St. přípravka bojovala, ale stačilo to jen na jednu remízu a dvě prohry

20. kolo KP starší přípravky 15.6.2014 - hřiště Jaroměř

 

FK Jaroměř : Sokol Třebeš 2:3 (1:2)

Branky:  Hepnar, Puška

Začátek byl velice pohledný, přihrávky i hra dopředu vycházela. Vyústilo to do gólového náskoku pěknou brankou Toma Hepnara. Bohužel do přestávky se soupeř dvěma slepenými brankami dostal do vedení. V druhé půli vyrovnal po krásném uvolnění do strany a střelou z dálky Pepča Puška. Ke konci utkání jsme remízu neudrželi a ještě jednu branku inkasovali. Je to škoda, hra byla velice vyrovnaná. Těchto proher o jeden gól máme spoustu, asi musíme zapracovat na větší bojovnosti a chuti po vítězství.

FK Jaroměř : TJ Dvůr Králové n.L. 2:2 (0:1)

Branky:  Smetana, Rind

Opět bojovný zápas. Soupeř posílil dvěma velikými děvčaty z mladších žáků. Byly velice rychlé, stihly vše oběhat a ještě zachraňovaly gólovky nad hlavou gólmana. Líbilo se mě, že jelikož jsme prohrávali, kluci zbraně nesložili a stačili ještě vyrovnat brankami Radima a Šimona.V tomto zápase se mě velice líbil bojovný Jarda Horčička a přesné přihrávky Martina Kadaníka.

FK Jaroměř : Náchod/Nové Město n.M 3:5 (2:1)

Branky: Kuna, Smetana, Kudrnáč

Začátek výborný, vedeme 2:0 po gólech Denise a Radima. Vypadá to velice dobře. Bohužel nám asi docházejí síly a soupeř snižuje na rozdíl jedné branky. Ve druhé půlce už nestíháme. Soupeř navyšuje náskok dalšími brankami. Velký rozdíl se ještě podařilo snížit Jirkovi po pěkné akci.

Dnes bylo znát, že nám chyběl náš rychlý a hbitý hrot Luky. Doufám, že jsem si tu smůlu se zraněními už vybrali a že příště (v nové sezóně) budeme bojovat kompletní. Zatím ještě nevíme jak hrála druhá skupina, tabulka není kompletní, takže jak jsme skončili celkově doplníme později.

Sestava FK Jaroměř: Vach, Žák, Smetana, Paradi, Kuna, Kadaník, Puška, Hepnar, Horčička, Rind, Vacek, Kudrnáč

Wednesday the 17th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.