Starší žáci U15 - vysoká domácí výhra

SŽ - DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 18. 8. 2019 12:15, Jaroměř

FK Jaroměř - FK Kratonohy/FC Olympia HK 10:0 (3:0)

Branky: Rezek 7x, Skalický 2x, Malý

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Radil - Bělohlávek, Hemelík, Skalický, Malý - Rezek, Lebedinský  

Střídali: Jireš

Kratonohy/Olympia: Ptáček - Špaček, Ježek V., Lhoták, Novotný - Pospíchal - Stein, Hopko, Lokvenc, Ježek J. - Hrabík - Popelka

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: První zápas nám výsledkově vyšel na výbornou. Kluci zápas odmakali a zejména v druhém poločase soupeře rostříleli. Herně máme ještě co dohánět, hlavně rozehrávaka od obrany by měla být přesnější. Výborný výkon podal Réza, který vstřelil sedm branek. Rodičům děkujeme za fandění.

Roman Lokvenc, trenér Olympia HK: Výsledek hovoří za vše .... Našemu hodně omlazenému kádru nelze upřít snahu o kombinaci, ale fyzické parametry soupeře byly dnes určující pro výsledek utkání. V utkání jsme vytvořili od cca 45 min mnoho chyb a u hráčů nebyla již vůle se s tím poprat. Dnes nám chybělo více pohybu bez míče, tak abychom se dokázali vyvarovat osobním soubojům s fyzicky vyspělejším soupeřem a ve druhém poločase mnohým hráčům chyběla fyzická kondice. Děkujeme klukům z mladších žáků za pomoc, bez nich bychom to nebyli schopni ani odehrát. Je třeba se z toho poučit, přidat v tréninku tak, abychom byli lépe připraveni na další utkání 28.8., které hrajem na Olympii.

Rozhodčí: Jakub Franěk

ŽK: 0:0

Diváků: 50


SZ FK Jaroměř - Olympia, 18.8.2019, foto: Václav Mlejnek Jiří Rezek po sólovém úniku překonal brankáře i bránícího hráče a ve 14. minutě otevřel skóre na 1:0. Foto: Václav Mlejnek.

Friday the 20th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.