Termínová listina

Kategorie: HOME



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
05.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
06.01.19
Ne 08:00
turnaj Jaroměř U-11 a U-12 (Zimní halová liga)
Zimní halová liga mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
12.01.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
MFK Chrudim mladší žáci sportovní hala Heřmanův Městec
13.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2008
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
13.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
14.01.19
Po 17:00
přátelské utkání proti OFS Náchod
FK Jaroměř OFS Náchod starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
19.01.19
So 14:00
přátelský zápas
MFK Trutnov FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
19.01.19
So 16:00
přátelský zápas
MFK Trutnov U-19 + muži B FK Jaroměř U-19 starší dorost stadion Trutnov, UMT
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Jičín starší přípravka sportovní hala Jičín
20.01.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2004
Sokol Třebeš starší žáci sportovní hala Třebeš HK
26.01.19
So 08:15
přípravné utkání
FC HK dívky U-19/ženy FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
27.01.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
27.01.19
Ne 12:00
přátelský zápas
TJ D. Králové n/L. FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK, UMT
27.01.19
Ne 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2006
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
02.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
MFK Chrudim mladší přípravka hala Chrudim
02.02.19
So 12:45
venkovní turnaj pro ročník 2006
FK Náchod mladší žáci UMT Náchod Běloves
02.02.19
So 13:00
přátelský zápas
FK Pardubice B FK Jaroměř muži A stadion Pardubice VII - Ohrazenice, UMT
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
SK Červený Kostelec mladší žáci sportovní hala Červený Kostelec
03.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
SK Jičín mladší přípravka sportovní hala Jičín
03.02.19
Ne 12:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš - dorostenky FK Jaroměř starší žáci UMT Malšova Lhota
09.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
SK Hostinné mladší žáci sportovní hala Hostinné
10.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2009
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
10.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2007
FK Náchod mladší žáci sportovní hala Náchod
10.02.19
Ne 14:00
přátelský zápas
TJ Dobruška FK Jaroměř muži A stadion Dobruška, UMT
10.02.19
Ne 16:00
přípravné utkání
TJ Sokol Třebeš SŽ U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.02.19
So 16:00
přátelský zápas
TJ Sokol Železnice FK Jaroměř muži A stadion Jičín, UMT
17.02.19
Ne 08:30
halový turnaj pro ročník 2008
Sokol Třebeš starší přípravka hala Třebeš
17.02.19
Ne 16:00
přátelský zápas
SK Pardubičky FK Jaroměř starší dorost stadion Pardubice - Ohrazenice, UMT
23.02.19
So 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2009
FOTTUR Jaroměř 2019 starší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
23.02.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2007
TJ Sokol Třebeš HK mladší žáci sportovní hala Třebeš HK
23.02.19
So 13:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2007
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší žáci hala ASVAJ Jaroměř
23.02.19
So 14:00
přátelský zápas
1. FK Nová Paka FK Jaroměř muži A stadion Nová Paka, UMT
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
SK Červený Kostelec starší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
24.02.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2010
FOTTUR Jaroměř 2019 mladší přípravka hala ASVAJ Jaroměř
24.02.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2006
TJ Baník Rtyně v P. mladší žáci Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
24.02.19
Ne 12:00
přípravné utkání
MFK Trutnov FK Jaroměř starší dorost UMT Trutnov
02.03.19
So 08:00
turnaj 4+1
Lázně Bohdaneč starší žáci UMT Lázně Bohdaneč
02.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
MFK Chrudim mladší přípravka sportovní hala Slatiňany
03.03.19
Ne 10:30
pohárové utkání
TJ Jiskra Hořice FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
03.03.19
Ne 12:00
pohárové utkání
1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
09.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2011
SK Červený Kostelec mladší přípravka sportovní hala Červený Kostelec
10.03.19
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2012
FOTTUR Jaroměř 2019 mini přípravka hala ASVAJ Jaroměř
10.03.19
Ne 14:00
přátelský zápas
SK Týniště n. O. FK Jaroměř muži A stadion neurčen, UMT
10.03.19
Ne 18:00
přípravné utkání
MFK Trutnov U-14 FK Jaroměř starší žáci UMT Trutnov
16.03.19
So 10:00
pohárové utkání
TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK FK Jaroměř starší žáci UMT Slavia HK
16.03.19
So 10:00
pohárové utkání
TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná FK Jaroměř starší dorost UMT Nová Paka
17.03.19
Ne 08:00
halový turnaj pro ročník 2008
TJ Dvůr Králové nad Labem starší přípravka sportovní hala Dvůr Králové
23.03.19
So 08:00
halový turnaj pro ročník 2010
TJ Tatran Hostinné mladší přípravka sportovní hala Hostinné

 

Monday the 18th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.