Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Starší žáci - sezona 2020/2021 (ročník 2006 a mladší)

Výborný výkon starších žáků v Týništi znamená celkový triumf v Agro cupu

SŽ - 5. kolo AGRO CS POHÁR KFS - skupina C - úterý, 22.6.21 17:30, hřiště Olšina - Týniště n./O.

SK Týniště n./O. - FK Jaroměř 1:3 (0:1) 

Branky: 77. Špryňar - 29. Korityák, 58. Škoda J., 70. Mrkos

FK Jaroměř: Dufek - Mrkos, Libich, Bělohlávek, Bedlek - Hrobský, Lebedinský, Hemelík, Baudyš, Korityák  - Kadlec

Průběžně střídali: Hofman, Škoda J., Vojtíšek, Olexa

Vrcholem letošního Agro cupu byla pro starší žáky předehrávka posledního 5. kola, ke které jsme v souboji prvního s druhým zajížděli do Týniště, kde se odehrála příma bitva o celkové prvenství. Nám stačil bod, na který jsme však neměli v úmyslu hrát.

Zápas začal ve velmi vysokém tempu. Na obou mužstvem bylo vidět velké odhodlání uspět. Po prvních minutách, kdy se hrálo doslova nahoru-dolu a bylo k vidění hodně soubojů, jsme se usadili na soupeřově polovině a velmi kvalitní kombinací především ve středu hřiště jsme ho začali přehrávat. Tento tlak znamenal také spoustu našich standardních situací, které jsme však dlouho nedokázali přetavit v branku. Soupeř hrozil z protiútoků a naše obrana byla také v pernamenci. Zasloužený gol přišel deset minut před koncem poločasu, kdy Libich přenesl hru dlouhým míčem na pravou stranu, kde se uvolnil aktivní Korityák a křižnou střelou otevřel skore zápasu - 0:1. Tento stav již vydržel do poločasového hvizdu.

Do druhého poločasu se na nás Týniště pokusilo vlétnout. Naše obrana však hrála velmi dobře a zodpovědně a nebála se také zakládat naše útoky. Drželi jsme se i nadále kvalitní kombinace, přičemž především Hemelik s Lebedinským přiváděli svou hrou soupeřovy hráče do nedbalek. V 58. minutě dostal Hemelík míč doleva k úplně volnému Kubovi Škodovi, který ho poslal svou premiérovou trefou za starší žáky podél golmana s přehledem k pravé tyče - 0:2. Soupeře tato branka dorazila. Začal být podrážděný a spousta jeho zákroků byla za hranou tvrdé hry. Ještě hůř pro Týniště bylo v 70. minutě, kdy z levého beka vyvezl míč na střed Mrkos a krásnou střelou překonal domácího brankáře - 0:3. Domácí již jen korigovali v 77.minutě, kdy se před Dufkem zjevil sám Špryňar - 1:3. Více už se nestalo a tak jsme slavili zaslouženou výhru v zápase i poháru.

Martin Čenovský, Dušan Petráček - trenéři FK Jaroměř: Za dnešní utkání pro celý tým obrovská pochvala. Utkání mělo z našeho pohledu vysokou úroveň z obou stran, tempo a nasazení. My jsme velice silného soupeře překombinovali a přehráli fotbalovostí. Také vzadu jsme předvedli vysoce kvalitní a organizovaný výkon. Děkujeme všem klukům za celý pohár. Těší nás, že každý zápas bylo vidět zlepšení a posun v jednotlivých herních činnostech, což bylo jednoznačně díky dobré treninkové morálce.

Teď nás bude čekat rozloučení se sezonou a prázdninová pauza, po které se ročník 2006 přesune do mladšího dorostu, kde všem klukům přejeme mnoho zdaru a pokračování v kvalitní práci a další herní posuny. Naopak se k nám připojí ročník 2008 a věříme, že i další sezona bude pro starší žáky úspěšná.

Rozhodčí: Horský Leonard

ŽK: 2:1 

Diváků: 50

FOTO

Foto: Jiří Lebedinský

Kanonáda starších žáků v Růžovce

SŽ - 4. kolo AGRO CS POHÁR KFS - skupina C - neděle, 20.6.21 12:30, hřiště Růžovka - Jaroměř

FK Jaroměř - MFK Nové Město n./M. 12:0 (6:0) 

Branky: 8., 46. Hemelík, 18., 35., 42., 53., 78., 79. Lebedinský, 20. Kadlec, 26. Bedlek, 28. Libich, 44. Hrobský

FK Jaroměř: Dufek - Olexa, Hofman, Bělohlávek, Bedlek - Hrobský, Lebedinský, Hemelík, Baudyš, Mrkos  - Kadlec. Průběžně střídali: Libich, Škoda J., Slezák

Předposlední zápas letošního Agro cupu jsme odehráli v neděli, 20.6.2021, na domácí půdě proti Novému Městu. V extrémně horkém počasí jsme chtěli co možná nejvíce pošetřit síly před závěrečným duelem hned v úterý, 22.6. v Týništi, který bude zároveň soubojem o celkové prvenství v poháru.


Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili viditelnou herní převahu, kterou se nám po pár neproměněných šancích podařilo zužitkovat v 8. minutě, kdy se trefil kapitán Hemelík. Dále se pak hrálo prakticky jen na soupeřově polovině, kde jsme drželi balon a dostávali se poměrně jednoduše do zakončení, kde jsme však ne vždy volili správné řešení. I přes spoustu dalších neproměněných šancí se nám do poločasu podařilo skorovat ještě pětkrát. ( 2x Lebedinský, Bedlek, Kadlec, Libich ).  Poločas - 6:0.

Nejvíce produktivní jsme byli v 1. polovině 2. poločasu, kde jsme v rozmezí 10ti minut skorovali hned čtyřikrát. Náš tlak dále trval a chtěli jsme přidat další branky. Poslední dvě jsme vsítili na konci utkání. Těmto trefám však předcházela hitparáda zahozených 100% šancí, které jsme měli jednoznačně řešit s větším klidem. Konečný výsledek 12:0 je pro soupeře ještě milosrdný.

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Zápas splnil účel. Proti slabšímu, avšak bojovnému soupeři jsme si s chutí zastříleli, přežili úmorné počasí, nikdo se nezranil a také se nám podařilo pošetřit síly na úterní rozhodující boj s Týništěm. Za zmínku stojí 6 branek Matěje Lebedinského (i když sám ví, že jich mělo být mnohem víc). Dále jsme rádi, že se k nám dnes premiérově připojili hráči ročníku 2009 - Kuba Škoda a Marťas Slezák, kteří se určitě neztratili. Další důležitou věcí byl návrat tahouna Matyáše Libicha, který se vrací po vleklých potížích s kolenem. Klukům děkujeme za předvedenou hru a chuť v utkání.

Velké poděkování patří také Péťovi Libichovi, který znovu skvěle zvládl dvojroli vedoucího týmu a pomezního rozhodčího.

Rozhodčí: Tůma Lukáš

ŽK: 0:0 ČK: 0:0

Diváků: 60

Pohár KFS AGRO CS starších žáků FK Jaroměř - MFK Nové Město nad Metují, 20.6.2021, foto: Vaclav Mlejnek Střelec šesti gólů Matěj Lebedinský. Foto: Václav Mlejnek

Starší žáci si vezou z Broumova vysokou výhru

SŽ - 3. kolo AGRO CS POHÁR KFS - skupina C - sobota, 12.6.21 14:00, hřiště Broumov

TJ Slovan Broumov - FK Jaroměř 1:8 (0:4) 

Branky: 71. Hašek - 1. Baudyš, 22. Hemelík, 29., 48., 70. Lebedinský, 36. Kadlec, 62., 77. Pleskač

FK Jaroměř: Dufek - Olexa, Hofman, Bělohlávek, Bedlek - Hrobský, Lebedinský, Hemelík, Baudyš, Nguyen - Kadlec. Průběžně střídali: Pleskač

V pořadí již ke třetímu utkání v rámci Agro cupu jsme v sobotu, 12.6.2021, zavítali poprvé na venkovní půdu, a to do dalekého Broumova. Museli jsme se tentokrát vyrovnat s větší hráčskou absencí ( Libich, Mrkos, Vojtíšek, Dohnal, Dítě, Pospíšil, Bano), ale i tak jsme chtěli v zápase dominovat.


Na soupeře jsme od začátku zápasu vletěli a hned z prvního tlaku a útoku udeřili. Míč se dostal na pravou stranu, odkud poslal prudký míč pod sebe na vápno Nguyen a Baudyš se přesnou střelou z první nemýlil - 0:1. Soupeře jsme dalších několik minut tlačili, pak však přišla naše nejslabší pasáž v zápase, která trvala asi 20 minut, ve kterých jsme nebyli schopni podržet míč a soupeřovi sice vzrůstem menší, avšak velmi pohyblivý hráči, nám dělali svým napadáním problémy. Nakopl nás až 2. gol z kopačky velmi aktivního kapitána Hemelika - 0:2. Poté se naše hra zlepšila a soupeři jsme odskočili po rychlých akcích, kdy jsme po kombinaci ve středu hřišti dostávali míče dovnitř vápna, odkud přicházely dobré zpětné nahrávky na zakončujicí hráče ... Kadlec na Lebedinského - 0:3 ... Hemelik na Kadlece - 0:4.

