |
Šimon Libich |
15 |
Patrik Polák |
12 |
Kamil Kuna |
7 |
Erik Tannhäuser |
12 |
Tadeáš Kašajík |
13 |
Jaroslav Schovánek |
17 |
Martin Vávra |
2 |
David Kučera |
12 |
Jan Kříž |
4 |
Tomáš Derner |
6 |
Adam Pecháček |
4 |
Sebastian Hiesl |
1 |
CELKOVÉ POŘADÍ V SOUTĚŽI
zdroj: web is.fotbal.cz
Tabulka - mladší přípravka 17/18
zdroj: web is.fotbal.cz
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
SOBOTA font> | 11.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
10:30 |
SŽ |
FK Jaroměř |
| ||
13:15 |
MD |
FK Jaroměř/TJ Velic... |
| ||
13:30 |
SD |
FC Spartak Rychnov ... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS