Starší žáci překvapili Jičín aktivní hrou

11. kolo DAHASL KP U15 - skupina A - sobota 15.10.2022 od 10:00 - hřiště Jičín, UMT.

SK Jičín - FK Jaroměř 2:4 (1:2)

Branky:  29. Šídlo, 44. Babák - 3. a 61. Tran Manh Linh Nguyen, 27. Chejnovský, 72. Dohnal

FK Jaroměř: Křen - Nitsa, Hemelík V., Slezák, Škoda, Kuhajdík, Hrobský Š., Tran Manh Linh Nguyen (K), Koudelka, Svoboda, Dohnal

Průběžně střídali: Chejnovský, Valášek

SK Jičín: Špígl - Frýba, Moravec (K), Šidlo, Spurný, Gaubmann Adam, Ondráček, Babák, Štěrba, Kudlík, Nešněra

Průběžně střídali: Gaubmann David, Kopecký, Vejvoda, Zachoval

Pavel Mareček, trenér FK Jaroměř: Vzhledem k našim předchozím výsledkům jsem čekal těžší zápas. Měli jsme problém s brankářem, do poslední chvíle nebylo rozhodnuté, kdo bude chytat. Celkově jsme v utkání byli lepší. Na začátku druhé půle jsme nechali soupeře nadechnou a zbytečně vyrovnat. Ale naštěstí jsme se z toho dostali a dvěma góly dovedli zápas k vítězství.

Rozhodčí: Jakub Vích

ŽK: -

Diváků: 40

KP U15 SK Jičín - FK Jaroměř, 15.10.2022, foto: Václav Mlejnek
Kmenový brankář Václav Chejnovský (ve výskoku) se s naraženým prstem na ruce přesunul na pozici útočníka a ve 27. minutě hlavičkou po rohovém kopu měnil skóre na 0:2. Foto: Václav Mlejnek.