HOME

Návrhy plakátů jaro 2019

24. 3. 2019 - FC Slavia Hradec Králové



14. 4. 2019 - SK Jičín



28. 4. 2019 - TJ Jiskra Hořice



8. 5. 2019 - FK Kostelec nad Orlicí



12. 5. 2019 - SK Dobruška



26. 5. 2019 - SK Sobotka



9. 6. 2019 - RMSK Cidlina Nový Bydžov



Test uživatele

Hello in the world of Jumi!

Dear unknown, not logged, friend!
Have a nice day, weeks, months and years with Jumi!



vychozi
What next? Try Joomla!-Jumi blogspot component in your pages now!




Test upload souboru pomoci PHP

      Informace o čase:
      2019-07-15 08:34:26

 

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
20.07.19
So 10:30
přátelský zápas
FK Kostelec nad Orlicí FK Jaroměř muži A stadion Kostelec n. O.
24.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FC České Meziříčí FK Jaroměř muži A stadion České Meziříčí
27.07.19
So 10:15
Pohár hejtmana mužů KHK - předkolo
TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř muži A hřiště Bílá Třemešná
31.07.19
St 18:00
přátelský zápas
FK Jaroměř FK Chlumec nad Cidlinou muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Monday the 15th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.