Starší žáci U15 - vysoká domácí výhra proti Pace

SŽ - 10. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 13. 10. 2019 11:00, Jaroměř

FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka 8:1 (5:1)

Branky: Rezek 6x, Škodová, Malý - Horáček

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Radil - Malý, Hemelík, Skalický, Hofman, Potoček - Rezek

Střídali: Jireš, Škodová

1.KL U-15 FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka, 13.10.2019, foto: Václav Mlejnek Vlevo autor předposledního gólu Filip Malý. Foto: Václav Mlejnek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Brzy se nám podařilo vstřelit vedocí branku, a to nás velmi uklidnilo. Do 30. minuty jsme soupeře téměř k ničem nepustili a pohodlně jsme vedli 5:0. Bohužel jsme pak byli uklidnění až moc a přestali jsme hrát naši hru. Ve druhém poločase jsme měli spoustu nevyužitých šancí, zbytečně jsme diskutovali s rozhodčím. Tomu bychom se měli v dalších zápasech vyvarovat.

Rozhodčí: Leonard Horský

ŽK: 3:0

Diváků: 40

1.KL U-15 FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka, 13.10.2019, foto: Václav Mlejnek Jeden ze šesti gólů Jiřího Rezka. Foto: Václav Mlejnek