Mladší přípravka - sezona 2014/2015 (ročník 2006 a mladší)

Mladší přípravka zakončila sezónu 100% turnajem ve Dvoře Králové se skóre 53:10 !

Mladší přípravka - 8. kolo 7.6.2015 - turnaj ve Dvoře Kr. od 9:00.

FK Jaroměř ,,A" - Dvůr Králové ,,A"  12:2 (Hemelík 7x, Lebedinský 3x, Libich 2x)

FK Jaroměř ,,A" - FC HK B ,,A"  9:3 (Hofman 3x, Ponikelský 3x, Hemelík 2x, Kašpar)

FK Jaroměř ,,B" - Dvůr Králové ,,B"  24:0 (Holub 6x, Poděbradský 5x, Machač 4x, Mrkos 3x, Pospíšil 3x, Bělohlávek 2x, Bedlek)

FK Jaroměř ,,B" - FC HK B ,,B"  8:4 (Poděbradsky 3x, Holub 2x, Mrkos 2x Machač)

Sestava ,,A" týmu (černých): Lebedinský - Kašpar, Libich, Hofman - Ponikelský, Hemelík

Sestava ,,B" týmu (červených): Pospíšil - Machač, Bedlek, Bělohlávek - Mrkos, Holub, Poděbradský

Áčko (černí) mělo v prvním zápase po celý zápas jasnou převahu a domácí téměř do ničeho nepustilo. Výsledek mohl být daleko vyšší, ovšem hlavně ve druhém poločase jsme neproměnili spoustu gólových šancí a nutno říci, že domácí brankáře se rovněž překonával. Ve druhém zápase to již byla jiná káva. Proti FCéčku se ale kluci hecli a podali opravdu velmi dobrý týmový a bojovný výkon, a to hlavně ve 2 poločase. Dnes to kluci neměli jednoduché, neboť jsme měli 3 absence, ale dokázali to zvládnout dobře. Veliká pochvala pro všechny, ale jedna jmenovitá letí pro Fandu Hemelíka, který hrál dnes opravdu výborně.

Béčko (červení) dnes hrálo rovněž velmi dobře. V prvním zápase si proti maldším protihráčům domácích otevřelo střelnici a konečné skóre se nakonec zastavilo až na čísle 24!. Ve druhém utkání nastoupilo proti FCéčku a z tohoto zápasu jsme měli trochu obavu. Kluci však bojovali doslova jako lvi a výsledkem toho je krásná výhra 8:4. Rovněž i v béčko pochvala úplně pro všechny, ale velikou radost nám udělal Honzík Holub, který dnes hrál opravdu velmi dobře - jen tak dál...

Děkujeme rodičům za dopravu a fandění.

Mladší přípravka na posledním domácím turnaji téměř 100%

Mladší přípravka - 7. kolo 2.5.2015 - turnaj v Jaroměři od 12:00.

FK Jaroměř ,,A" - Slovan Broumov ,,A"  12:3 (Lebedinský 4x, Poděbradský 3x, Karel 2x, Ponikelský, Libich, Hemelík)

FK Jaroměř ,,A" - SK Třebechovice ,,A"  14:5 (Ponikelský 5x, Kašpar 3x, Hemelík 3x, Karel 2x, Libich)

FK Jaroměř ,,B" - Slovan Broumov ,,B"  11:3 (Mrkos 3x, Machač 2x, Holub 2x, Bělohlávek, Pospíšil, Bedlek, Tkáč M.)

FK Jaroměř ,,B" - SK Třebechovice ,,B"  6:8 (Holub 4x, Bedlek, Machač)

Sestava ,,A" týmu (červených): Dufek - Kašpar, Karel, Libich, Hofman - Ponikelský, Poděbradský, Hemelík, Lebedinský

Sestava ,,B" týmu (černých): Baudyš - Bedlek, Bělohlávek, Machač, Pospíšil - Tkáč J., Holub, Tkáč M., Mrkos

Áčko (černí) odehrálo výborný první zápas s Broumovem se kterým jsou  naše zápasy vždy velmi vyrovnané. První poločas byl opravdu exkluzivní a se soupeřem jsme si dělali doslova co jsme chtěli. Druhý poločas kluci trochu polevili, ale i přesto si připsali zasloužené, vysoké a hlavně cenné vítězství. Ve druhém zápase jsme trochu experimentovali se sestavou, což nám v prvním poločase moc nevyšlo. Po změně ve druhém poločase to již bylo ono a soupeře, který hrál pouze v 5ti lidech jsme dokázali rovněž vysoko porazit. Pochvala pro všechny hráče na dnešním turnaji. Potěšujícím faktem je to, že se střelecky dokáže prosadit skoro každý hráč ze sestavy.

