1. kolo Dahasl KP  SŽ U15  - Sobota  24.3. 2024 od 9:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - Spartak Rychnov n. K. 3:3 (1:2)

Branky: 16.Bém, 45. a 80. Libich - 3. Šťastný, 21. Hynek, 54. Paleček

FK Jaroměř: Vávra - Kašajík, Libich , Kuhajdík (C), Křen - Bém, Tannhauser, Koudelka, Hemelík - Holemář, Vlček

Průběžně střídali: Puhlovský, Hak, Polák, Valášek

Stanislav Kašajík, Petr Libich - trenéři FK Jaroměř: Od první minuty nám dal soupeř pocítít svoji výškovou převahu. V pohodě nám sbíral veškeré vysoké míče a ve třetí minutě nás pokořil poprvé. Po první deseti minutovce jsme se osmělili i my a po Bémově tečované střele jsme vyrovnali. Bohužel jsme opět polevili a hned přišel trest. Do druhého poločasu jsme pozměnili rozestavění a Libich po krásném lobu vyrovnal. Soupeř neustále potvrzoval svou kvalitu a zvýšil své vedení na 2:3. Posledních minutách jsme vše vsadili na vyrovnání a v poslední minutě nastavení Libich dorazil Holemářu střelu do branky. Dnešní zápas nám ukázal velké množství nedostatků, na kterých musíme zapracovat.

ŽK: 1-0

Rozhodčí: Tokar Pavel

Diváků: 30

KP U15 FK Jaroměř - Rychnov n. Kn., 23.3.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.