Také druhý poločas jsme začali dobře. Soupeře jsme přehrávali slušnou kombinací a chutí přidat další branky. Jedna z nich přišla ve 48. minutě, kdy znovu zafungovala spolupráce Hemelik - Lebedinský a druhý jmenovaný zvýšil na 0:5. Dvě branky si v posledních 20ti minutách zaslouženě připsal také novic Vašek Pleskač, který svou bojovností vepředu nedával soupeřovým stoperům chvilku oddychu. Ještě jednou se trefil také Lebedinský, čímž dovršil hattrick. Soupeř si připsal čestný úspěch v 71. minutě, kdy za vápnem vypálil nechytatelně Hašek. Spoustu šancí jsme ještě ve 2. poločase zahodili. Konečný výsledek, 1:8.

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Dnešní utkání se nám výsledkově a celkem i herně povedlo. Soupeř měl ve svém středu vícero hráčů mladšího ročníku, avšak tyto zápasy bývají ošidné a né vždy je lehké je zvládnout. Nám se to povedlo, předváděli jsme po většinu zápasu slušnou a hlavně zlepšenou kombinaci oproti minulým zápasům. Těší mě dobré řešení brankových situací. Za zmínku stojí výkony stopera Bělohlávka, střed hřiště opanoval Fanda Hemelik a hattrick si připsal Matěj Lebedinský. Svou urputnost a fyzickou koncici předvedl ve své premiéře Vašek Pleskač, za což mu byly odměnou dvě sice štastné, ale zasloužené branky. Musíme makat dál a posouvat se každým zápasem.

Rozhodčí: Prušinovský Štěpán

ŽK: 0:0 ČK: 0:0

Diváků: 45

Ve 2. kole Agro Cupu si starší žáci připsali 2 body po zvládnutých pokutových kopech

SŽ - 2. kolo AGRO CS POHÁR KFS - skupina C - neděle, 6.6.21 14:30, hřiště v Růžové ulici - Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 2:1pp (0:0) 

Branky: 71. Lebedinský - 77. Ježek .... penalty : 5:4

FK Jaroměř: Dufek - Olexa, Korityák, Bělohlávek, Bedlek - Dítě, Lebedinský, Hemelík, Baudyš, Vojtíšek - Kadlec. Průběžně střídali: Bano N., Nguyen, Dohnal

Po týdnu nás čekalo 2. kolo Agro Cupu, ve kterém jsme se opět představili na domácím hřišti v Růžové ulici. Tentokrát jsme hostili v derby TJ Červený Kostelec.


Začátek zápasu jsme chtěli zvládnout lépe než v předchozím zápase, což se nám v celku povedlo. Vytvořili jsme si herní převahu, která však většinou končila na kvalitním hostujícím stoperovi Lokvencovi. Zhruba po čtvrt hodině začal hrozit i soupeř, který spoléhal na dlouhé nákopy za naší obranu. Párkrát jsme se ne úplně dobře v zadních řadách zajistili a byly z toho náznaky šancí, které však vyřešil Míša v brance a nebo je soupeř nedokázal dobře zakončit. Poločas se pak dohrával spíše na polovině hostí, avšak bez větších šancí a skončil bez vstřelené branky.

Druhý poločas jsme chtěli přidat na tempu. To se nám ale dařilo jen ve chvilkových pasážích hry. Ikdyž jsme byli znovu více na míči, tak jsme se sráželi nepřesnou kombinací. Když už jsme pár akcí dobře vykombinovali, tak jsme nebyli důrazní v koncovce. Zápas plynul bez větších šancí až do 71. minutě, kdy středem obrany lehce prošel Matěj Lebedinský a zkušeně svou střelu umístil k tyče bezmocného golmana Kašpara - 1:0. Bohužel přišel 3 minuty před koncem nákop hostí do našeho vápna, kde náš hráč odehrál míč přesně na kopačky Ježka, který se tváří v tvář Dufkovi nemýlil - 1:1. Již nezbýval čas na odpověď a tak se muselo jít do penalt. Ty jsme zvládli skvěle, všichni naši střelci byli úspěšní, Dufíno jednu penaltu chytil a díky tomu jsme si připsali druhý bod na naší stranu.

