Týmy
Soupiska - starší žáci 14/15
Brankáři:
Obránci:
Záložníci:
Útočníci:
Střelci - starší žáci 14/15
Jméno Branky
Beran R. 12
Smotlacha 10
Orct 7
Grmela 5
Vach 4
Hykš 3
Khýrová 2
Petiška 1
Rýdl 1
Matuška 1
Tabulka - starší žáci 14/15
Pořadí | Tým | Zápasy | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|
1 | FK Chlumec n. C./RMSK | 24 | 87:37 | 62 |
2 | FC Olympia HK B | 24 | 123:28 | 58 |
3 | FC Slavia HK | 24 | 79:23 | 53 |
4 | FKM Javorka | 24 | 88:42 | 51 |
5 | MFK Nové Město n. M. | 24 | 80:30 | 48 |
6 | SK Jičín | 24 | 105:36 | 46 |
7 | FC Vrchlabí | 24 | 68:50 | 37 |
8 | Sokol Třebeš | 24 | 55:65 | 30 |
9 | Slovan Broumov | 24 | 54:77 | 25 |
10 | Jaroměř | 24 | 46:78 | 25 |
11 | TJ Červený Kostelec | 24 | 45:118 | 18 |
12 | Kostelec/Častolovice | 24 | 30:117 | 9 |
13 | Loko Borohrádek | 24 | 22:181 | 6 |
zdroj: web khfotbal.cz
Realizační tým - SŽ 14/15
Trenér:
tel: 739 211 794
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Asistent trenéra:
Vedoucí mužstva:
-
Zimní turnaj 2014 - rozlosování
kolo | datum | začátek | hřiště Náchod | hřiště Trutnov | ||
1. | 1.2.2014 | 10.00 | FK Náchod - MFK Trutnov | |||
12.00 | Č.Kostelec - Broumov | |||||
14.00 | Úpice - Jaroměř | |||||
2. | 9.2.2014 | 10.00 | Broumov - Úpice | |||
12.00 | FK Náchod - Č.Kostelec | |||||
14.00 | Trutnov - Jaroměř | |||||
3. | 15.2.14 | 10.00 | Úpice - FK Náchod | |||
16.2.14 | 10.00 | Jaroměř - Broumov | ||||
16.2.14 | 14.00 | Č.Kostelec - Trutnov | ||||
4. | 22.2.13 | 10.00 | FK Náchod - Jaroměř | |||
12.00 | Č.Kostelec - Úpice | |||||
23.2.14 | 14.00 | Trutnov - Broumov | ||||
5. | 27.1.14 | 10.00 | Jaroměř - Č.Kostelec | |||
2.3.14 | 10.00 | Broumov - FK Náchod | ||||
2.3.14 | 14.00 | Úpice - Trutnov | ||||
Průběžná tabulka turnaje s předehraným utkáním 5. kola Č. Kostelec – Jaroměř
1. | Trutnov | 4 | 3 | 1 | 0 | 20:3 | 10 |
2. - 3. | Jaroměř | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:17 | 7 |
2. - 3. | Červený Kostelec | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 7 |
4. | Náchod | 4 | 1 | 2 | 1 | 13:7 | 5 |
5. | Broumov | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:19 | 4 |
6. | Úpice | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
Zdroj FK Náchod:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | body | pořadí | ||
1 | Slovan Broumov | Z | 1 : 4 | 2 : 2 | 0 : 13 | 2 : 0 | 4 | 5 | |
2 | TJ Červený Kostelec | 4 : 1 | T | 2 : 3 | 2 : 2 | 1 : 0 | 1 : 2 | 7 | 2.-3. |
3 | FK Jaroměř | 2 : 2 | 3 : 2 | 2 | 0 : 7 | 5 : 2 | 1 : 4 | 7 | 2.-3. |
4 | FK Náchod | 2 : 2 | 7 : 0 | 0 | 3 : 4 | 1 : 1 | 5 | 4 | |
5 | SK Sparta Úpice | 0 : 2 | 0 : 1 | 2 : 5 | 4 : 3 | 1 | 3 | 6 | |
6 | MFK Trutnov | 13 : 0 | 2 : 1 | 4 : 1 | 1 : 1 | 4 | 10 | 1 |
Střelecká tabulka | |
Holubec (MFK TU) | 6 |
Plšek (FKN) | 4 |
Hlava D. (ČK) | 4 |
Winter (ÚP) | 4 |
Kejzlar (MFK TU) | 4 |
Kořínek (JA) | 3 |
Srkal (FKN) | 3 |
Kamitz (MFK TU) | 3 |
Škoda (JA) | 2 |
Marks (MFK TU) | 2 |
Koval (ČK) | 2 |
Diviš (JA) | 2 |
Exnar (JA) | 2 |
Vejprava (FKN) | 2 |
Simon (FKN) | 2 |
Doubic P. (MFK TU) |
1 |
Hlava L. (ČK) | 1 |
Škoda (ČK) | 1 |
Bednařík (MFK TU) | 1 |
Křižovič (MFK TU) | 1 |
Makovský (MFK TU) | 1 |
Horák (MFK TU) | 1 |
Štejnar (BR) | 1 |
Vejman (ČK) | 1 |
Seifert (JA) | 1 |
Schubert (Br) | 1 |
Němeček (Br) | 1 |
Rompotl (FKN) | 1 |
Malý (FKN) | 1 |
Mach (ÚP) | 1 |
Chmelík (ÚP) | 1 |
Kašajík (JA) | 1 |
Čihák (Br) | 1 |
Pohl (Br) | 1 |
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
SOBOTA font> | 11.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
10:30 |
SŽ |
FK Jaroměř |
| ||
13:15 |
MD |
FK Jaroměř/TJ Velic... |
| ||
13:30 |
SD |
FC Spartak Rychnov ... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS