Starší přípravka po pěkném výkonu s dvěma výhrami z Nového Hradce

8. kolo KP STP – 14.10. 2018 – hřiště Nový Hradec Králové

Branky: Poděbradský 5x, Svoboda 5x, Baudyš, Hemelík

FC Nový HK/FK Černilov – FK Jaroměř 8:11 (5:5)

Branky: Svoboda 3x, Baudyš 3x, Poděbradský 2x, Slezák, Hrobský, Nguyen

Sestava FK Jaroměř „A“: Kříž – Škoda, Hrobský, Baudyš, Svoboda, Hemelík

Sestava FK Jaroměř „B“: Chejnovský – Slezák, Kuhajdík, Poděbradský, Nguyen, Křen, Valášek

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: Na tento turnaj jsme odjížděli početně oslabeni, pro nemoc nemohli nastoupit Danda, Adam a Sebík, a tak jsme utkání odehráli pouze s jedním hráčem na střídání. Naopak za nás nastoupil opět Tomík Poděbradský, který svou hrou pozvedl výkon druhého týmu. Dnešní turnaj jsme nastoupili proti týmům, které jsme v posledním vzájemném utkání nedokázali porazit. I když jsme v minulosti se soupeřem z Vysoké předváděli vyrovnané zápasy, porazit se nám ho podařilo až dnes. Obě utkání byla velmi vyrovnaná, ale díky bojovnosti a šikovnosti jsme dnes soupeře dokázali porazit. Rodičům za fandění a klukům za předvedený výkon dnes děkujeme.

I přes dvě prohry sympatický herní projev starší přípravky

7.kolo KP STP 6.10.2018 – podzim – hřiště Vysoká n/L

TJ Sokol Třebeš – FK Jaroměř 9:4 (5:1)

Branky: Hrobský, Baudyš, Slezák, Svoboda

FK Vysoká n/L – FK Jaroměř 13:6 (8:3)

Branky: Baudyš 4, Hrobský, Runštuk

Sestava FK Jaroměř „A“: Kříž – Škoda, Dohnal M., Baudyš, Hrobský, Svoboda, Valášek

Sestava FK Jaroměř „B“: Chejnovský – Wache, Kuhajdík, Slezák, Nguen, Runštuk, Křen

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: Na tomto turnaji jsme dnes nastoupili proti kvalitním soupeřům a tak jsme se těšili na kvalitní fotbal z obou stran. I přes zranění Tomáše Poděbradského, a neúčasti Dandy Dohnala a Adama Prokše, jsme dnes předvedli kvalitní výkon. Sice jsme výsledkově odešli poraženi, herně jsme však ukázali, že nás fotbal baví. Naše „Áčko“ dokázalo své soupeře dvakrát porazit 3:0 a 3:2, ale i „Béčko“ přes porážky se proti silově silnějším soupeřům herně neztratilo. Děkujeme klukům za dnešní výkon a rodičům za podporu v hledišti.

Špatný herní projev starší přípravky v Černilově.

6.kolo KP STP 30.9.2018 – podzim – hřiště Černilov

FK Jaroměř – TJ Sokol Rasošky 38:5  (21:1)

Branky: Prokš 8, Hemelík 8, Baudyš 6, Dohnal 5, Křen 3, Nguen 2, Slezák 2, Runštuk 2, Škoda, Kříž

FK Jaroměř – FC Nový HK/FK Černilov 2:16 (2:9)

Branky: Prokš, Baudyš

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Baudyš, Prokš, Nguen, Dohnal, Kuhajdík,

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Slezák, Škoda, Runštuk, Hemelík, Křen

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: Dnes jsme zajížděli do Černilova oslabenější a bez hráčů na střídání, naštěstí se nikdo nezranil a utkání jsme dohráli v plném počtu. To je ale jediná kladná věc z tohoto utkání. Náš dnešní herní výkon bychom ohodnotili jako nejhorší během tohoto podzimu. Míč nám dnes spíše překážel a my jsme nedokázali v herních činnostech udělat soupeři kličku. Chyběla nám odvaha, pohyb a hlavně chuť hrát. Jako bychom byli všichni myšlenkami na probíhající jaroměřské pouti. Kolotoč se střelnicí si však dnes na hřišti užil více soupeř. Na dnešní výkon musíme rychle zapomenout a do příštího týdne zapracovat na zlepšení ve všech činnostech. Děkujeme rodičům za dopravu.

