Starší žáci U15 - výhra proti prvnímu týmu v tabulce

SŽ - 7. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 22. 9. 2019 11:45, Jaroměř

FK Jaroměř - FC Nový Hradec Králové 2:1 (2:0)

Branky: Libich, Rezek - Vyleťal

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Malý, Potoček - Hemelík, Skalický, Lebedínský, Bělohlávek - Rezek, Škodová

Střídali: Radil, Hofman, Mrkos, Hanák

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Proti prvnímu týmu v tabulce jsme se brzy prosadili. Krásná střela Matyho z přímého kopu znamenala naše vedení. Po deseti minutách přidal druhou branku Réza, který do poločasu mohl přidat další, ale bohužel zakončení mu nevyšlo podle jeho představ. Přibližně od třicáté minuty Nový Hradec převzal tempo hry. Náš tým zodpovědně bránil a do útoků se dostavál jen sporadicky. Přes velký nápor ve zbytku utkání, se hostům podařilo vstřelit pouze jednou branku, která na body nestačila. Velkou pochvalu zaslouží naše defenzivní činnost a zejména obraná čtveřice, která soupeře téměř nepustila do zakončení. Tým Nového Hradce byl v utkání mnohem lepším týmem, ale fotbal se hraje na branky a o tu jednu jsme byli lepší my.

Rozhodčí: Karel Šiling