Mladší přípravka do třetice 2x vyhrála a 1x prohrála i v České Skalici

3. kolo Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky - sobota 19.9.2020 od 10:00 - hřiště Česká SKalice

FK Jaroměř – Sl. Broumov 5:10

Branky: Svetlák 3x, Poděbradský 1x, Zámečník 1x

FK Jaroměř – TJ Rasošky 14:1

Branky: Poděbradský 5x, Svetlák 3x, Huňka 3x, Šafková 1x, Radil 1x,  Kašpar 1x.

FK Jaroměř – SK Česká Skalice 7p:6

Branky: Svetlák 2x, Poděbradský 1x, Huňka 1x, Tomek 1x

Sestava FK Jaroměř: Tomek, Svetlák, Poděbradský, Radil, Huňka, Kašpar, Šafková, Zámečník, Košek

Další  ze série mistrovských turnajů určených pro hráče  ročníku 2012 a mladší jsme odehráli na krásném hřišti v České Skalici. Na tomto se kromě nás ještě představily týmy Broumova, Rasošek a České Skalice.

První zápas jsme odehráli proti silnému týmu Broumova, který od začátku zápasu předváděl pěknou kombinační hru. První poločas jsme nakonec prohráli 2:5. Kluci s Emilkou dělali co mohli, ale porazit tým Broumova je zatím nad naše síly. Velkou pochvalu si zaslouží Adam v brance, který nás několikrat podržel a zneškodnil gólové šance soupeře.

Druhé utkání jsme odehráli proti týmu Rasošek. Soupeře jsme jasně přehráli a tomu odpovídal i konečný výsledek 14:1.

V třetím utkání proti domácímu týmu České Skalice jsme začali velmi dobře a první poločas vyhráli 4:1. V druhém poločase jsme přestali hrát a hlavně dávat góly, čehož soupeř využil a konec zápasu skončil remízou 6:6. V penaltovém rozstřelu jsme nakonec byli úspěšnější a vyhráli  3:2.

Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedenou hru a bojovnost.