3 body si odvezla mladší přípravka z turnaje v Červeném Kostelci

5. kolo KP MP 8.10.2016 v Červeném Kostelci

FK Jaroměř/TJ Sokol Stěžery : TJ Červený Kostelec 8:4 (3:3)

Branky: Dohnal 2x, Baudyš, 6x Stěžery

FK Jaroměř/TJ Sokol Stěžery : SK Rozkoš/Velká Jesenice 10:23 (3:15)

Branky: Slezák 2x, Svoboda, Stěžery 7x

Martin Sodomka trenér: V prvním zápase jsme hráli proti domácímu týmu z Červeného Kostelce. První poločas jsme odehráli proti jejich slabšímu týmu, a to hned bylo vidět i na naší hře. Potvrdili jsme to, že proti vyrovnaným soupeřům umíme hrát a nebojíme se něco vymyslet. Díky přesným přihrávkám jsme se dostávali do výhodných pozic a šancí, ale bohužel se nám podařilo proměnit pouze dvě, ale ty stačili na vítezství v poločase. Ve druhém poločase jsme teprve ukázali co všechno umíme. Hráli jsme proti jasně silnějšímu soupeři, ale díky bojovnosti a spolupracování jako jeden tým, jsme dokázali udržet krásnou a zaslouženou remízu 1:1. Druhý zápas jsme začínali proti týmu z Jesenice. Bohužel prvních 13 minut jsme zapomněli jak se hraje fotbal, dělali jsme neskutečné chyby, kterými jsme soupeři darovali góly. V závěrečných 7 minutách jsme se probudili a přehrávali soupeře ovšem k druhému víteznému poločasu za turnaj to nestačilo. Ve druhém poločase nás čekal mnohem těžší soupeř z České Skalice, který nás celý zápas ve všem převyšoval a za celých 20 minut jsme se dostali dvakrát k soupeřově brance. Zřejmě spokojeni s výsledky předchozích zápasu, jsme opět působili jako když fotbal hrajeme poprvé. Celý turnaj se mi však líbil a na klukách je vidět jasné zlepšení, když takhle budeme pokračovat, máme šanci i za nějaký ten čas vyhrát proti silnějším soupeřům.

Sestava FK Jaroměř: Baudyš - Dohnal, Wache, Prokš, Chejnovský, Slezák, Blažek, Svoboda, Škoda