Béčko (červení) se dnes představilo ve velmi dobrém světle a první zápas vysoko porazilo nepříjemný Broumov. Ve druhém utkání byl zápas o dost těžší a kluci většinu zápasu prohrávali, dokázali před koncem dokonce i vyrovnat, ale soupeř nakonec vstřelil 2 góly a zápas dovedl do vítězného konce. Rovněž pochvala pro všechny hráče. I zde je potěšujícím faktem to, že se střelecky dokáže prosadit skoro každý hráč ze sestavy.

Děkujeme rodičům za fandění.

Mladší přípravka bojovala na kvalitně obsazeném turnaji v Hradci

Mladší přípravka - 6. kolo 23.5.2015 - turnaj v Hradci od 9:00.

FK Jaroměř ,,A" - FC Hradec ,,A"  1:5 (Hemelík)

FK Jaroměř ,,A" - RSCM Rozkoš ,,A"  5:1 (Hemelík 2x, Ponikelský, Karel, Bělohlávek)

FK Jaroměř ,,A" - FK Černilov ,,A"  6:2 (Ponikelský 3x, Karel, Hemelík, Bělohlávek)

FK Jaroměř ,,B" - FC Hradec ,,B"  1:15 (Machač)

FK Jaroměř ,,B" - RSCM Rozkoš ,,B"  2:6 (Holub, Machač)

FK Jaroměř ,,B" - FK Černilov ,,B"  6:5 (Holub 3x, Mrkos, Poděbradský, Machač)

Sestava ,,A" týmu (černých): Lebedinský - Karel, Hofman, Kašpar - Ponikelský, Hemelík, Bělohlávek

Sestava ,,B" týmu (červených): Pospíšil, Machač, Holub, Bedlek, Poděbradský, Mrkos, Baudyš

Áčko (černí): se v prvním zápase utkalo s domácím Hradcem. Utkání se hrálo od začátku v obrovském tempu a než se kluci stačili rozkoukat, prohrávali jsme o 2 branky, když obě padli po rohových kopech. Za stavu 1:3 měli kluci 3 obrovské šance včetně tyčky na otočení výsledku, ale bohužel je nevyužili. To domácí naopak další 2 branky přidali a rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Ve druhém zápase si kluci poradili s věčným rivalem ze Skalice, když ho porazili zaslouženě a snad nejvyšším rozdílem v historii. V posledním utkání byl zápas dlouho vyrovnaný, ovšem ve druhém poločase kluci začali více běhat a přípsali si tak další vysoké vítězství nad ne příliš oblíbeným (výsledkově) soupeřem. Pochvala všem hráčům za předvedené výkony. Jmenovitá pochvala letí za Martinem Hofmanem, který dnes odehrál vůbec první zápas za áčko ,,venku" a rozhodně nezklamal.

Béčko (červení) dnes určitě nahlodal výsledek prvního zápasu s domácími, když vysoko prohráli a dlouho se z této prohry nemohlo oklepat. Ve druhém utkání se Skalicí byl zápas po celou dobu vyrovnaný, ovšem góly dával pouze soupeř. Kluci si spravili chuť v posledním utkání, když v poločase sice prohrávali 3:5. Svou bojovností však dokázali výsledek otočit na 6:5 ve svůj prospěch a zakončit tak tento turnaj pěkným vítězstvím.

Děkujeme rodičům za dopravu fandění.

Oslabená mladší přípravka bojovala statečně na domácím turnaji !

Mladší přípravka - 5. kolo 17.5.2015 - turnaj v Jaroměř od 11:00.