Starší přípravka nestačila v domácím prostředí na Třebeš .

4. kolo KP STP 23.9.2018 – podzim – hřiště Jaroměř

FK Jaroměř – TJ Sokol Rasošky 41:2 (21:2)

Branky: Poděbradský 9, Baudyš 8, Hrobský 6, Slezák 5, Nguen 5, Hemelík 3, Prokš 2, Křen, Runštuk, Škoda

FK Jaroměř – TJ Sokol Třebeš 6:14 (3:5)

Branky: Poděbradský 2, Hrobský, Křen, Baudyš, Hemelík

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Wache, Kuhajdík, Poděbradský, Hrobský, Nguen, Křen

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Slezák, Baudyš, Škoda, Prokš, Runštuk, Hemelík

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: V domácím prostředí jsme se znovu utkali s kluky z Rasošek a poprvé v této sezóně jsme poměřili síly se soupeřem z Třebše. Už první zápas proti Rasoškám ukázal, ačkoli jsme vysoko zvítězili, že náš herní projev není takový, jaký bychom chtěli předvádět. To se potom projevilo i v zápase s Třebší. Naše Áčko odehrálo zápas dobře , se soupeřem drželo krok a výsledkem byly dvě remízy 2:2 a 2:2. Našemu Béčku však zápas příliš nevyšel a oba své poločasy prohrálo 1:3 a 1:7. Hlavně druhý poločas nás soupeř školil v rychlosti, v soubojích jeden na jednoho, zkrátka ve všech herních činnostech. Honza v brance si dnes opravdu zachytal a musím ho za předvedené zákroky pochválit. Děkujeme rodičům za podporu v hledišti a pomoc s přípravou hřiště.

První prohra starší přípravky ve vyrovnaném zápase s domácím týmem

3. kolo KP STP 15.9.2018 – skupina C – podzim – hřiště Vysoká n/L

FK Jaroměř – TJ Sokol Rasošky 48:2 (23:0)

Branky: Prokš 10x, Baudyš 8x, Hrobský 8x, Slezák 5x, Dohnal D. 4x,          Svoboda 3x, Škoda 3x, Dohnal M. 3x, Křen 2x, Nguen 2x

FK Vysoká n.Labem - FK Jaroměř 6:4 (4:3)

Branky: Baudyš 2x, Prokš, Slezák

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Baudyš, Prokš, Dohnal Daniel, Nguen, Libich, Křen

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Hrobský, Škoda, Slezák, Svoboda, Dohnal Martin, Hemelík, Valášek

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: Na dnešní turnaj jsme kvůli omluvenkám požádali o výpomoc kluci z mladší přípravky Martina Dohnala a Šimona Libicha, kteří svým výkonem ukázali, že se mohou měřit i se staršími soupeři. Na úvod jsme se utkali, stejně jako před týdnem, s kluky  z Rasošek. Zápas jsme zvládli a vysoko zvítězili. Druhý zápas proti domácímu soupeři z Vysoké nad Labem jsme očekávali mnohem těžší a vyrovnanější, což se potvrdilo. Naše Áčko první poločas těsně vítězí 2:1 (Baudyš 2) a Béčko po boji prohrává 1:3 (Slezák). Druhý poločas po výměně soupeřů naše Áčko těsně prohrává 1:2 (Prokš) a Béčko odehraje poločas bez branek 0:0. Tento zápas i přes prohru hodnotíme pozitivně. Utkání bylo velmi vyrovnané, hrané ve vysokém tempu a bojovnosti do posledních minut zápasu. Několik našich slibných šancí zůstalo nevyužito, naopak soupeř byl v těchto situacích úspěšnější. I přes prohru děkujeme všem klukům za předvedený výkon a rodičům za hlasitou podporu v hledišti. A jedeme dál.