Prohra starších žáků ve Vrchlabí po statečném a bojovném výkonu

SŽ - 4. kolo DAHASL KP - skupina B - sobota, 21.8.21 12:30 - stadion Vrchlabí

FC Vrchlabí/MFK Trutnov "B" - FK Jaroměř/TJ Velichovky 5:0 (0:0) 

Branky: (

FK Jaroměř: Olexa - Škoda J., Dohnal D., Hrobský Š., Bedlek(C) - Dítě, Pospíšil, Kadlec, Slezák, Hochsteiger  - Pleskač

Průběžně střídali: Křen

Mistrovskou sezonu 2021/22 začali starší žáci dnes, 21.8.2021, v rámci 4.kola KP, na hřišti favorita soutěže - FC Vrchlabí/MFK Trutnov "B". Z různých důvodů bylo dnes úspěchem již to, že jsme nějakým způsobem poskládali sestavu a na zápas odcestovali.

Od úvodu byl starší a zkušenější celek domácích lepším týmem. Hra se převážně odehrávala na naší polovině hřiště. Velká bojovnost a chtíč porvat se o slušný výsledek a domácím zápas co nejvíce znepříjemnit, však soupeři nedovolili skorovat. Vzadu hasili nebezpečné útoky soupeře především Dohnal s Bedlekem a ostatní kluci se k nim přidávali. Když už byla naše obrana překonána, tak zasáhl muž zápasu, Páťa Olexa v brance, který chytil do poločasu minimálně 5 obrovských šancí a postaral se tak o bezbrankovou první půli.

Druhý poločas jsme bohužel nezačali dobře, domácí na nás vletěli a podařilo se jim vstřelit 3 slepené goly v rozmezí 40-50 minuty. Poté nám již došly síly a hrálo se na jednu bránu. Jen díky vynikajícímu Olexovi vstřelil soupeř do konce utkání již jen 2 branky a stanovil tak konečný výsledek na 5:0.

Martin Čenovský, Lukáš Muller - trenéři FK Jaroměř: Za dnešní utkání bychom chtěli klukům jednoznačně poděkovat a pochválit je za bojovnost. Před tímto zápasem bylo vše proti nám. Z již tak úzkého kádru jsme postrádali 5 kluků, kteří byli na dovolené, souklubí Velichovek nemohlo pomoci z důvodu soustředění a dnešní soupeř nám možná trochu nepochopitelně zamítl přeložení zápasu na Září a tak se v naší sestavě museli objevit 4 hráči z mladších žáků (ročníky 2009,10), kteří defacto viděli poprvé hru na velkém hřišti. Porvali se s tím však velmi dobře a statečně. Vyzdvihnout dnes musíme Patrika Olexu, který v brance předváděl někdy až zázračné zákroky.  Makáme dál a připravit se musíme již na další kolo, které odehrajeme hned ve středu v Hořicích s již kompletnějším kádrem.

Díky patří také rodičům za podporu a Honzovi Hochsteigerovi, který zápas řídil z pozice pomezního rozhodčího.

Rozhodčí: Petrů Josef

ŽK: 0:0

Diváků: 40

Monday the 20th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.