Martin Čenovský, Dušan Petráček - trenéři FK Jaroměř: Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám i povedlo. Ve středu hřiště jsme soupeře přehrávali, avšak do samotné koncovky se nám moc nedařilo dostávat. Celý zápas jsme naráželi na připraveného Lokvence, který svou fyzickou vyspělostí na naše útočníky platil. Právě tento hráč se celý zápas pokoušel hrozit dlouhými nákopy za naší obranu na své útočníky a párkrát nám toto vzadu udělalo velké problémy. Znovu jsme se potýkali s nepřesnou kombinací, která nám nedovolila i přes naší mírnou herní převahu dotáhnout akce až do finální fáze a tudíž být více nebezpeční v zakončení. Stále je potřeba na spoustě věcí pracovat. Kaňkou na utkání je zlomené zápěstí Adama Dítěte, kterému přejeme brzké uzdravení !!

Rozhodčí: Janeček Štěpán

ŽK: 0:0 ČK: 0:0

Diváků: 60

Těsné vítězství starších žáků na úvod Agro Cupu

SŽ - 1. kolo AGRO CS POHÁR KFS - skupina C - neděle, 30.5.21 12:30, hřiště v Růžové ulici - Jaroměř

FK Jaroměř - FC Slavia HK 2:1 (0:1) 

Branky: 55. Lebedinský, 72. Hemelik - 30. Bezdíček

FK Jaroměř: Dufek - Olexa, Korityák, Bělohlávek, Bedlek - Dítě, Mrkos, Lebedinský, Hemelík, Vojtíšek - Bano N. Průběžně střídali: Baudyš, Kadlec, Hofman, Nguyen, Dohnal D.

Dne 30.5.2021, jsme se od 12:30 představili na domácím hřišti v úvodním zápase jarního Agro Cupu a hlavně také konečně po předlouhé pauze zapříčiněné Covidovou dobou. Pochopitelně jsme se již na zápas všichni moc těšili a chtěli si ho hlavně užít.


Od úvodu zápasu bylo na obou týmech vidět, že jim chybí herní rozehrannost, což se však po takové pauze dalo čekat. První pětiminutovka se odehrála na naší straně hřiště, avšak soupeř postupoval spíše ragbyovými posuny, než že by si vytvořil nějakou převahu a dokázal zahrozit. Poté se naopak hrálo více na soupeřově polovině, kde jsme dokázali být více na míče a dostávali se také do slibných situací, které jsme však nepřesnými nahrávkami v předfinální fázi nedokázali zužitkovat. Když už jsme se za soupeřovu obranu dostali, tak jsme nedokázali důrazněji zakončit. A tak ve 30.minutě využil propadlého míče za naší obranou Bezdíček, který skoroval střelou podél golmana Dufka - 0:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.

Po změně stran jsme přidali v nasazení, avšak stále nás brzdila řada nepřesností v kombinaci. Nakopl nás až gol Matěje Lebedinského v 55. minutě, který chytře přeloboval vylezlého brankáře hostí z 35ti metrů a srovnal skore zápasu na 1:1. Od té doby jsme byli lepším týmem, lehce jsme přeskupily řady a fyzicky svého soupeře začali převyšovat. Tento tlak jsme proměnili v 72. minutě utkání, kdy po zisku míče ve středu hřiště posunul Mrkos hezky míč aktivnímu Hemelikovi mezi obránci, který se mezi nimi protáhl a zkušeně zakončil k bližší tyči - 2:1. Soupeř se již na závěrečný tlak nezmohl, a tak jsme své těsné vedení již udrželi.

Martin Čenovský, Dušan Petráček - trenéři FK Jaroměř: V tomto utkání jsme kluky nechtěli přehnaně svazovat taktickými pokyny. Cíl by dostat se pomalu zpět do zápasového tempa a zápas si užít. Chuť a nasazení nám v zápase nechyběly, avšak nedokázali jsme být přesní v kombinaci a spousta jednoduchých ztrát nás srážela v přefinální fázi a také zbytečně vysilovala. Některé pasáže zápasu však špatné nebyly a kluky chceme pochválit za otočení výsledku ve druhém poločase a za touhu zvítězit. Každá takováto vydřená výhra je pro sebedůvěru v dalších zápasech důležitá.

Rozhodčí: Janeček Štěpán

ŽK: 0:1 ČK: 0:0

Diváků: 50

Sunday the 16th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.