Mladší dorost - sezona 2023/2024 (ročník 2007 a mladší)

Mladší dorost v závěru inkasoval a odváží si pouze bod

14. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - neděle 9.6.2024 od 14:00 - hřiště Malšova Lhota.

TJ Sokol Malšova Lhota - FK Jaroměř/TJ Velichovky 1:1 (0:1) 

Branky: 5. Bartoníček, 86. Vavřínek

Sestava TJ Sokol Malšova Lhota: Suchomel - Houdek, Vavřínek, Ptáček, Penc, Kmínek, Zvelebil, Kožíšek ( C ), Tlachač, Matějka, Bis 

Průběžně střídali:  Čavajda, Strakoš, Hromádka

Sestava FK Jaroměř:  Hušek - Felcman D., Stradiot, Hanák, Nitsa - Bedlek, Kukal, Baudyš ( C ), Felcman O. - Nguyen, Bartoníček

Průběžně střídali: Hampl, Havlík, Chejnovský ( náhradní brankař)

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Začátek utkání se nám povedl a již v páté minutě jsme vedli 1:0. Vytvářeli jsme si opět mnoho brankových šancí, ale zase se nám je nepodařilo proměnit. V druhé půli jsme zbytečně zalezli a bránili domací tlak a čekali na rychlé protiútoky , které sice přicházeli ale nic se nám z toho nepodařilo proměnit. V závěru utkání domací využili jednu z mnoha standardních situací a proto si odvážíme pouze bod. 

ŽK: 39. Bis, 40. Vavřínek, 51. Nitsa, 70. Ptáček, 85. Felcman O., 90. Strakoš

Rozhodčí: Horský Leonard

Diváků: 30

Mladší dorost ve Lhotě nebodoval ani neskóroval

12. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - neděle 26.5.2024 od 17:00 - hřiště Lhota pod Libčany.

Sokol Lhota pod Libčany - FK Jaroměř/TJ Velichovky 7:0 (3:0) 

Branky: 8. Fikr, 20. Šolc, 34. a 53. Vojáček, 65. Nešpor, 80. Štěpán, 83. Pajgrt - 0

Sestava Sokol Lhota pod Libčany: Lukeš - Šanda, Fikr, Šolc, Tomáš (K), Plodek, Tlučhoř, Štěpán, Novotný, Vojáček, Pajgrt

Průběžně střídali:  Srpek, Šmída, Kratochvíl, Vojáček, Černý, Plas, Nešpor

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Kadlec, Bedlek - Felcman O., Kunc, Baudyš (C), Nguyen - Bém, Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Hampl, Holemář, Havlík

 

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Utkání hrůzy. Sedm inkasovaných branek, žádná neproměněná šance , tři zranění hráčí a někteří neměli svůj den. Bohůžel vysoká prohra, ze které se musíme oklepat a připravit se na další.

ŽK: 

Rozhodčí: Skyba Zenoviy

Diváků: 66

Mladší dorost doma porazil Chlumec

11. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - sobota 18.5.2024 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B 3:1 (2:0) 

Branky:  2., 53. Bedlek, 14. Kunc - 56. Filip

Sestava FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Felcman D., Hanák, Stradiot, Felcman O. - Olexa, Kunc, Baudyš , Nguyen - Nitsa, Kukal

Průběžně střídali: Havlík, Hampl, Hušek, Bedlek

FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B:  Mandát - Nebeský, Syřiště, Volejník J. (C), Skřivan, Věříš, Zmítko, Kymr, Špás, Volejník Š., Filip

Průběžně střídali:  Marchenko, Frajer, Steklý

Převzato z webu TJ Velichovky: Mladší dorost dnes čekal v Jaroměři další těžký zápas. Soupeřem mu bylo souklubí RMSK Cidlina/Chlumec B.
Našemu týmu se povedl nástup do zápasu a díky brzké brance Bedlek otevřel skóre. Na to navázal po pěkné akci a přesném zakončení Kunc a po 15. minutách vedeme o dvě branky. Soupeř byl však individuálně zdatný na míči, technicky dobře vybavený, ale dnes mu nešlo zakončení. I díky tomu máme slibný náskok do poločasu.
Ve druhé půli nejprve opět Bedlek zvyšuje na slibných 3:0, ale soupeř zaslouženě se dočkal gólu. Jenže další šance už nevyužil, a tak díky naší lepší efektivitě dnes vítězíme 3:1.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Dnešní utkání se muselo divákům líbit, byli jsme aktivní a hra se přesouvala nahoru dolů. Mělo to parametry, které si představujeme. Oba týmy si vypracovaly mnoho šancí, ale nám se podařily proměnit.

ŽK:  90. Hanák - 85. Syřiště, 90. Nebeský

Rozhodčí: Buchta Petr

Diváků: 30

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - RMSK Cidlina, 18.5.2024, foto: Václav Mlejnek David Bedlek dnes přispěl dvěma góly k vítězství Jaroměře. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde


Mladší dorost proti lídrovi tabulky neuspěl

10. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - sobota 11.5.2024 od 13:15 - hřiště Choceň.

FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky 8:1 (7:0) 

Branky: 6. Valíček, 14., 16., 37., 42. Vostrčil, 24., 63. Borovec, 27. Krummer - 55. Bedlek

Sestava FK Spartak Choceň: Millich - Opatřil, Talian, Kusý, Kutsyn, Kubík, Borovec, Vítek, Vostrčil, Valíček, Krummer

Průběžně střídali: Brzybohatý, Málek, Nedvěd, Koziol, Prudič, Brandejs

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Stradiot, Bedlek - Olexa, Kunc, Baudyš (C), Nguyen - Nitsa, Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Hampl, Felcman O.

Převzato z webu TJ Velichovky: V dnešním zápase nás čekal nejdelší výlet v jarní části a to až do Chocně, kde jsme odehráli zápas proti prvnímu týmu, který neztratil ani bod. Motivace tak byla jasná.

Na rozlehlém, ale výborně připraveném hřišti v Chocni jsme chtěli zachytit vstup do začátku a držet se soupeřem krok. Bohužel brzká inkasovaná branka s námi zamávala a propadli jsme ve všech herních činnostech. Je nutné vyzvednout domácí hráče, kteří předváděli pohledné rychlé akce a ukázali, že tuto soutěž převyšují. Zklamání jsou však minimálně čtyři branky, kdy to soupeři usnadníme a v roli diváků přihlížíme, jak pohodlně dávají góly, na které se nenadřeli. Nehráli jsme vyloženě zanďoura, vypracovali jsme si několik rohových kopů, ale góly jsme z nich nevytěžili.

Po důkladné poločasové promluvě jsme chtěli důstojně dohrát zápas a co nejméně inkasovat. Bylo znát, že domácí prostřídali a hra se vyrovnala. Bohužel je škoda, že ze čtyř samostatných úniků jsme dokázali vstřelit jen jeden gól, na který domácí reagovali svým osmým.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chocni gratulace k zasloužené výhře, pro nás jen další důvod k zamyšlení, proč jsme schopni hrát v první půli tak naivně směrem dozadu a nedodržovat věci, na které neustále upozorňujeme.

ŽK: 

Rozhodčí: Štancel Miroslav

Diváků: 21

KP U17 FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 11.5.2024, foto: Václav Mlejnek Střelec jediné branky Jaroměře David Bedlek (uprostřed v zeleném velichovském dresu). Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde a galerie FK Choceň (chocenfotbal.rajce.net) zde.


Mladší dorost získal další body

9. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - neděle  5.5.2024 od 13:30 - hřiště Velichovky.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné 2:1 (2:0) 

Branky: 35. Dohnal, 39. Baudyš - 83. Dvořák

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Stradiot, Dostál - Olexa, Kunc, Baudyš, Nguyen - Dohnal (C), Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Pitor, Havlík, Hampl, Felcman O.

Sestava FC Mladé Buky: Mečíř - Linhart, Kosek, Vaško, Janas (C), Dvořák, Šneberk, Rodrm Štiller, Kyncl, Wondráček

Průběžně střídali: Jeřábek, Štrup, Kuška

Převzato z webu TJ Velichovky: Dnes jsme ve Velichovkách odehráli další zápas proti celku, s kterým jsme si již utkali v závěru podzimu a chtěli jsme navázat na dvě vítězství z minulých dvou kol, ale předvést zlepšený výkon, než v minulém kole ve Velkém Poříčí.

Bohužel výkon zůstal za očekáváním, sice jsme měli častěji míč na kopačkách, ale hra byla nepřesná, neotáčeli hru, a z fotbalu bolely oči. Soupeř neměl rovněž moc šancí, ale stále jsme museli být pozorní. Až po půlhodině hry se výkon mírně zlepšil, což jsme korunovali dvěma góly, a pak i dalšími šancemi, které zůstaly nevyužity.

Začátek druhé půle byl dobrý, pokračovali jsme ze závěru první půle, ale šance jsme trestuhodně zahazovaly, což nás mohlo mrzet. Hosté postupně vystrkovali růžky, a vytvořili si pár slibných šancí, které však náš brankář pochytal. Bohužel jsme přece jen inkasovali a závěr místo toho, abychom ho hráli v klidu, zbytečně zdramatizovali. Těsný náskok jsme však uhájili, ale hra zůstala za očekáváním. I přes prohru soupeř se předvedl v dobrém světle, neboť bez hráčů dorazového ročníků se snažili o kombinační fotbal už z obranné hry, a pokud tým udrží, příští sezonu budou jistě na lepších příčkách.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Do dnešního utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a navázat na dvě předchozí výhry. Začátek se nám dařil, ale po deseti minutách jsme úplně přestali hrát v rychlosti a chytrosti. Párkrát to připomínalo okresní ligu veteránů. Jediné co nás těší tak jsou 3 body jinak předvedená hra byla tragická. Klobouk dolů před hostujícím týmem, kteří se bez dorazového ročníku snažili hrát kombinačně už od své brány, jeden z málo týmu který nenakopává míče jen na rychlé útočníky.

ŽK: 72. Janas

Rozhodčí: Tokár Pavel

Diváků: 40

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné, 5.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.


Tuesday the 16th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.