Třetí kolo finálové skupiny STŽ U 15

3. kolo Dahasl KP  SŽ U15  -  Sobota 6.4. 2024 od 11:30 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Sokol Zábrodí/TJ Velké Poříčí  8:3 (5:2)

Branky: 10. Libich, 11. Koudelka, 13., 23., 33. a 63. Bém, 60. Bartoň, 68. Vlček - 3. Just, 40. a 47. Vlček

FK Jaroměř: Vávra - Kašajík, Kuhajdík, Křen (C), Hemelík - Libich, Polák, Koudelka, Škoda - Bém, Vlček

Průběžně střídali: Puhlovský, Bartoň

Stanislav Kašajík, Petr Libich - trenéři FK Jaroměř: Celý první poločas jsme určovali tempo hry a výsledkem bylo poločasové vedení 5:2. Bohužel jako minulý týden prvních deset minut druhého poločasu bylo opět v režii soupeře, a jen díky štěstí jsme obdrželi pouze jednu branku. Postupem času převzali kluci otěže hry a vsítili další tři branky.

Trenéři TJ Sokol Zábrodí:  Dost hrubých chyb udělalo naše družstvo v prvním poločase. V druhém poločase patnáct minut kluci hráli svůj fotbal jak jsme zvyklí, velké zlepšení, ale závěr patřil domácím.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Martínek Pavel

Diváků: 30

P U15 FK Jaroměř - TJ Sokol Zábrodí/TJ Velké Poříčí, 6.4.2024, foto: Václav Mlejnek V desáté minutě srovnává Šimon Libich na 1:1. Foto: Václav Mlejnek.