Druhé letošní mistrovské zápasy STP v Bělovsi

2. kolo DRANA KP SP U-11 - sk. F, jaro 2024, neděle 7.4. 9:00, stadion Náchod-Běloves UMT

Branky Jaroměř: Zoček 5x, Brusnický 2x, Derner 2x, Topicha

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Ponikelský, Massalatchi, Topicha, Zoček, Paluska, Brusnický

Sestava TJ Rasošky: Miewald - Valášek, Jedinák, Kaňka, Ulrychová, Smitka, Hubka, Hübner, Marek

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Skvělý první poločas s čistým kontem vystřídalo vystřízlivění v tom druhém. Jen díky Rasoškám z toho byla první celková jarní výhra. V druhém zápase nás čekal silný domácí tým. Kluci ale dokázali, že když se chce, tak jde hrát se všemi. Výsledek vypadá hrozivě, ale je třeba kluky pochválit za poslední poločas, kdy se přetahovali o vítězství do poslední minuty. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.