Starší přípravka - sezona 2023/2024 (ročník 2013 a mladší)

Poslední turnaj starší přípravky v Rasoškách

10. kolo SP, neděle 5.11.2023 09:00, hřiště Rasošky.

FK Jaroměř/TJ Rasošky - Sokol Vítězná/TJ Tatran Hostinné 19:21 (7:6)

Branky: 

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Jiskra Hořice 14:8 (6:6)

Branky: 

Soupiska FK Jaroměř: Ponikelský - Massalatchi, Topikha, Dohnal, Kábrt, Kotýnek, Derner, Paluska, Zoček, Přibyl

Soupiska TJ Rasošky:

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: První poločas kluci poctivě odmakali a nedali soupeři ani metr na hřišti zadarmo. Byly k vidění i velmi pěkné akce. Do druhého poločasu vstoupili také skvěle, a v jeho polovině vedli už 7:2. Bohužel poté si začali myslet, že vše půjde samo, a vlivem hlavně našich chyb druhý poločas prohráli 8:11 a ztratili šanci na celkové vítězství.

Po velkém ponaučení z prvního zápasu se kluci znovu vzchopili a proti kvalitnímu soupeři z Hořic předvedli velmi dobrý výkon. I přes rychle docházející síly dokázali kluci vstřelit více gólů než soupeř, což znamenalo celkové vítězství.

Poslední turnaj podzimu byl znovu pozitivním překvapením. Je evidentní, že se kluci herně zvedli a důsledkem toho jsou výhry nebo jen těsné prohry. Stále máme však přes zimu na čem pracovat. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Trenér TJ Rasošky Vojtěch Šmied:

Další turnaj starší přípravky ve Dvoře

9. kolo SP, neděle 29.10.2023 14:00, hřiště Dvůr Králové

MFK Trutnov II. - FK Jaroměř/TJ Rasošky 12:10 (4:4)

Branky: 

TJ Dvůr Králové n. L. - FK Jaroměř/TJ Rasošky 22:13 (8:9)

Branky: 

Soupiska FK Jaroměř: Roman - Massalatchi, Topikha, Derner, Paluska, Dohnal,Kábrt, Zoček,Klofáč

Soupiska TJ Rasošky:

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: V prvním utkání jsme byli Trutnovu více než rovnocenným soupeřem , hráči dobře napadali soupeře a bránili. K vidění byli i pěkné kombinační akce. Výborní brankáři soupeře nám však vychytali i nemožné a proto jsme odešli s prohrou, která však nebyla tak vysoká jako v předešlých zápasech. Naše hráče můžeme za tento zápas jenom pochválit.

V druhém utkání s favorizovaným Dvorem bylo naším cílem vstřelit béčku soupeře co nejvíce branek a naopak co nejméně obdržet od áčka. Ne tak docela se nám to podařilo i když jsme měli evidentně převahu ale vázlo zakončení a tak jsme si nevytvořili potřebný náskok ve skore. Zápas s áčkem se zpočátku vyvíjel poměrně dobře, soupeři jsme nenechávali prostor k jeho rychlým akcím. To nám však dlouho nevydrželo a soupeř se začal výrazně prosazovat a počet branek v naší síti se rychle zvyšoval. Našim hráčům došli všechny síly a tak jsme vysoko prohráli.

Je vidět že máme stále na čem pracovat a dále poctivě trénovat. Děkujeme rodičům za fandění a dopravu.

Trenér TJ Rasošky Vojtěch Šmied:

Turnaj starší přípravky ve Dvoře

8. kolo SP, sobota 21.10.2023 14:00, hřiště Dvůr Králové

So. Vítězná/Tatran Hostinné - FK Jaroměř/TJ Rasošky 13:26 (3:11)

Branky: 

TJ Dvůr Králové n. L. - FK Jaroměř/TJ Rasošky 18:16 (5:8)

Branky: 

Soupiska FK Jaroměř: Ponikelský - Kábrt, Dohnal, Derner, Djibo Massalatchi , Paluska, Přibyl , Klofáč, Topikha

Soupiska TJ Rasošky:

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: První poločas se nám herně velmi podařil. Kluci makali, napadali, a k vidění byly i krásné akce do prázdné brány. Druhý poločas byl nepovedený. Klukům docházely síly, a po chvilce odpadli úplně. Nakonec z toho byla druhá výhra v sezóně. Druhý zápas jsme sehráli se Dvorem. Kluci se vzchopili a předvedli nejlepší výkon se starším výběrem Dvora. V druhém poločase si s chutí zastříleli a k celkovému vítězství chyběl jen lepší druhý poločas Rasošek.

Znovu povedený turnaj, ale pořád máme na čem pracovat. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Trenér TJ Rasošky Vojtěch Šmied:

Domácí turnaj starší přípravky

7. kolo SP, neděle 15.10.2023 19:00, hřiště Jaroměř

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Dvůr Králové n. L. 21:20 (10:10)

Branky: 

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Jiskra Hořice 8:17 (5:10)

Branky: 

Soupiska FK Jaroměř: Beran, Paluska, Djibo Masalatchi, Přibyl, Kábrt, Derner, Dohnal, Ponikelský, Topikha, Zoček

Soupiska TJ Rasošky: Ondra Valášek, Karel Hübner, Šimon Haase, Lili Ulrychová, Daniel Kaňka, Vojta Smitka, Lukáš Jedinák, Pavel Marek

KP SP FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové, 15.10.2023, foto: Václav Mlejnek TJ Rasošky hraje ve žlutých dresech.

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Po delší době nás čekal domácí turnaj. První zápas jsme odehráli s velmi kvalitním týmem ze Dvora Králové. K zápasu kluci přistoupili zodpovědně. První poločas si s chutí zastříleli. V druhém předvedli skvělý výkon a v součtu z toho byla první výhra v sezóně. Druhý zápas jsme začali remízou s neméně kvalitním soupeřem z Hořic. Do druhého poločasu jsme nastoupili s velkým nasazením a vedli 2:0. Nakonec začaly docházet síly a odešli jsme s jasnou porážkou. Kluky bych chtěl za dnešní turnaj pochválit. Makali do konce svých sil. Turnaj nám znovu ukázal spoustu věcí, na kterých lze stavět. A také spoustu věcí, které musíme potrénovat. Děkujeme rodičům za fandění.

Trenér TJ Rasošky Vojtěch Šmied: Dnes jsme se po delší době sešli skoro v plné sestavě. V prvním zápase nás čekal Dvůr Králové v utkání padlo spoustu krásných branek po krásných akcí. Pro spojený tým Jaroměře a Rasošek to bylo první celkové vítězství v součtu. Druhý zápas jsme odehráli proti Hořicím a nutno pochválit oba týmy. Hrál se super fotbal, míč byl celou dobu ve hře a kluci i dívky si zahráli. Je za námi další turnaj za který si zaslouží, jak tým Jaroměře, tak tým Rasošek pochvalu. Poděkování rodičům za fandění.

KP SP FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové, 15.10.2023, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek.

Monday the 26th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.