Branky: Ponikelský 4x, Pitor, Dohnal D. (p)

Branky: Ponikelský 3x, Machač, Poděbradský

Branky: Machač, Ponikelský

Zápas o 3-4 místo:

FK Jaroměř : TJ Svitavy  4:1

Branky: Poděbradský 2x, Ponikelský 2x

Jako každý jiný turnaj v Chrudimi, tak i tento byl velmi kvalitně obsazen. V základní skupině jsme dostali velmi nepříjemného soupeře z Dobrušky a vítěze turnaje FC Hradec Králové. První zápas jsme zvládli bez zaváhaní a nastoupili jsme k němu zodpovědně již od první minuty a zaslouženě jsme vyhráli. Další zápas nás čekal s Dobruškou, kterou velmi dobře známe a vždycky hrajeme vyrovnaný zápas. Nejinak tomu bylo v Chrudimi, kdy jsme po pár našich neúspěšných akcích dostali gól a museli jsme dotahovat v posledních čtyřech minutách. To se nám povedlo a dokonce jsme obrátili, ale po domluvě trenérů, jelikož předtím byl faul gól nebyl uznán a zápas skončil zaslouženě pro obě strany dobře. Proti Nemošicím jsme chtěli jednoznačně výhru avšak jsme nepředvedli vůbec žádný fotbal a na zápas do 9 min se nedalo vůbec dívat, ale nakonec jsme vydřeli vítězství. Poslední zápas byl s týmem Hradce Králové, který byl jasným favoritem na první místo. Začátek se nám opět nepovedl a prohrávali jsme o jeden gól. Bylo vidět, že kluci jsou motivovaní a zabrali a nakonec i obrátili na 2:1. Bohužel ke konci utkání se soupeři podařilo vyrovnat a tak jsme se dostali na druhé místo ve skupině a měli jsmě hrát o 3 a 4 místo s týmem ze Svitav. Se Svitavama jsme hráli vůbec poprvé a nevěděli jsme co čekat. Ukázala se však naše fotbalovost a zaslouženě jsme vyhráli a skončili na krásném třetím místě.

Celkově jsme byli spokojeni a musíme kluky pochválit za předvedený výkon a po dlouhé době vydařený turnaj.

Sestava FK Jaroměř: Pospíšil - Machač, Poděbradský, Mrkos - Dohnal D., Ponikelský, Pitor