St. přípravka dvakrát nahoře a jednou (hodně) dole

13. kolo KP starší přípravky 26.4.2014 Olympia HK

FK Jaroměř : Olympia B 10:0 (4:0)

Branky: Smetana 2x, Kvapil 2x, Hepnar 2x, Kuna 2x, Tichý, Kudrnáč

Vstup do turnaje se povedl. Soupeř byl podstatně menší a méně fotbalovější. Toho naši borci využili, zastříleli si na bránu i nějakou tu kombinaci vyzkoušeli. Zasloužená výhra.

FK Jaroměř : Jičíněves 2:4 (1:1)

Branky: Kudrnáč, Horčička

Druhý zápas byl už podstatně těžší. Soupeř hrál velice dobře a hlavně tvrdě. Během tohoto zápasu jsme odnášeli tři zraněné hráče ze hřiště. Toho se asi náš tým zalekl, byl všude o krok později, nikdo nešel do souboje - asi strach ze zranění. Vázla kombinace, míč se jen nakopával dopředu, kde si s tím obrana Jičíněvse s přehledem poradila. Nepovedený zápas.

FK Jaroměř : Hronov/Police 6:1 (3:0)

Branky: Macháň 3x, Hepnar 2x, Kvapil

Po promluvě o přestávce trenéra k týmu se hra podstatně zlepšila. Soupeř, který vypomáhal i starším žákům, byl unaven, takže náš tým měl více času na přihrávku a kombinaci. Dařily se i rohové kopy, kde Ondra vzorově nabíhal a zakončoval. Podařený zápas. 

 

Sestava FK Jaroměř: Vach, Kudrnáč, Tichý, Žák, Hepnar, Smetana, Paradi, Kuna, Kadaník, Kvapil, Jahelka, Macháň, Vacek, Horčička

Jmenovitá pochvala pro Ondru Macháně za hattrick v jednom zápase a pro nejmenšího hráče týmu Toma Hepnara za čtyři vstřelené góly v turnaji.

Saturday the 10th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.