Starší žáci v prvním pohárovém zápase nevyhráli

1. kolo Zimního poháru U-15 KFS - sobota 27.1.2024 od 15:00 - UMT Rychnov n. K.

FC Sp. Rychnov n. K. - FK Jaroměř 2:0 (1:0)

Branky: 23. Wojs. D., 75. Šťastný P. - 0

FK Jaroměř: Vávra - Libich, Kašajík, Hemelík L., Křen (K) - Huňák, Tannhauser, Kuhajdík, Hemelík V. - Kudláček, Puhlovský

Průběžně střídali: Hak, Haase

Domácí Rychnov vstoupil do pohárového utkání aktivně a jaroměřský brankář měl celých dvacet minut plné ruce práce. Ve 23. minutě domácí jednu ze šancí proměnili - 1:0. Ve 25. minutě hostující Jaroměř poprvé rozchytala domácího gólmana, ale ten byl dvakrát úspěšný. Domácí hned přešli do protiútoku. Míčem vyraženým od hostujícího brankáře nejprve dorážkou trefili pravou tyč jaroměřské brány, vzápětí levou tyč, ale skóre se nezměnilo. Ve 35. minutě byli v obrovské šanci hosté, ale míč minul těsně levou tyč.

Zimní pohár U15 Sp. Rychnov n. Kn. - FK Jaroměř, 27.1.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Druhý poločas byl vyrovněnější. V 65. minutě předvedl krásný zákrok jaroměřský brankář. Přesto domácí potvrdili roli favorita a pět minut před koncem rozhodli o svém vítězství 2:0