FK Jaroměř ,,A" - FKM Javorka ,,A"  12:0 (Poděbradský 4x, Lebedinský 2x, Ponikelský 2x, Karel 2x, Machač, vlastní)

FK Jaroměř ,,A" - MFK Trutnov ,,A"  4:5 (Lebedinský, Poděbradský, Ponikelský, Karel)

FK Jaroměř ,,A" - FK Náchod ,,A"  8:1 (Poděbradský 4x, Karel 3x, Ponikelský)

FK Jaroměř ,,B" - FKM Javorka ,,B"  4:7 (Baudyš 4x)

FK Jaroměř ,,B" - MFK Trutnov ,,B"  1:6 (Baudyš)

FK Jaroměř ,,B" - FK Náchod ,,B"  4:7 (Mrkos 2x, Baudyš, Hrobský)

Sestava ,,A" týmu (černých): Dufek - Karel, Ponikelský, Machač, Lebedinský, Poděbradský

Sestava ,,B" týmu (červených): Pospíšil - Bedlek, Mrkos, Baudyš - Sodomka, Hrobský, Tkáč J., Tkáč M.

Áčko (černí): Díky škole v přírodě nám dnes chybělo hned 5 hráčů (Kašpar, Libich, Hofman, Holub, Bělohlávek). Díky tomuto faktu jsme měli v ,,A" týmu pouze 5 lidí - čili 1 na střídání a ještě k tomu jinak gólmana (Lebedu) ve hře. První zápas jsme vyhráli jednoznačně, i když vítězství mohlo být daleko vyšší. Druhý zápas nás čekal nejtěžší soupeř z Trutnova. Prohrávali jsme již o 3 branky, kluci se však nevzdali a dokázali vyrovnat a měli i další šance. Bohužel v závěru soupeř střelami z dálky zvrátil vítězství na svou stranu. V posledním utkání proti Náchodu bylo na klukách již vidět, že fyzický odchází a střídání přibývalo...I přesto kluci našli zbytek sil a Náchod porazili, i když nutno uznat, že soupeř hrál velmi dobře. Pochvala za bojovnost a nasazení po všechny 3 zápasy.

Béčko (červení) to dnes mělo složité. Vzhledem ke ,,ztrátám" v našich kádrech hráli v základu hned 3 hráči mini-přípravky, kteří však určitě nezklamali, proti větším a starším klukům to ale měli hodně složité. Kluci i přes tento handicap statečně bojovali všechny 3 zápasy a mít větší štěstíí, určitě se dal jeden z nich alespoň zremizovat. Pochvala všem hráčům za předevedené výkony a bojovnost v dnešním turnaji.

Mladší přípravka odehrála další úspěšný turnaj ve Skalici

Mladší přípravka - 3. kolo 2.5.2015 - turnaj v Hradci od 9:00.

FK Jaroměř ,,A" - RSCM Rozkoš ,,A"  2:1 (Karel, Ponikelský)

FK Jaroměř ,,A" - Slovan Broumov ,,A"  1:2 (Ponikelský)

FK Jaroměř ,,B" - RSCM Rozkoš ,,B"  7:0 (Poděbradský 2x, Bedlek, Machač, Baudyš, Hofman, Mrkos)

FK Jaroměř ,,B" - Slovan Broumov ,,B"  10:0 (Baudyš 3x, Holub 3x, Bedlek 2x, Mrkos 2x)

Sestava ,,A" týmu (černých): Dufek - Kašpar, Karel, Libich - Ponikelský, Hemelík, Bělohlávek

Sestava ,,B" týmu (červených): Lebedinský - Hofman, Baudyš, Machač, Poděbradský - Mrkos, Bedlek, Holub, Pospíšil

Áčko (černí) se dnes utkalo se dvěma opravu kvalitmíni soupeři. V tradičním derby proti Skalici jsme byli celý zápas herně lepším týmem, ovšem dlouho jsme se nemohli gólově prosadit. Nakonec jsme však kýžený vítězný gól vstřelili a zaslouženě vyhráli. Ve druhém zápase nás čekal velmi silový tým Broumova. Za stavu 1:1 jsme dali břevno a neproměnili samostatný nájezd. To se nám vymstilo, neboť Broumov se trefil (jak je jeho tradicí) pumelicí z dálky...I přes tuto prohru hráli kluci dnes velmi dobře a pochvala patří všem za předvedený bojovný výkon.

Béčko (červení) si v prvním zápase poradilo s domácími, i když začátek zápasu byl velmi vyrovnaný. Poté však kluci začali střílet góly a zaslouženě zvítězili. Ve druhém utkání na nás čekal celek Broumova. Ani tento soupeř nám nedal ani jeden gól a skóre se nakonec zastavilo až na populární ,,desítce". Všichni kluci dnes zaslouží pochvalu za snahu a výkon - jen tak dál.