První prohra starší přípravky ve vyrovnaném zápase s domácím týmem

3. kolo KP STP 15.9.2018 – skupina C – podzim – hřiště Vysoká n/L

FK Jaroměř – TJ Sokol Rasošky 48:2 (23:0)

Branky: Prokš 10x, Baudyš 8x, Hrobský 8x, Slezák 5x, Dohnal D. 4x,          Svoboda 3x, Škoda 3x, Dohnal M. 3x, Křen 2x, Nguen 2x

FK Vysoká n.Labem - FK Jaroměř 6:4 (4:3)

Branky: Baudyš 2x, Prokš, Slezák

Sestava FK Jaroměř „A“: Chejnovský – Baudyš, Prokš, Dohnal Daniel, Nguen, Libich, Křen

Sestava FK Jaroměř „B“: Kříž – Hrobský, Škoda, Slezák, Svoboda, Dohnal Martin, Hemelík, Valášek

Martin Slezák, Lukáš Müller – trenéři FK Jaroměř: Na dnešní turnaj jsme kvůli omluvenkám požádali o výpomoc kluci z mladší přípravky Martina Dohnala a Šimona Libicha, kteří svým výkonem ukázali, že se mohou měřit i se staršími soupeři. Na úvod jsme se utkali, stejně jako před týdnem, s kluky  z Rasošek. Zápas jsme zvládli a vysoko zvítězili. Druhý zápas proti domácímu soupeři z Vysoké nad Labem jsme očekávali mnohem těžší a vyrovnanější, což se potvrdilo. Naše Áčko první poločas těsně vítězí 2:1 (Baudyš 2) a Béčko po boji prohrává 1:3 (Slezák). Druhý poločas po výměně soupeřů naše Áčko těsně prohrává 1:2 (Prokš) a Béčko odehraje poločas bez branek 0:0. Tento zápas i přes prohru hodnotíme pozitivně. Utkání bylo velmi vyrovnané, hrané ve vysokém tempu a bojovnosti do posledních minut zápasu. Několik našich slibných šancí zůstalo nevyužito, naopak soupeř byl v těchto situacích úspěšnější. I přes prohru děkujeme všem klukům za předvedený výkon a rodičům za hlasitou podporu v hledišti. A jedeme dál.